Privat vert
Coral shine
Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell med innendørs basseng i Tirupporur
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Coral shine





Du får et flott opphold i Tirupporur hvis du velger Coral shine. Gjestene kan ta en dukkert i innendørsbassenget, og wi-fi og ubetjent parkering er andre frynsegoder å se frem til.
Populære fasiliteter
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
- Røykfritt
Hovedfasiliteter (3)
Hovedfasiliteter (3)
- Daglig rengjøring
- Innendørsbasseng
- Døgnåpen resepsjon
Den nåværende prisen er 332 kr
332 kr
inkludert skatter og avgifter
28. aug.–29. aug.
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Dobbelt- eller tomannsrom – deluxe, strandutsikt
- Strandutsikt
- 28 m²
- 1 soverom
- Plass til 3 personer
- 1 kingsize-seng
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Madras Chronicle Bay Resort & Spa
Tirukalukundram
Madras Chronicle Bay Resort & Spa
Tirukalukundram
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Vaskeritjenester
8.4 av 10, Veldig bra, 12 anmeldelser
8,4
Veldig bra
12 anmeldelser
Prisen er 468 kr
468 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Lee Crysstal
Covelong
Lee Crysstal
Covelong
- Basseng
- Spa
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
6.8 av 10, 10 anmeldelser
6,8
10 anmeldelser
Prisen er 224 kr
224 kr
inkludert skatter og avgifter
28. aug.–29. aug.

Gokulam Park Sabari OMR Hotel
Kelambakkam
Gokulam Park Sabari OMR Hotel
Kelambakkam
- Basseng
- Flyplasstransport
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.0 av 10, Veldig bra, 30 anmeldelser
8,0
Veldig bra
30 anmeldelser
Prisen er 262 kr
262 kr
inkludert skatter og avgifter
3. sep.–4. sep.

Novotel Chennai Sipcot
Kelambakkam
Novotel Chennai Sipcot
Kelambakkam
- Basseng
- Spa
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
8.6 av 10, Utmerket, 138 anmeldelser
8,6
Utmerket
138 anmeldelser
Prisen er 495 kr
495 kr
inkludert skatter og avgifter
25. sep.–26. sep.

Hotel Montecarlo
Tirupporur
Hotel Montecarlo
Tirupporur
- Basseng
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.6 av 10, Suverent, 4 anmeldelser
9,6
Suverent
4 anmeldelser
Prisen er 470 kr
470 kr
inkludert skatter og avgifter
6. sep.–7. sep.

MGM Beach Resorts
Muttukadu
MGM Beach Resorts
Muttukadu
- Basseng
- Spa
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
7.2 av 10, Bra, 50 anmeldelser
7,2
Bra
50 anmeldelser
Prisen er 873 kr
873 kr
inkludert skatter og avgifter
10. sep.–11. sep.

ibis Chennai SIPCOT Hotel
Kelambakkam
ibis Chennai SIPCOT Hotel
Kelambakkam
- Flyplasstransport
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
7.4 av 10, Bra, 67 anmeldelser
7,4
Bra
67 anmeldelser
Prisen er 307 kr
307 kr
inkludert skatter og avgifter
28. aug.–29. aug.

KALOS HOTEL
Mahabalipuram-stranden
KALOS HOTEL
Mahabalipuram-stranden
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
7.6 av 10, Bra, 10 anmeldelser
7,6
Bra
10 anmeldelser
Prisen er 127 kr
127 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Taj Fisherman's Cove Resort & Spa, Chennai
Covelong-stranden
Taj Fisherman's Cove Resort & Spa, Chennai
Covelong-stranden
- Basseng
- Spa
- Flyplasstransport
- Kjæledyrvennlig
8.6 av 10, Utmerket, 297 anmeldelser
8,6
Utmerket
297 anmeldelser
Prisen er 1 267 kr
1 267 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Aerodon resort
Covelong
Aerodon resort
Covelong
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
2.0 av 10, 1 anmeldelse
2,0
1 anmeldelse
Prisen er 197 kr
197 kr
inkludert skatter og avgifter
27. sep.–28. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

No 11 Rainbow Retreat, 10, Tirupporur, Tamil Nadu, 603104
Hva som finnes i nærheten
- Madras krokodillebankfond - 7 min kjøring - 8.8 km
- Crocodile Bank - 7 min kjøring - 8.8 km
- Tiger-hulen - 8 min kjøring - 5.1 km
- Kovalam Beach - 10 min kjøring - 13.8 km
- Gamle Mahabalipuram vei - 14 min kjøring - 17.8 km
Transport
- Chennai internasjonale flyplass (MAA) – 89 min. med bil
- Chennai Thirumani stasjon - 35 med bil
- Chennai Otthivakkam stasjon - 36 med bil
- Chennai Chengalpattu stasjon - 36 med bil
Restauranter
- The Reef - 8 min kjøring
- Water's Edge - 10 min kjøring
- The Wharf - 10 min kjøring
- Searock Restaurant - 10 min kjøring
- Taacos Seafood Restaurant - 10 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Coral shine
- Du får et flott opphold i Tirupporur hvis du velger Coral shine. Gjestene kan ta en dukkert i innendørsbassenget, og wi-fi og ubetjent parkering er andre frynsegoder å se frem til.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 10 rom
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til midnatt
- Aldersgrense for innsjekking: 20 år
- Utsjekking kl. 11.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
- Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 20
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter))
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på sikret område under tak på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Tjenester
- Døgnåpen resepsjon
Fasiliteter
- Innendørsbasseng
Romfasiliteter
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Wi-fi (inkludert) (hastighet på 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter))
Mer
- Daglig rengjøring (tilleggsgebyr)
Vilkår og avgifter
Valgfrie tillegg
- Rengjøring tilbys mot et tillegg på INR 150 hver 2. dag
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en privat vert (som ikke har som jobb å tilby overnattingstjenester). EUs forbrukerlovgivning, inkludert retten til å trekke seg fra kjøpet, gjelder derfor ikke for bestillingen din. Det er den private vertens avbestillingsregler som gjelder.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Ofte stilte spørsmål
Har Coral shine basseng?
Ja, overnattingsstedet har et innendørsbasseng.
Er det tillatt med kjæledyr på Coral shine?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har Coral shine parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Coral shine?
Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til midnatt. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.
Hva kan man gjøre på Coral shine og i nærheten?
Coral shine tilbyr innendørsbasseng.