Fabhotel Top 22
Overnattingsstedets klasse: 3
Hotell i sentrum i Kolkata
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Fabhotel Top 22





Fabhotel Top 22 ligger 15 minutter med bil fra Det nye markedet.
Populære fasiliteter
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
- Røykfritt
Hovedfasiliteter (5)
Hovedfasiliteter (5)
- Daglig rengjøring
- Frokost
- Døgnåpen resepsjon
- Aircondition
- Bagasjeoppbevaring
Føl deg som hjemme (5)
Føl deg som hjemme (5)
- Daglig rengjøring
- Peis
- Kabel-TV
- Luksussengetøy
- Toalettartikler (inkludert)
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Åpne alle bildene av Rom – deluxe

Rom – deluxe
- 11 m²
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 dobbeltseng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Rom – premium

Rom – premium
- 14 m²
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 dobbeltseng
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Fabhotel Globe Express
Kolkata
Fabhotel Globe Express
Kolkata
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
Prisen er 173 kr
173 kr
inkludert skatter og avgifter
5. sep.–6. sep.

FabHotel Krishna I
South Kolkata
FabHotel Krishna I
South Kolkata
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon

Hotel Consulate
Gariahat
Hotel Consulate
Gariahat
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Vaskeritjenester
4.0 av 10, 2 anmeldelser
4,0
2 anmeldelser
Prisen er 238 kr
238 kr
inkludert skatter og avgifter
27. aug.–28. aug.

Fabhotel The Kolkata
Kolkata
Fabhotel The Kolkata
Kolkata
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon

Fabhotel Luxor
Kolkata
Fabhotel Luxor
Kolkata
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
4.0 av 10, 1 anmeldelse
4,0
1 anmeldelse

Fabhotel Guest O Polis Rajdanga
Kolkata
Fabhotel Guest O Polis Rajdanga
Kolkata
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon

Hotel Palace- Near Ruby Hospital
Kolkata
Hotel Palace- Near Ruby Hospital
Kolkata
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon

Via Rajdanga Retreat
Kolkata
Via Rajdanga Retreat
Kolkata
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon

Fabhotel Ankita
Kolkata
Fabhotel Ankita
Kolkata
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
- Røykfritt

Fabhotel The Ruby Park
Kolkata
Fabhotel The Ruby Park
Kolkata
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

Plot No: 167, GA Block, MIG 1B, Sec CMDA, Phase-1, Rajdanga Main Road, Kasba, Kolkata, 700107
Hva som finnes i nærheten
- Ruby Hospital - 7 min gange - 0.6 km
- Acropolis kjøpesenter - 10 min gange - 0.9 km
- Victoria-minnesmerket - 25 min kjøring - 9.1 km
- Det nye markedet - 27 min kjøring - 8.7 km
- New Town Eco Park - 41 min kjøring - 17.9 km
Transport
- Kolkata (CCU-Netaji Subhash Chandra Bose internasjonale flyplass) – 47 min. med bil
- Kolkata Jadavpur stasjon - 5 med bil
- Ruby sykehus - 7 min gange
- Phoolbagan stasjon - 10 med bil
Restauranter
- KFC - 5 min kjøring
- Pizza Hut - 17 min gange
- KFC - 5 min kjøring
- Pizza Hut - 5 min kjøring
- Hoppipola - 11 min gange
Om dette overnattingsstedet
Fabhotel Top 22
- Fabhotel Top 22 ligger 15 minutter med bil fra Det nye markedet.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 16 rom
- Består av 2 etasjer
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til midnatt
- Aldersgrense for innsjekking: 18 år
- Utsjekking kl. 11.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
- Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 18
Barn
- Ingen babysenger (barnesenger)
Kjæledyr
- Ingen kjæledyr eller servicedyr er tillatt
Internett
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 25+ mbps)
Parkering
- Ingen parkering på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Mat og drikke
- Kontinental frokost (mot betaling) hver dag fra kl. 08.00 til kl. 10.00
- Mottakelse hver dag (inkludert)
Tjenester
- Døgnåpen resepsjon
- Bagasjeoppbevaring
Fasiliteter
- 1 bygning
- Bygget i 2018
- Tradisjonell stil
Tilgjengelighetstilpasninger
- Kun trapp til øvre etasjer
- Flisgulv i i fellesområder
Romfasiliteter
Underholdning
- 32 tommers LCD-TV
- Kabel-TV
Hjemmekomfort
- Klimaanlegg
- Takvifte
Sov godt
- Sengetøy av topp kvalitet
Fasiliteter
- Peis
Selvpleie og baderom
- Regndusjhode
- Dusj
- Toalettartikler (inkludert)
- Håndklær
- Toalettpapir
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Wi-fi (inkludert) (hastighet på 25+ mbps)
Mat og drikke
- Flaskevann (inkludert)
Mer
- Daglig rengjøring
- Safe på rommet
Vilkår og avgifter
Valgfrie tillegg
- Kontinental frokost er tilgjengelig mot betaling og koster ca. INR 300 for voksne og INR 100 for barn
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express og JCB International
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på Fabhotel Top 22?
Kjæledyr og servicedyr er dessverre ikke tillatt.
Har Fabhotel Top 22 parkering?
Nei, det er dessverre ingen parkering ved Fabhotel Top 22.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Fabhotel Top 22?
Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til midnatt. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.
Hvordan er området Fabhotel Top 22 ligger i?
Fabhotel Top 22 ligger i hjertet av Kolkata, bare 7 minutter til fots fra Ruby sykehus og 11 minutter til fots fra Acropolis kjøpesenter.