San Giovanni Boutique Suites

Affittacamere som er kort avstand til en tog-/t-banestasjon og ligger i nærheten av Colosseum

Velg datoer for å se priser

Velger du San Giovanni Boutique Suites, tar det bare 5 minutter å kjøre til Colosseum og Circus Maximus. Det tar dessuten bare 5 minutter å gå til Via Nazionale og Forum Romanum. Du kan gå til kollektivtransport: Det tar 5 minutter å gå til Re di Roma stasjon og 5 minutter å gå til Lodi T-banestasjon.

Anmeldelser

8,2 av 10 –
Veldig bra

Populære fasiliteter

  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Røykfritt

Hovedfasiliteter (2)

  • Rengjøring (på forespørsel)
  • Boblebad

Føl deg som hjemme (5)

  • Privat bad
  • TV
  • Heis
  • Klimaanlegg på rommet
  • Hårføner
Den nåværende prisen er 849 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 5 av 5 rom

Luksusrom, balkong, byutsikt

  • Byutsikt
  • 30 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Rom – deluxe

  • Byutsikt
  • 23 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Firemannsrom – comfort, balkong

  • 23 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 dobbeltseng og 2 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Rom – comfort

  • 17 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Rom – classic

  • 13 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Via Taranto 59, Rome, RM, 00182

Hva som finnes i nærheten

  • Via Appia Nuova - 3 min gange - 0.3 km
  • Basilica di Santa Croce in Gerusalemme - 8 min gange - 0.7 km
  • Porta Maggiore - 11 min gange - 1.0 km
  • Basilica di San Giovanni in Laterano - 15 min gange - 1.3 km
  • Colosseum - 5 min kjøring - 4.0 km

Transport

  • Ciampino flyplass (CIA) – 30 min. med bil
  • Roma (FCO - Fiumicino-Leonardo da Vinci int.) – 40 min. med bil
  • Roma Termini stasjon - 5 med bil
  • Roma Prenestina stasjon - 5 med bil
  • Roma Tuscolana stasjon - 11 min gange
  • Re di Roma stasjon – 5 min. gange
  • Lodi T-banestasjon – 5 min. gange
  • San Giovanni stasjon – 7 min. gange

Restauranter

  • ‪McDonald's - ‬6 min gange
  • ‪O' Sole e Napule - ‬4 min gange
  • ‪Mister Hyde Pub - ‬5 min gange
  • ‪Ristorante di Pesce Chiaroscuro San Giovanni - ‬5 min gange
  • ‪Osteria Pocci - ‬5 min gange

Om dette overnattingsstedet

San Giovanni Boutique Suites

  • Velger du San Giovanni Boutique Suites, tar det bare 5 minutter å kjøre til Colosseum og Circus Maximus. Det tar dessuten bare 5 minutter å gå til Via Nazionale og Forum Romanum. Du kan gå til kollektivtransport: Det tar 5 minutter å gå til Re di Roma stasjon og 5 minutter å gå til Lodi T-banestasjon.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 5 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst
    • Hurtigutsjekking tilgjengelig
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 10.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
    • Gjestene vil motta en e-post innen 72 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner og en adgangskode. Boenheten har egen inngang
    • Du må registrere deg på nettet før ankomst via en sikker link
    • Gjestene kan få hjelp i den virtuelle resepsjonen
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt
    • Servicedyr er velkomne
WIFI

Internett

    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 250+ mbps (for 3-5 personer eller opptil 10 enheter))
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Ingen parkering på stedet
DONE

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Tjenester

  • Virtuell resepsjon

Fasiliteter

  • Myggnetting
  • Boblebad

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Heis
  • Tilgjengelighetstilpasset adkomst
  • Godt opplyst inngangssti
  • Trappefri inngang
  • Flisgulv på rommet

Romfasiliteter

Underholdning

  • TV
  • Digitale kanaler

Hjemmekomfort

  • Termostatstyrt klimaanlegg og oppvarming

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Bidé
  • Såpe og sjampo
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 250+ mbps (for 3-5 personer eller opptil 10 enheter))

Mer

  • Rengjøring på forespørsel (tilleggsgebyr)

Vilkår og avgifter

Obligatoriske gebyrer

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 6.00 per person, per natt, opptil 10 netter. Avgiften gjelder ikke for barn under 10 år.

Valgfrie tillegg

  • Sen utsjekking kan avtales mot et tillegg på 10 prosent av romprisen
  • Rengjøring tilbys mot et tillegg på EUR 35

Barn og ekstrasenger

  • Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde

Kjæledyr

  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard og Discover
Som følge av nasjonale reguleringer er det ikke mulig å betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for mer informasjon.
Overnattingsstedets registreringsnummer: IT058091B453MZMCNW
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på San Giovanni Boutique Suites?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt, men servicedyr er velkomne.

Har San Giovanni Boutique Suites parkering?

Nei, det er dessverre ingen parkering ved San Giovanni Boutique Suites.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på San Giovanni Boutique Suites?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 10.00. Sen utsjekking er mulig mot et gebyr på 10 %. Ekspress-utsjekking er tilgjengelig.

Hva kan man gjøre på San Giovanni Boutique Suites og i nærheten?

San Giovanni Boutique Suites tilbyr boblebad.

Hvordan er området San Giovanni Boutique Suites ligger i?

San Giovanni Boutique Suites ligger bare 5 minutter til fots fra Re di Roma stasjon og 6 minutter til fots fra Via Appia Nuova.