Leilighetshotell·Privat vert

G8 Le Van Sy Hotel Saigon

Overnattingsstedets klasse: 2
Leilighetshotell i Ho Chi Minh kommune

Velg datoer for å se priser

Fra G8 Le Van Sy Hotel Saigon tar det 10 minutter å kjøre til Ben Thanh-markedet og Dong Khoi-gaten. Leilighetene her kan friste med både tøfler og wi-fi inkludert.

Anmeldelser

7,6 av 10 –
Bra

Populære fasiliteter

  • Wi-fi inkludert
  • Døgnåpen resepsjon

Hovedfasiliteter (2)

  • 50 leiligheter
  • Døgnåpen resepsjon
Den nåværende prisen er 157 kr
inkludert skatter og avgifter
30. sep.–1. okt.

Romalternativer

Rom – standard

  • 20 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Rom – superior

  • 20 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
226/38 Le Van Sy, Ho Chi Minh City, Ho Chi Minh, 700000

Hva som finnes i nærheten

  • Hoàng Văn Thụ park - 7 min gange - 0.6 km
  • HIECC Ho Chi Minh internasjonale utstillings- og konferansesenter - 17 min gange - 1.5 km
  • Pho Quang pagoda - 17 min gange - 1.5 km
  • Vinh Nghiem-pagoden - 6 min kjøring - 1.9 km
  • Gia Dinh-parken - 7 min kjøring - 2.3 km

Transport

  • Tan Binh - Tan Son Nhat internasjonale flyplass (SGN) – 10 min. med bil
  • Saigon jernbanestasjon - 13 med bil

Restauranter

  • ‪Cơm Tấm Ba Ghiền - ‬6 min gange
  • ‪Phở Phú Vương - ‬7 min gange
  • ‪The Coffee House - ‬7 min gange
  • ‪Ròm - ‬5 min gange
  • ‪Hu Tieu Chay Cay De - ‬5 min gange

Om dette overnattingsstedet

G8 Le Van Sy Hotel Saigon

  • Fra G8 Le Van Sy Hotel Saigon tar det 10 minutter å kjøre til Ben Thanh-markedet og Dong Khoi-gaten. Leilighetene her kan friste med både tøfler og wi-fi inkludert.

Overblikk

Overnattingsstedets størrelse

    • 50 leiligheter

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til midnatt
    • Utsjekking kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))

Parkering

    • Ingen parkering på stedet

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Wi-fi med en hastighet på 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter) inkludert

Parkering og transport

  • Ingen parkering på stedet

Bad

  • Dusj
  • Bidé
  • Tøfler

Kjæledyr

  • Kjæledyr er ikke tillatt

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Døgnåpen resepsjon

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Generelt

  • 50 rom

Vilkår og avgifter

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en privat vert (som ikke har som jobb å tilby overnattingstjenester). EUs forbrukerlovgivning, inkludert retten til å trekke seg fra kjøpet, gjelder derfor ikke for bestillingen din. Det er den private vertens avbestillingsregler som gjelder.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på G8 Le Van Sy Hotel Saigon?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har G8 Le Van Sy Hotel Saigon parkering?

Nei, det er dessverre ingen parkering ved G8 Le Van Sy Hotel Saigon.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på G8 Le Van Sy Hotel Saigon?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til midnatt. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Hvordan er området G8 Le Van Sy Hotel Saigon ligger i?

G8 Le Van Sy Hotel Saigon ligger bare 8 minutter til fots fra Hoàng Văn Thụ park og 12 minutter til fots fra Tam Anh sykehus.

Anmeldelser

Anmeldelser av G8 Le Van Sy Hotel Saigon

7,6

Bra

6,0

Renhold

2,0

Fasiliteter

6,0

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

The best location for me during the last week in Viet Nam.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

The person who helped me checked in the first night was the best, well English spoken, very friendly. Location is the best.
Verifisert anmeldelse

4/10 – Greit

The bedsheets smelled like sweat and like they have not been washed. The rug under the bed looked like it had not been vacuumed. The air vents were dirty and I woke up with my nose congested. The shower head was right in front of the toilet and was not a separate area. Taking a shower made the entire bathroom wet.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent