Hotel El Cid
Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell i Benidoleig
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Hotel El Cid





Du får et flott opphold i Benidoleig hvis du velger Hotel El Cid. Gjestene kan ta en dukkert i det sesongbaserte utendørsbassenget, og noen andre frynsegoder er wi-fi, ubetjent parkering og frokostbuffé hver dag fra kl. 08.00 til kl. 11.00. Et barnebasseng, en snackbar/delikatesseforretning og en hage er noen andre høydepunkter her.
Anmeldelser
1010 av 10 –
Suverent
Populære fasiliteter
- Basseng
- Frokost inkludert
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
Hovedfasiliteter (7)
Hovedfasiliteter (7)
- Rengjøring (på forespørsel)
- Sesongbasert utendørs basseng
- Barnebasseng
- Hage
- Felles oppholdsrom
- Snackbar/delikatesseforretning
- Hall
Føl deg som hjemme (6)
Føl deg som hjemme (6)
- Barnebasseng
- TV
- Hage
- Badekåper
- Selvbetjent parkering (inkludert)
- Barnemeny
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom
Tremannsrom, bassengutsikt
- 1 soverom
- Plass til 3 personer
- 1 lang enkeltseng og 1 dobbeltseng
- Wi-fi inkludert
Tomannsrom, balkong, fjellutsikt
- Fjellutsikt
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 2 lange enkeltsenger
- Wi-fi inkludert
Dobbeltrom, balkong, fjellutsikt
- Fjellutsikt
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 dobbeltseng
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Dorma Gaudea Santa Pola
Santa Pola
Dorma Gaudea Santa Pola
Santa Pola
- Basseng
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Tilstøtende rom er tilgjengelige
9.4 av 10, Suverent, 22 anmeldelser
9,4
Suverent
22 anmeldelser
Prisen er 1 196 kr
1 196 kr
inkludert skatter og avgifter
8. sep.–9. sep.

HOTEL LA MARINA
Elche
HOTEL LA MARINA
Elche
- Wi-fi inkludert
8.6 av 10, Utmerket, 4 anmeldelser
8,6
Utmerket
4 anmeldelser
Prisen er 765 kr
765 kr
inkludert skatter og avgifter
26. sep.–27. sep.

Enjoy Nature and yet Close to the Beach!
Villalonga
Enjoy Nature and yet Close to the Beach!
Villalonga
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Treningsrom
Prisen er 965 kr
965 kr
inkludert skatter og avgifter
28. aug.–29. aug.

B&B Hotel Finestrat
Finestrat
B&B Hotel Finestrat
Finestrat
- Bar
Prisen er 845 kr
845 kr
inkludert skatter og avgifter
6. sep.–7. sep.

Stylish Benidorm Apartment, Pools, Sauna & Terrace
Villajoyosa
Stylish Benidorm Apartment, Pools, Sauna & Terrace
Villajoyosa
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert

Villa Ambiente Para 8 Personas
Calpe
Villa Ambiente Para 8 Personas
Calpe
- Kjæledyrvennlig
- Wi-fi inkludert

Apartamento CasaTuris Bonalba Golf
Mutxamel
Apartamento CasaTuris Bonalba Golf
Mutxamel
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
8.0 av 10, Veldig bra, 1 anmeldelse
8,0
Veldig bra
1 anmeldelse

El Molinet del Governador
El Castell de Guadalest
El Molinet del Governador
El Castell de Guadalest
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert

Guesthouse -El campello-Alacant
El Campello
Guesthouse -El campello-Alacant
El Campello
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig

Apartment Perfect Holiday in Altea la Vella ,2 bed
Altea
Apartment Perfect Holiday in Altea la Vella ,2 bed
Altea
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering tilgjengelig
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

Urb Rincón Silencio 3, Benidoleig, Alicante, 03759
Hva som finnes i nærheten
- Calaveras-grotten - 9 min kjøring - 2.5 km
- Portal de la Marina - 11 min kjøring - 8.0 km
- Marjal de Pego-Oliva naturpark - 14 min kjøring - 13.9 km
- Les Deveses-stranden - 15 min kjøring - 13.9 km
- Oliva Nova ridesenter - 17 min kjøring - 17.0 km
Transport
- Gandía stasjon - 29 med bil
Restauranter
- Musette Cafe - 10 min kjøring
- 100 Montaditos - 10 min kjøring
- Noguera - 16 min kjøring
- Can Caus - 13 min kjøring
- los baños - 13 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Hotel El Cid
- Du får et flott opphold i Benidoleig hvis du velger Hotel El Cid. Gjestene kan ta en dukkert i det sesongbaserte utendørsbassenget, og noen andre frynsegoder er wi-fi, ubetjent parkering og frokostbuffé hver dag fra kl. 08.00 til kl. 11.00. Et barnebasseng, en snackbar/delikatesseforretning og en hage er noen andre høydepunkter her.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 5 rom
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst
- Utsjekking kl. 11.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
Kjæledyr
- Kjæledyr tillatt (bare hunder og katter)*
- Servicedyr er velkomne
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 50+ mbps)
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
Annen informasjon
- Egne røykeområder
Overnattingsstedets fasiliteter
Mat og drikke
- Frokostbuffé inkludert hver dag fra kl. 08.00 til kl. 11.00
- Privat matservering
- Snackbar/delikatesseforretning
Reise med barn
- Barnebasseng
- Barnemeny
Tjenester
- Romantiske pakker
Fasiliteter
- Hage
- Felles oppholdsrom
- Sesongbasert utendørsbasseng
- Bankettsal
Romfasiliteter
Underholdning
- TV
Hjemmekomfort
- Badekåper
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Wi-fi (inkludert) (hastighet på 50+ mbps)
Mer
- Rengjøring på forespørsel
Vilkår og avgifter
Oppussing og stenging
Dette overnattingsstedet er stengt fra 29. oktober 2025 til 26. oktober 2027 (datoene kan bli endret).
Kjæledyr
- Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
- Kjæledyr tillates mot et tillegg på 35 EUR per kjæledyr per opphold
Basseng, spa og treningsrom (hvis tilgjengelig)
- Det sesongbaserte bassenget er åpent fra 01. mai til 01. oktober
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Som følge av nasjonale reguleringer er det ikke mulig å betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for mer informasjon.
Overnattingsstedets registreringsnummer: CV H01453 A
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Ofte stilte spørsmål
Er Hotel El Cid åpent for tiden?
Dette overnattingsstedet er stengt fra 29. oktober 2025 til 26. oktober 2027 (datoene kan bli endret).
Har Hotel El Cid basseng?
Ja, overnattingsstedet har et sesongbasert utendørsbasseng og et barnebasseng.
Er det tillatt med kjæledyr på Hotel El Cid?
Ja, hunder og katter er velkomne. Det koster EUR 35 per kjæledyr per opphold. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr.
Har Hotel El Cid parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Hotel El Cid?
Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.
Hva kan man gjøre på Hotel El Cid og i nærheten?
Hotel El Cid tilbyr sesongbasert utendørsbasseng og hage.
Hvordan er området Hotel El Cid ligger i?
Hotel El Cid ligger bare 4 minutter til fots fra Calaveras-grotten.