Hele leiligheten

Apartments Josi

Overnattingsstedets klasse: 3
Leiligheter med tekjøkken i Rab

Velg datoer for å se priser

Apartments Josi er et bra valg hvis du skal til Rab. Du kan glede deg over frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering. Leilighetene kan friste med både tekjøkken og espressomaskiner.

Populære fasiliteter

  • Tekjøkken
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Kjøleskap

Hovedfasiliteter (2)

  • Terrasse
  • Aircondition

Føl deg som hjemme (5)

  • Tekjøkken
  • Terrasse
  • Espressomaskin
  • Parabol-TV
  • Selvbetjent parkering (inkludert)

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Banjol 81, Rab, Primorje-Gorski Kotar, 51280

Hva som finnes i nærheten

  • Kvarnerbukta - 1 min gange - 0.0 km
  • Rab havn - 5 min gange - 0.5 km
  • Chiesa di San Francesco - 11 min gange - 1.0 km
  • Komrcar park - 13 min gange - 1.1 km
  • Municipium Arbe Square - 16 min gange - 1.4 km

Transport

  • Rijeka (RJK) – 154 min. med bil
  • Pula (PUY) – 68,1 km
  • Zagreb (ZAG) – 150,1 km

Restauranter

  • ‪Banova Vila - ‬12 min gange
  • ‪Gostionica SPORT - ‬3 min gange
  • ‪Beat Beach Bar - ‬8 min gange
  • ‪Santa Maria - ‬13 min gange
  • ‪Old Town Bar - ‬11 min gange

Om dette overnattingsstedet

Apartments Josi

  • Apartments Josi er et bra valg hvis du skal til Rab. Du kan glede deg over frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering. Leilighetene kan friste med både tekjøkken og espressomaskiner.

Overblikk

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 22.00
    • Utsjekking kl. 10.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Internett

    • Wi-fi på rommene inkludert

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet

Annen informasjon

    • Egne røykeområder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Wi-fi inkludert

Parkering og transport

  • Selvbetjent parkering på stedet

Tekjøkken

  • Kjøleskap
  • Komfyrtopp
  • Espressomaskin
  • Vannkoker
  • Gryter og panner/tallerkner/kjøkkenutstyr

Bad

  • Dusj

Utendørsområder

  • Terrasse

Komfort

  • Aircondition
  • Oppvarming

Kjæledyr

  • Kjæledyr er ikke tillatt

Tilgjengelighet

  • Røykeområder

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Vilkår og avgifter

Obligatoriske gebyrer

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
  • De lokale myndighetene pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. oktober til den 31. mars: EUR 1.50 per person, per natt for voksne og EUR 0.75 per natt for gjester i alderen 12-17 år. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 30. september: EUR 1.90 per person, per natt for voksne og EUR 0.95 per natt for gjester i alderen 12 til 17 år. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.

Valgfrie tillegg

  • Airconditioning er tilgjengelig mot et tillegg på 5.0 EUR per natt

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Overnattingsstedets registreringsnummer: HR64887759853
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Apartments Josi?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Apartments Josi parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Apartments Josi?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 22.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.

Har Apartments Josi et kjøkken eller tekjøkken?

Ja, det finnes et tekjøkken med kokeplater, kjøleskap og espressomaskin.

Hvordan er området Apartments Josi ligger i?

Apartments Josi ligger bare 1 minutter til fots fra Kvarnerbukta og 4 minutter til fots fra Rab havn.