Hotel Solarena Newport Beach, a Dazzler Select by Wyndham

Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell med utendørs basseng, nær Newport Beach Pier

Velg datoer for å se priser

Fra Hotel Solarena Newport Beach, a Dazzler Select by Wyndham tar det 10 minutter å kjøre til Newport Beach Pier og Huntington strandmolo. Et treningssenter innbyr til fysisk aktivitet, og det er herlig å ta et morgenbad i utendørsbassenget. Orange County Fair and Events Center og Fashion Island ligger dessuten en kort kjøretur unna.

Anmeldelser

6,0 av 10 –
Bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Parkering tilgjengelig
  • Internettilgang
  • Treningsrom

Hovedfasiliteter (7)

  • Utendørsbasseng
  • Wi-fi i lobbyen
  • Treningssenter
  • Ubetjent parkering (mot et tillegg)
  • Concierge-tjenester
  • Aviser i lobbyen (inkludert)
  • Lekeplass

Føl deg som hjemme (4)

  • Lekeplass på stedet
  • Heis
  • Ubetjent parkering (mot et tillegg)
  • Utendørs svømmebasseng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
6208 West Coast Highway, Newport Beach, Newport Beach, CA, CA92663

Hva som finnes i nærheten

  • Balboa Peninsula Beaches - 2 min gange - 0.2 km
  • Least Tern Nature Preserve - 13 min gange - 1.2 km
  • Huntington statsstrand - 17 min gange - 1.4 km
  • Huntington Beach Beaches - 18 min gange - 1.6 km
  • Lido Marina Village - 2 min kjøring - 2.3 km

Transport

  • Orange County, CA (SNA-John Wayne) – 21 min. med bil
  • Long Beach, California (LGB-Long Beach kommunale flyplass) – 38 min. med bil
  • Fullerton, CA (FUL-Fullerton kommunale flyplass) – 47 min. med bil
  • Hawthorne, CA (HHR-Hawthorne kommunale flyplass) – 58 min. med bil
  • Irvine Transportation Center - 19 med bil
  • Anaheim Regional Transportation Intermodal Center - 20 med bil
  • Anaheim Canyon Station - 23 med bil

Restauranter

  • ‪7-Eleven - ‬2 min kjøring
  • ‪Hoag Hospital Cafeteria - ‬2 min kjøring
  • ‪Jack in the Box - ‬13 min gange
  • ‪Freelance Coffee Project - ‬3 min kjøring
  • ‪Vacancy Coffee Bar - ‬2 min gange

Om dette overnattingsstedet

Hotel Solarena Newport Beach, a Dazzler Select by Wyndham

  • Fra Hotel Solarena Newport Beach, a Dazzler Select by Wyndham tar det 10 minutter å kjøre til Newport Beach Pier og Huntington strandmolo. Et treningssenter innbyr til fysisk aktivitet, og det er herlig å ta et morgenbad i utendørsbassenget. Orange County Fair and Events Center og Fashion Island ligger dessuten en kort kjøretur unna.

Overblikk

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En voksen person på 18 år eller eldre må være ansvarlig for bestillingen
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd

Internett

    • Wi-fi i fellesområdene*

Parkering

    • Selvbetjent parkering på stedet (mot tillegg)

Overnattingsstedets fasiliteter

Reise med barn

  • Lekeplass

Tjenester

  • Concierge-tjenester
  • Aviser i lobbyen (inkludert)

Fasiliteter

  • Treningssenter
  • Utendørsbasseng

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Heis

Vilkår og avgifter

Valgfrie tillegg

  • Wi-fi er tilgjengelig i fellesområdene mot et tillegg

Parkering

  • Ubetjent parkering er tilgjengelig mot betaling

Regler

Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt overnattingsstedets avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnatting.

Ofte stilte spørsmål

Har Hotel Solarena Newport Beach, a Dazzler Select by Wyndham basseng?

Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Har Hotel Solarena Newport Beach, a Dazzler Select by Wyndham parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig på stedet (mot betaling).

Hva kan man gjøre på Hotel Solarena Newport Beach, a Dazzler Select by Wyndham og i nærheten?

Hotel Solarena Newport Beach, a Dazzler Select by Wyndham tilbyr utendørsbasseng og treningssenter.

Hvordan er området Hotel Solarena Newport Beach, a Dazzler Select by Wyndham ligger i?

Hotel Solarena Newport Beach, a Dazzler Select by Wyndham ligger bare 17 minutter til fots fra Huntington statsstrand og 18 minutter til fots fra Huntington Beach Beaches.

Anmeldelser

Anmeldelser av Hotel Solarena Newport Beach, a Dazzler Select by Wyndham

6,0

Bra

6,0

Renhold

4,0

Fasiliteter

6,0

Personale og service

4,0

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

6/10 – Bra

It was OK facility for the price. But our TV did not work and the lights were unplugged. Amenities were very basic. The staff was nice and we did not ask for them to fix the TV. They may have been able to.