Hele leiligheten
Apartments Picikato
Overnattingsstedets klasse: 3
Leiligheter i Bilice med kjøkken og balkong
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Apartments Picikato





Du får et flott opphold i Bilice hvis du velger Apartments Picikato. Du kan glede deg over frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering. Leilighetene kan friste med både kjøkken og balkonger.
Anmeldelser
9,29,2 av 10 –
Fantastisk
Populære fasiliteter
- Kjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Røykfritt
Hovedfasiliteter (2)
Hovedfasiliteter (2)
- Nær stranden
- Aircondition
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom
Åpne alle bildene av Studio (A1)

Studio (A1)
- Hageutsikt
- 27 m²
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 sovesofa (dobbel)
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Leilighet (A3)

Leilighet (A3)
- Strandutsikt
- 38 m²
- 1 soverom
- Plass til 4 personer
- 1 kingsize-seng og 1 sovesofa (dobbel)
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Leilighet (A4)

Leilighet (A4)
- Strandutsikt
- 79 m²
- 2 soverom
- Plass til 6 personer
- 1 kingsize-seng, 2 enkeltsenger og 1 sovesofa (dobbel)
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Leilighet (A2)

Leilighet (A2)
- Strandutsikt
- 38 m²
- 1 soverom
- Plass til 4 personer
- 1 kingsize-seng og 1 sovesofa (dobbel)
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Beachfront Apartmants Zanic
Grbavac
Beachfront Apartmants Zanic
Grbavac
- Flyplasstransport
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
9.6 av 10, Suverent, 280 anmeldelser
9,6
Suverent
280 anmeldelser
Prisen er 1 197 kr
1 197 kr
inkludert skatter og avgifter
27. sep.–28. sep.

Sunday Residence and SPA Split
Grad
Sunday Residence and SPA Split
Grad
- Frokost inkludert
- Wi-fi inkludert
- Tilstøtende rom er tilgjengelige
- Aircondition
8.8 av 10, Utmerket, 21 anmeldelser
8,8
Utmerket
21 anmeldelser
Prisen er 1 097 kr
1 097 kr
inkludert skatter og avgifter
21. sep.–22. sep.

Radisson Blu Resort & Spa, Split
Žnjan
Radisson Blu Resort & Spa, Split
Žnjan
- Basseng
- Frokost inkludert
- Spa
- Flyplasstransport
8.8 av 10, Utmerket, 1 004 anmeldelser
8,8
Utmerket
1 004 anmeldelser
Prisen er 3 243 kr
3 243 kr
inkludert skatter og avgifter
27. sep.–28. sep.

Hotel Trogir Palace
Trogir
Hotel Trogir Palace
Trogir
- Spa
- Flyplasstransport
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
8.8 av 10, Utmerket, 409 anmeldelser
8,8
Utmerket
409 anmeldelser
Prisen er 1 525 kr
1 525 kr
inkludert skatter og avgifter
28. sep.–29. sep.

Villa Lavanda
Grbavac
Villa Lavanda
Grbavac
- Flyplasstransport
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
9.6 av 10, Suverent, 106 anmeldelser
9,6
Suverent
106 anmeldelser

Apartments Zorica
Omis
Apartments Zorica
Omis
- Tekjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
Prisen er 926 kr
926 kr
inkludert skatter og avgifter
11. sep.–12. sep.

Villa Rustica Dalmatia Apartments
Seget
Villa Rustica Dalmatia Apartments
Seget
- Basseng
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.6 av 10, Suverent, 69 anmeldelser
9,6
Suverent
69 anmeldelser
Prisen er 1 613 kr
1 613 kr
inkludert skatter og avgifter
18. sep.–19. sep.

Aparthotel Astoria
Seget
Aparthotel Astoria
Seget
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.4 av 10, Veldig bra, 62 anmeldelser
8,4
Veldig bra
62 anmeldelser
Prisen er 985 kr
985 kr
inkludert skatter og avgifter
26. sep.–27. sep.

Best Location Apartments
Bačvice
Best Location Apartments
Bačvice
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
7.8 av 10, Bra, 20 anmeldelser
7,8
Bra
20 anmeldelser
Prisen er 1 728 kr
1 728 kr
inkludert skatter og avgifter
9. sep.–10. sep.

Apartments Mirkovic
Marina
Apartments Mirkovic
Marina
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området
Bilice, Sibenik-Knin
Hva som finnes i nærheten
- Prokljansko jezero - 1 min gange - 0.1 km
- Sibenik akvarium - 17 min kjøring - 9.7 km
- Benedictine Monastery of St. Lucia - 17 min kjøring - 9.7 km
- Krka nasjonalpark - 20 min kjøring - 15.5 km
- Primosten-stranden - 49 min kjøring - 42.7 km
Transport
- Split (SPU) – 61 min. med bil
- Sibenik stasjon - 18 med bil
- Ražine stasjon - 24 med bil
- Perkovic jernbanestasjon - 30 med bil
Restauranter
- cafebar FAUST - 12 min kjøring
- Konoba Dalmatino - 20 min kjøring
- Restaurant Uzorita - 10 min kjøring
- Skafet - 20 min kjøring
- Domino - 12 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Apartments Picikato
- Du får et flott opphold i Bilice hvis du velger Apartments Picikato. Du kan glede deg over frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering. Leilighetene kan friste med både kjøkken og balkonger.
Overblikk
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 22.00
- Utsjekking kl. 10.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Gjestene må kontakte overnattingsstedet for å få informasjon om innsjekking
- Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
Kjæledyr
- Kjæledyr tillatt*
- Servicedyr er velkomne
Internett
- Wi-fi på rommene inkludert
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Strand
- Nær stranden
Internett
- Wi-fi inkludert
Parkering og transport
- Selvbetjent parkering på stedet
Kjøkken
- Kjøleskap
- Komfyrtopp
- Stekeovn
- Oppvaskmaskin
- Gryter og panner/tallerkner/kjøkkenutstyr
- Vannkoker
Bad
- Dusj
Utendørsområder
- Balkong
Komfort
- Aircondition
- Oppvarming
Kjæledyr
- Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
- Kjæledyrvennlig
- EUR 10.0 per kjæledyr per natt
Tilgjengelighet
- Røykfritt hotell
Sikkerhetstiltak
- Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
- Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
Vilkår og avgifter
Obligatoriske gebyrer
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
- De lokale myndighetene pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. oktober til den 31. mars: EUR 1.10 per person, per natt for voksne og EUR 0.55 per natt for gjester i alderen 12-17 år. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 30. september: EUR 1.40 per person, per natt for voksne og EUR 0.70 per natt for gjester i alderen 12 til 17 år. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.
Kjæledyr
- Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
- Kjæledyr tillates mot et tillegg på 10.0 EUR per kjæledyr per natt
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Overnattingsstedets registreringsnummer: HR64887759853
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på Apartments Picikato?
Ja, kjæledyr er velkomne. Det koster EUR 10.0 per kjæledyr per natt. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr.
Har Apartments Picikato parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Apartments Picikato?
Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 22.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.
Har Apartments Picikato et kjøkken eller tekjøkken?
Ja, det finnes et kjøkken med kjøkkenutstyr og kjøleskap.
Har Apartments Picikato private områder utendørs?
Ja, hver leilighet har en balkong.
Hvordan er området Apartments Picikato ligger i?
Apartments Picikato ligger bare 1 minutter til fots fra Prokljansko jezero.