MoonStay Avenue
Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell i Jeju by
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av MoonStay Avenue





Når du skal til Jeju by, bør du vurdere MoonStay Avenue.
Populære fasiliteter
- Parkering inkludert
- Vaskeritjenester
- Røykfritt
Hovedfasiliteter (2)
Hovedfasiliteter (2)
- Vask av klær på egenhånd
- Flerspråklig personale
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom
Åpne alle bildene av MoonStay Avenue 301

MoonStay Avenue 301
- Plass til 6 personer
- 1 kingsize-seng og 2 queensize-senger
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av MoonStay Avenue302

MoonStay Avenue302
- Plass til 4 personer
- 1 queensize-seng og 1 kingsize-seng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av MoonStay Avenue 303

MoonStay Avenue 303
- Plass til 4 personer
- 1 kingsize-seng og 1 queensize-seng
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Geumneung inn
Hallim
Geumneung inn
Hallim
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
10.0 av 10, Suverent, 11 anmeldelser
10
Suverent
11 anmeldelser
Prisen er 613 kr
613 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Swansea
Jeju City
Swansea
Jeju City
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.8 av 10, Utmerket, 116 anmeldelser
8,8
Utmerket
116 anmeldelser
Prisen er 656 kr
656 kr
inkludert skatter og avgifter
27. sep.–28. sep.

A Ji Hostel
Sentrum av Jeju by
A Ji Hostel
Sentrum av Jeju by
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
7.8 av 10, Bra, 22 anmeldelser
7,8
Bra
22 anmeldelser
Prisen er 278 kr
278 kr
inkludert skatter og avgifter
28. aug.–29. aug.

Gimnyeong stonewall Private Pool Villa
Gujwa
Gimnyeong stonewall Private Pool Villa
Gujwa
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse
Prisen er 1 481 kr
1 481 kr
inkludert skatter og avgifter
3. sep.–4. sep.

Jeju Miracle Hotel
Yeon-dong
Jeju Miracle Hotel
Yeon-dong
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Røykfritt
6.4 av 10, 8 anmeldelser
6,4
8 anmeldelser
Prisen er 405 kr
405 kr
inkludert skatter og avgifter
16. sep.–17. sep.

The Best Jeju Seongsan Hotel
Seongsan
The Best Jeju Seongsan Hotel
Seongsan
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.4 av 10, Veldig bra, 784 anmeldelser
8,4
Veldig bra
784 anmeldelser
Prisen er 430 kr
430 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Grim Resort
Jeju City
Grim Resort
Jeju City
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
7.2 av 10, Bra, 9 anmeldelser
7,2
Bra
9 anmeldelser
Prisen er 506 kr
506 kr
inkludert skatter og avgifter
27. sep.–28. sep.

MJ Resort
Gujwa
MJ Resort
Gujwa
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
10.0 av 10, Suverent, 473 anmeldelser
10
Suverent
473 anmeldelser
Prisen er 1 404 kr
1 404 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Jeju Jongdal Private Pension
Gujwa
Jeju Jongdal Private Pension
Gujwa
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse
Prisen er 2 112 kr
2 112 kr
inkludert skatter og avgifter
20. sep.–21. sep.

Sorang
Jeju City
Sorang
Jeju City
- Basseng
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
10.0 av 10, Suverent, 18 anmeldelser
10
Suverent
18 anmeldelser
Prisen er 1 199 kr
1 199 kr
inkludert skatter og avgifter
27. sep.–28. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

3F, 486, Haemajihaean-ro, Gujwa-eup, Jeju, Jeju Province, 0
Hva som finnes i nærheten
- Woljeong-stranden - 3 min gange - 0.3 km
- Dangcheomuldonggul-grotten - 4 min kjøring - 1.6 km
- Manjanggul-grotten - 6 min kjøring - 5.2 km
- Gimnyeong Seonsegi strand - 6 min kjøring - 5.2 km
- Sehwa-stranden - 12 min kjøring - 8.9 km
Transport
- Jeju (CJU - Jeju int.) – 53 min. med bil
Restauranter
- 토끼문 Cafe - 4 min gange
- 구할구 - 6 min gange
- 엠츄로 - 5 min gange
- 오빠밥줘 (월정리해변) - 2 min gange
- 오늘도화창 - 5 min gange
Om dette overnattingsstedet
MoonStay Avenue
- Når du skal til Jeju by, bør du vurdere MoonStay Avenue.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 3 rom
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen starter kl. 16.00
- Utsjekking kl. 11.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Tjenester
- Vaskeritjenester
- Flerspråklig personale
Fasiliteter
- Bygget i 2019
- Hagemøbler
Tilgjengelighetstilpasninger
- Heis
Vilkår og avgifter
Regler
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt overnattingsstedets avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnatting.
Overnattingsstedsklasse
Rangeringssystemet vårt bestemmer overnattingsstedets klasse, som er basert på type overnattingssted, fasiliteter og tjenester.
Ofte stilte spørsmål
Har MoonStay Avenue parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på MoonStay Avenue?
Innsjekking er mulig fra kl. 16.00. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.
Hvordan er området MoonStay Avenue ligger i?
MoonStay Avenue ligger bare 2 minutter til fots fra Woljeong-stranden og 19 minutter til fots fra Dangcheomuldonggul-grotten.