Hele leiligheten

Landing Apartments Murfreesboro near Fairfield Estates

Overnattingssted med 4.0 stjerner
Leiligheter med kjøkken i Murfreesboro

Velg datoer for å se priser

Landing Apartments Murfreesboro near Fairfield Estates er et bra valg hvis du skal til Murfreesboro. Det er herlig å ta en dukkert i det sesongbaserte utendørsbassenget, og et treningssenter legger til rette for at gjestene kan få litt mosjon mens de er her. Leilighetene byr på blant annet vaskemaskin/tørketrommel, kjøleskap med fryser og mikrobølgeovn.

Anmeldelser

6,0 av 10 –
Bra

Hele leiligheten

Plass til 4 personer

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjøkken
  • Vaskeritjenester
  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert

Hovedfasiliteter (7)

  • 10 leiligheter er røykfrie
  • Rengjøring (på forespørsel)
  • Treningssenter
  • Sesongbasert utendørs basseng
  • Kaffe på fellesområdet
  • Spillrom
  • Gassgriller

Føl deg som hjemme (6)

  • Kjøkken
  • Eget spiseområde
  • Stue
  • TV
  • Vaskemaskin/tørketrommel
  • Kaffetrakter/tekoker

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
3237 Memorial Blvd., Murfreesboro, TN, 37129

Hva som finnes i nærheten

  • McKnight Park - 2 min kjøring - 1.8 km
  • Richard Siegel Park - 2 min kjøring - 2.5 km
  • Tennessee Miller Coliseum - 3 min kjøring - 2.4 km
  • Broadway - 41 min kjøring - 67.0 km
  • Grand Ole Opry (konsertsal) - 43 min kjøring - 72.4 km

Transport

  • Smyrna, TN (MQY) – 34 min. med bil
  • Nashville internasjonale flyplass (BNA) – 43 min. med bil

Restauranter

  • ‪Dutch Bros Coffee - ‬6 min gange
  • ‪Chick-fil-A - ‬4 min kjøring
  • ‪Circle K - ‬12 min gange
  • ‪Kroger Fuel Station - ‬3 min kjøring
  • ‪McDonald's - ‬10 min gange

Om dette overnattingsstedet

Landing Apartments Murfreesboro near Fairfield Estates

  • Landing Apartments Murfreesboro near Fairfield Estates er et bra valg hvis du skal til Murfreesboro. Det er herlig å ta en dukkert i det sesongbaserte utendørsbassenget, og et treningssenter legger til rette for at gjestene kan få litt mosjon mens de er her. Leilighetene byr på blant annet vaskemaskin/tørketrommel, kjøleskap med fryser og mikrobølgeovn.

Overblikk

DONE

Overnattingsstedets størrelse

    • 10 leiligheter
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 20.00
    • Kontaktløs innsjekking er tilgjengelig
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 10.00
    • Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
    • Gjester som planlegger å ankomme utenfor ordinær innsjekkingstid, får en e-post innen 72 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner og en adgangskode. Boenheten har egen inngang
    • Du må registrere deg på nettet før ankomst via en sikker link
    • Du blir bedt om å sende overnattingsstedet en kopi av legitimasjon med bilde etter bestilling
    • Gjestene kan få hjelp i den virtuelle resepsjonen
    • Det kreves at gjester laster ned overnattingsstedets Landing Furnished Apartments-mobilapp før innsjekking
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18
DONE

Barn

    • Ingen babysenger (barnesenger)
PETS

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt*
    • Servicedyr er velkomne
    • Tilgjengelig utstyr/tjenester: område uten båndtvang
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering utendørs på stedet
    • Begrenset parkering på stedet (maks. 1 plass per boenhet)
    • Ladestasjon for elektrisk kjøretøy på stedet
VPN_KEY

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Basseng/spa

  • Sesongbasert utendørs basseng

Internett

  • Wi-fi inkludert

Parkering og transport

  • Selvbetjent parkering (inkludert) utendørs på stedet
  • Begrenset parkering på stedet (maks 1 plass per boenhet)
  • Ladestasjon for elbil på stedet

Kjøkken

  • Kjøleskap (i full størrelse)
  • Komfyrtopp
  • Mikrobølgeovn
  • Stekeovn
  • Oppvaskmaskin
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Gryter og panner/tallerkner/kjøkkenutstyr

Mat og drikke

  • Kaffe/te på fellesområdet

Soverom

  • Medfølgende sengetøy

Bad

  • Badekar eller dusj
  • Såpe
  • Håndklær
  • Hårføner
  • Sjampo
  • Toalettpapir
  • Toalettartikler (inkludert)

Boarealer

  • Separat stue
  • Spiseområde

Underholdning

  • 50-tommers TV med digital-TV-kanaler
  • spillrom

Utendørsområder

  • Gassgriller
  • Område for utendørs underholdning
  • Ildsted

Klesvask

  • Vaskemaskin/tørketrommel

Kjæledyr

  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
  • Kjæledyrvennlig
  • USD 50 per kjæledyr per opphold
  • Tilgjengelig utstyr/tjenester: område uten båndtvang

Tilgjengelighet

  • Hvis du har behov for tilgjengelighetstilpasninger, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Heis
  • Bredde på heisdør (cm): 91
  • Røykfritt hotell

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Rengjøring (på forespørsel)
  • Strykejern/-brett
  • Virtuell resepsjon

Aktiviteter

  • Treningssenter

Sikkerhetstiltak

  • Karbonmonoksidalarm er installert (verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet)
  • Røykvarsler er installert (verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet)

Generelt

  • 10 rom
  • Individuelt dekorert
  • Individuelt innredet

Vilkår og avgifter

Valgfrie tillegg

  • Rengjøring er tilgjengelig mot et tillegg, som varierer basert på størrelsen på boenheten

Kjæledyr

  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
  • Kjæledyr tillates mot et tillegg på 50 USD per kjæledyr per opphold

Basseng, spa og treningsrom (hvis tilgjengelig)

  • Det sesongbaserte bassenget er åpent fra mai til september

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet.
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort og debetkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express og Discover
Dette overnattingsstedet forbeholder seg retten til å autorisere gjestenes kredittkort før ankomst.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Har Landing Apartments Murfreesboro near Fairfield Estates basseng?

Ja, overnattingsstedet har et sesongbasert utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Landing Apartments Murfreesboro near Fairfield Estates?

Ja, kjæledyr er velkomne. Det koster USD 50 per kjæledyr per opphold. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr. Hundeområde er tilgjengelig.

Har Landing Apartments Murfreesboro near Fairfield Estates parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad. Det er begrensede parkeringsmuligheter på stedet (maks 1 plass per boenhet). Ladestasjon for elbiler er tilgjengelig.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Landing Apartments Murfreesboro near Fairfield Estates?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 20.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00. Kontaktløs innsjekking og kontaktløs utsjekking er tilgjengelig.

Hva kan man gjøre på Landing Apartments Murfreesboro near Fairfield Estates og i nærheten?

Landing Apartments Murfreesboro near Fairfield Estates tilbyr sesongbasert utendørsbasseng og treningssenter, i tillegg til spillerom.

Har Landing Apartments Murfreesboro near Fairfield Estates et kjøkken eller tekjøkken?

Ja, det finnes et kjøkken med kaffetrakter/tekoker, kjøkkenutstyr og kjøleskap.

Anmeldelser

Anmeldelser av Landing Apartments Murfreesboro near Fairfield Estates

6,0

Bra

8,0

Renhold

Anmeldelser

Verifisert

6/10 – Bra

The condo itself was clean, beautiful, and located in a safe area. The two-bedroom unit was well-appointed with quality furniture and appliances, and the welcome kit with coffee and snacks was a nice touch. Its location was also convenient—just a 4-minute drive from our church conference. Unfortunately, our stay was impacted by several operational issues. We were told that check-in instructions would be provided 30 minutes before arrival, but they never came. Upon arrival, I had to piece together information from previous communications and locate the gate and door access codes through an app I had downloaded. We also never received the parking decal or physical door key referenced in the check-in instructions. Customer support was only available by phone and, while representatives listened to our concerns, no effective resolution was provided. Without a parking decal, we were forced to park in visitor spaces to avoid towing, resulting in a daily walk of approximately 600 feet each way in business attire and dress shoes. We also noticed inconsistencies in the unit's preparation, such as missing restroom essentials in one bathroom that were available in the other. Overall, the accommodations themselves were excellent, but the communication, check-in experience, and lack of follow-through on guest issues prevented the stay from meeting expectations. One might say, these non residential apartments are a 2nd source of income for the owners with no effort to meet basic needs.
TaNisha, reise på 3 netter