Hele leiligheten
Haven Stay Apartment
Overnattingsstedets klasse: 4.5
Leiligheter i luksuriøs stil i Lagos og med kjøkken
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Haven Stay Apartment





Når du skal til Lagos, bør du vurdere Haven Stay Apartment. Gjestene kan se frem til frynsegoder som wi-fi, betjent parkering og ubetjent parkering. Leilighetene kan friste med både kjøkken og vaskemaskin/tørketrommel samt fasiliteter som balkonger og lokal tjeneste for måltidslevering.
Hele leiligheten
1 badPlass til 6 personer
Populære fasiliteter
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Dagligstue
Hovedfasiliteter (9)
Hovedfasiliteter (9)
- 20 leiligheter er røykfrie
- Døgnåpen resepsjon
- Vask av klær
- Vask av klær på egenhånd
- Concierge-tjenester
- Aviser i lobbyen (inkludert)
- Bagasjeoppbevaring
- Tour-/billettassistanse
- Oppbevaringsbokser tilgjengelig
Føl deg som hjemme (6)
Føl deg som hjemme (6)
- Kjøkken
- Privat bad
- Eget spiseområde
- Separat sitteområde
- Vaskemaskin/tørketrommel
- Blendingsgardiner/gardiner
Den nåværende prisen er 3 351 kr
3 351 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

Infinity Gold Homes
Ikeja
Infinity Gold Homes
Ikeja
- Kjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
Prisen er 1 780 kr
1 780 kr
inkludert skatter og avgifter
4. sep.–5. sep.

Kodeland Apartment
Ikeja
Kodeland Apartment
Ikeja
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
Prisen er 2 065 kr
2 065 kr
inkludert skatter og avgifter
26. aug.–27. aug.

Millennium Apartments
Isla Victoria
Millennium Apartments
Isla Victoria
- Basseng
- Flyplasstransport
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
8.0 av 10, Veldig bra, 24 anmeldelser
8,0
Veldig bra
24 anmeldelser
Prisen er 288 kr
288 kr
inkludert skatter og avgifter
26. aug.–27. aug.

The Nest Hotel
Ikeja
The Nest Hotel
Ikeja
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
- Bar
4.8 av 10, 3 anmeldelser
4,8
3 anmeldelser

B12 Apartment
Oshodi-Isolo
B12 Apartment
Oshodi-Isolo
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
Prisen er 762 kr
762 kr
inkludert skatter og avgifter
26. aug.–27. aug.

RichVilla Apartments & Hotels
Egbeda
RichVilla Apartments & Hotels
Egbeda
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
Prisen er 713 kr
713 kr
inkludert skatter og avgifter
26. aug.–27. aug.

El Elyon Hotel and Suites
Oshodi-Isolo
El Elyon Hotel and Suites
Oshodi-Isolo
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Vaskeritjenester
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse
Prisen er 421 kr
421 kr
inkludert skatter og avgifter
27. aug.–28. aug.

MountRoyal Centre Hotel and Suites
Amuwo Odofin
MountRoyal Centre Hotel and Suites
Amuwo Odofin
- Basseng
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
Prisen er 1 431 kr
1 431 kr
inkludert skatter og avgifter
26. aug.–27. aug.

Ivy Hotel Emerald
Ikeja
Ivy Hotel Emerald
Ikeja
- Basseng
- Frokost inkludert
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
8.6 av 10, Utmerket, 75 anmeldelser
8,6
Utmerket
75 anmeldelser
Prisen er 979 kr
979 kr
inkludert skatter og avgifter
2. sep.–3. sep.

Avital Suites And Resort
Surulere
Avital Suites And Resort
Surulere
- Basseng
- Frokost inkludert
- Spa
- Flyplasstransport
6.0 av 10, 2 anmeldelser
6,0
2 anmeldelser
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

25 Adetola Surulere, Lagos, LA
Hva som finnes i nærheten
- Teslim Balogun stadion - 5 min kjøring - 3.1 km
- Agboju marked - 7 min kjøring - 7.5 km
- Genesis Cinemas - 8 min kjøring - 6.6 km
- Universitetet i Lagos - 10 min kjøring - 8.8 km
- MUSON-senteret - 11 min kjøring - 12.6 km
Transport
- Lagos (LOS-Murtala Muhammed internasjonale flyplass) – 25 min. med bil
- Mobolaji Johnson stasjon - 22 med bil
Restauranter
- Burger King - 12 min kjøring
- Olaiya Amala - 6 min kjøring
- Rubels & Angels - 6 min kjøring
- Best Shawarma - 6 min kjøring
- Bush Flavor - 6 min gange
Om dette overnattingsstedet
Haven Stay Apartment
- Når du skal til Lagos, bør du vurdere Haven Stay Apartment. Gjestene kan se frem til frynsegoder som wi-fi, betjent parkering og ubetjent parkering. Leilighetene kan friste med både kjøkken og vaskemaskin/tørketrommel samt fasiliteter som balkonger og lokal tjeneste for måltidslevering.
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- 20 leiligheter
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til kl. 20.00
- Aldersgrense for innsjekking: 15 år
- Utsjekking kl. 12.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Gjestene vil motta en e-post innen 48 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner. En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
- Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
- Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 15
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter))
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
- Inkludert, betjent parkering på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Basseng/spa
- Døgnåpent basseng
Internett
- Wi-fi med en hastighet på 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter) inkludert
Parkering og transport
- Selvbetjent parkering på stedet
- Betjent parkering (inkludert) på stedet
Kjøkken
- Kjøleskap
- Komfyrtopp
- Mikrobølgeovn
- Stekeovn
- Oppvaskmaskin
- Gryter og panner/tallerkner/kjøkkenutstyr
Bad
- Badekar eller dusj
- Såpe
- Sjampo
- Hårføner
- Toalettartikler (inkludert)
- Toalettpapir
- Håndklær
Boarealer
- Spiseområde
- Sitteområde
Utendørsområder
- Balkong
Klesvask
- Vaskemaskin/tørketrommel
- Renseri-/vaskeritjenester
- Muligheter for klesvask
Arbeidsområder
- Skrivebord for bærbar PC
Inneklima
- Klimaanlegg
Kjæledyr
- Kjæledyr er ikke tillatt
Tilgjengelighet
- Ingen heiser
- Lydisolering
- Røykfritt hotell
Tjenester og bekvemmeligheter
- Concierge-tjenester
- Tur-/billettassistanse
- Kokk
- Lokale kart
- Vindusgitter
- Guidebøker/anbefalinger
- Strømadaptere/-ladere
- Strykejern/-brett
- Bagasjeoppbevaring
- Blendingsgardiner
Sikkerhetstiltak
- Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
- Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
Generelt
- 20 rom
Vilkår og avgifter
Basseng, spa og treningsrom (hvis tilgjengelig)
- Døgnåpent svømmebasseng
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Det er ikke mulig å garantere at du vil bli tildelt et stille rom.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort og debetkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på Haven Stay Apartment?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har Haven Stay Apartment parkering?
Ja, ubetjent parkering og betjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Haven Stay Apartment?
Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til kl. 20.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.
Har Haven Stay Apartment et kjøkken eller tekjøkken?
Ja, det finnes et kjøkken med kjøkkenutstyr, kjøleskap og mikrobølgeovn.
Har Haven Stay Apartment private områder utendørs?
Ja, hver leilighet har en balkong.