Heritage Inn

Overnattingsstedets klasse: 3
Bed & breakfast i Bellingham

Velg datoer for å se priser

Heritage Inn er et bra valg hvis du skal til Bellingham. Gjestene kan ta en dukkert i det sesongbaserte utendørsbassenget, og noen andre frynsegoder er wi-fi, ubetjent parkering og kontinental frokost hver dag fra kl. 07.00 til kl. 10.00.

Anmeldelser

7,6 av 10 –
Bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Frokost inkludert
  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Vaskeritjenester

Hovedfasiliteter (6)

  • Rengjøring (på forespørsel)
  • Sesongbasert utendørs basseng
  • Døgnåpen resepsjon
  • Vask av klær på egenhånd
  • Piknikområde
  • Grill

Føl deg som hjemme (6)

  • Mikrobølgeovn
  • Privat bad
  • Klesvaskfasiliteter
  • Kabel-TV
  • Grill
  • Selvbetjent parkering (inkludert)
Den nåværende prisen er 832 kr
inkludert skatter og avgifter
11. sep.–12. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 2 av 2 rom

Rom – standard, 1 kingsize-seng, ikke-røyk

7,4 av 10
Bra
(16 anmeldelser)
  • 23 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

Rom – standard, 2 queensize-senger, ikke-røyk

8,0 av 10
Veldig bra
(10 anmeldelser)
  • 23 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
151 MCLEOD RD SUITE A, Bellingham, WA, 98226

Hva som finnes i nærheten

  • Bellis Fair Mall (kjøpesenter) - 7 min gange - 0.6 km
  • NCyTE Center - 4 min kjøring - 1.6 km
  • Mount Baker Theatre - 8 min kjøring - 3.8 km
  • Whatcom Falls Park (park) - 8 min kjøring - 6.1 km
  • Western Washington University (universitet) - 10 min kjøring - 8.2 km

Transport

  • Bellingham, WA (BLI-Bellingham internasjonale flyplass) – 10 min. med bil
  • Abbotsford, British Columbia (YXX-Abbotsford internasjonale flyplass) – 43 min. med bil
  • Eastsound, WA (ESD-Orcas Island) – 141 min. med bil
  • Rosario, Washington (RSJ-Rosario sjøflybase) – 151 min. med bil
  • Westsound, WA (WSX) – 131 min. med bil

Restauranter

  • ‪Chick-Fil-A - ‬13 min gange
  • ‪The Birch Door Cafe - ‬16 min gange
  • ‪Buffalo Wild Wings - ‬8 min gange
  • ‪Netos Market & Bakery - ‬3 min kjøring
  • ‪Dairy Queen - ‬18 min gange

Om dette overnattingsstedet

Heritage Inn

  • Heritage Inn er et bra valg hvis du skal til Bellingham. Gjestene kan ta en dukkert i det sesongbaserte utendørsbassenget, og noen andre frynsegoder er wi-fi, ubetjent parkering og kontinental frokost hver dag fra kl. 07.00 til kl. 10.00.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 27 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til midnatt
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 21 år
    • Utsjekking kl. 11.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 21
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt*
    • Servicedyr er velkomne
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 50+ mbps)
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
DONE

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Kontinental frokost inkludert hver dag fra kl. 07.00 til kl. 10.00
  • Griller

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Vaskeritjenester

Fasiliteter

  • Piknikområde
  • Sesongbasert utendørsbasseng

Romfasiliteter

Underholdning

  • Kabel-TV

Hjemmekomfort

  • Strykejern/-brett

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Kombinert dusj/badekar
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 50+ mbps)
  • Telefon

Mat og drikke

  • Minikjøleskap
  • Mikrobølgeovn

Mer

  • Rengjøring på forespørsel

Vilkår og avgifter

Refunderbare depositum

  • Depositum: USD 50

Kjæledyr

  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
  • Kjæledyr tillates mot et tillegg på 20 USD per kjæledyr per dag

Basseng, spa og treningsrom (hvis tilgjengelig)

  • Det sesongbaserte bassenget er åpent fra 01. juni til 30. september

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort og debetkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express og Discover
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Har Heritage Inn basseng?

Ja, overnattingsstedet har et sesongbasert utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Heritage Inn?

Ja, kjæledyr er velkomne. Det koster USD 20 per kjæledyr per dag. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr.

Har Heritage Inn parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Heritage Inn?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til midnatt. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.

Finnes det et kasino på Heritage Inn?

Nei, dette bed & breakfast-hotellet har ikke kasino, men Silver Reef Casino (12 min. med bil) ligger i nærheten.

Hva kan man gjøre på Heritage Inn og i nærheten?

Heritage Inn tilbyr sesongbasert utendørsbasseng og piknikområde.

Hvordan er området Heritage Inn ligger i?

Heritage Inn ligger i Meridian, bare 11 minutter til fots fra Bellis Fair Mall (kjøpesenter).