Privat vert

Lamun at Canggu

Overnattingsstedets klasse: 3
Gjestehus med utendørs basseng, nær Batu Bolong-stranden

Velg datoer for å se priser

Velger du Lamun at Canggu, tar det 10 minutter å kjøre til Seminyak plass og Batu Bolong-stranden. Gjestene kan ta en dukkert i utendørsbassenget, og wi-fi og ubetjent parkering er andre frynsegoder å se frem til. Berawa-stranden og Eat-gaten ligger dessuten en kort kjøretur unna.

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert

Hovedfasiliteter (3)

  • Daglig rengjøring
  • Utendørsbasseng
  • Resepsjon med begrensede åpningstider

Føl deg som hjemme (6)

  • Privat bad
  • Daglig rengjøring
  • Badekar eller dusj
  • Kabel-TV
  • Selvbetjent parkering (inkludert)
  • Utendørs svømmebasseng
Den nåværende prisen er 404 kr
inkludert skatter og avgifter
28. sep.–29. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 6 av 6 rom

Rom

  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Dobbeltrom

  • 21 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Dobbeltrom – deluxe

  • 28 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Tomannsrom – deluxe

  • 28 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 lange enkeltsenger

Suite, balkong

  • 42 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Dobbeltrom – deluxe, balkong

  • 43 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Jl. Pura Batu Mejan, Canggu, Bali, 80361

Hva som finnes i nærheten

  • Love Anchor Bazaar - 3 min kjøring - 2.0 km
  • La Brisa søndagsmarked - 4 min kjøring - 2.9 km
  • Canggu strand - 5 min kjøring - 3.3 km
  • Batu Bolong-stranden - 5 min kjøring - 3.3 km
  • Nelayan-stranden - 6 min kjøring - 3.6 km

Transport

  • Denpasar (DPS-Ngurah Rai internasjonale flyplass) – 59 min. med bil

Restauranter

  • ‪HoiAn By MeVui - ‬5 min gange
  • ‪Miel Coffee - ‬7 min gange
  • ‪Mad Ronin - ‬7 min gange
  • ‪Kenji Ramen Padang Linjong - ‬4 min gange
  • ‪Cantina Classe - ‬1 min gange

Om dette overnattingsstedet

Lamun at Canggu

  • Velger du Lamun at Canggu, tar det 10 minutter å kjøre til Seminyak plass og Batu Bolong-stranden. Gjestene kan ta en dukkert i utendørsbassenget, og wi-fi og ubetjent parkering er andre frynsegoder å se frem til. Berawa-stranden og Eat-gaten ligger dessuten en kort kjøretur unna.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 20 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 18.00
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 17 år
    • Utsjekking kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 06.00 til kl. 22.00
    • Resepsjonen har begrensede åpningstider
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 06.00
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 17

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering utendørs på stedet

Overnattingsstedets fasiliteter

Tjenester

  • Resepsjon (begrensede åpningstider)

Fasiliteter

  • Utendørsbasseng

Romfasiliteter

Underholdning

  • Kabel-TV

Fasiliteter

  • Balkong

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Badekar eller dusj
  • Bidé
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))

Mer

  • Daglig rengjøring

Vilkår og avgifter

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en privat vert (som ikke har som jobb å tilby overnattingstjenester). EUs forbrukerlovgivning, inkludert retten til å trekke seg fra kjøpet, gjelder derfor ikke for bestillingen din. Det er den private vertens avbestillingsregler som gjelder.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Overnattingsstedets registreringsnummer: 55193, 0903230063499

Ofte stilte spørsmål

Har Lamun at Canggu basseng?

Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Lamun at Canggu?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Lamun at Canggu parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Lamun at Canggu?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 18.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Hva kan man gjøre på Lamun at Canggu og i nærheten?

Lamun at Canggu tilbyr utendørsbasseng.

Har Lamun at Canggu private områder utendørs?

Ja, hvert rom har en balkong.

Anmeldelser

Anmeldelser av Lamun at Canggu

10

Enestående

10

Renhold

10

Personale og service

10

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent