Travel Inn Vijayapura

Overnattingsstedets klasse: 4
Hotell med spa og restaurant i Vijayapura

Velg datoer for å se priser

Når du skal til Vijayapura, bør du vurdere Travel Inn Vijayapura. I restauranten kan gjestene få seg noe å spise, og spaavdelingen tilbyr både dypvevsmassasje, aromaterapi og manikyr/pedikyr.

Anmeldelser

9,0 av 10 –
Fantastisk

Populære fasiliteter

  • Spa
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
  • Vaskeritjenester

Hovedfasiliteter (12)

  • Daglig rengjøring
  • Restaurant
  • Spa med full service
  • Frokost
  • Konferansesenter
  • Forretningssenter
  • Døgnåpen resepsjon
  • Kaffe på fellesområdet
  • Snackbar/delikatesseforretning
  • Vask av klær
  • Vask av klær på egenhånd
  • Concierge-tjenester

Føl deg som hjemme (6)

  • Ekstrasenger
  • Privat bad
  • Daglig rengjøring
  • Klesvaskfasiliteter
  • Heis
  • Klimaanlegg på rommet
Den nåværende prisen er 192 kr
inkludert skatter og avgifter
21. okt.–22. okt.

Romalternativer

Dobbeltrom – deluxe, byutsikt

  • Byutsikt
  • 20 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Luksussuite, byutsikt

  • Byutsikt
  • 33 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Executive Ac KingBed, City view

  • 19 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Solapur Rd Plot No.12, Vijayapura, KA, 586104

Hva som finnes i nærheten

  • Malik-i-Maidan - 9 min kjøring - 3.2 km
  • Sat Manzil - 11 min kjøring - 3.2 km
  • The Citadel - 11 min kjøring - 3.2 km
  • Ibrahim Rauza - 12 min kjøring - 4.2 km
  • Bijapur Gol Gumbaz - 17 min kjøring - 10.4 km

Transport

  • Jumnal jernbanestasjon - 19 med bil
  • Kyatanakeri vei jernbanestasjon - 27 med bil
  • Mulvad stasjon - 28 med bil

Restauranter

  • ‪lassi inn - ‬3 min kjøring
  • ‪Kamat Restaurant - ‬5 min kjøring
  • ‪Domino's Pizza - ‬2 min gange
  • ‪Jammu Dhaba - ‬9 min kjøring
  • ‪Ka 28 Chaats - ‬12 min gange

Om dette overnattingsstedet

Travel Inn Vijayapura

  • Når du skal til Vijayapura, bør du vurdere Travel Inn Vijayapura. I restauranten kan gjestene få seg noe å spise, og spaavdelingen tilbyr både dypvevsmassasje, aromaterapi og manikyr/pedikyr.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 24 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 11.00 til kl. 23.00
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 11.30

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Barn

    • Ingen babysenger (barnesenger)

Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr eller servicedyr er tillatt

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene (maks. 1 enheter)
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 25+ mbps, maks. 1 enheter)

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokost med lokale retter (mot betaling) hver dag fra kl. 07.00 til kl. 10.30
  • Restaurant
  • Kaffe/te i fellesområdet
  • Snackbar/delikatesseforretning

Forretningsfasiliteter

  • Forretningssenter
  • Konferansesenter

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Concierge-tjenester
  • Renseri-/vaskeritjenester
  • Bagasjeoppbevaring

Fasiliteter

  • Spa med full service
  • Massasje-/behandlingsrom

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Heis
  • Varsling for dørklokke og telefon
  • Godt opplyst inngangssti

Romfasiliteter

Underholdning

  • 24 tommers LCD-TV
  • Parabol-TV

Hjemmekomfort

  • Termostatstyrt klimaanlegg
  • Badekåper og tøfler
  • Strykejern/-brett (på forespørsel)

Sov godt

  • Sengetøy av topp kvalitet
  • Ekstraseng (mot et tillegg)

Fasiliteter

  • Peis

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Dusj
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 25+ mbps og grense på 1 enheter)
  • Telefon

Mat og drikke

  • Flaskevann (inkludert)

Mer

  • Daglig rengjøring

Høydepunkter

Spa

Gjester som vil slappe av litt ekstra kan besøke stedets spa, som har 1 behandlingsrom.Tjenester inkluderer blant annet dypvevsmassasje, idrettsmassasje, svensk massasje og ansiktsbehandlinger. Spaet er utstyrt med et dampbad. En rekke behandlinger tilbys, inkludert aromaterapi. Spaet er åpent daglig.

Vilkår og avgifter

Valgfrie tillegg

  • Frokost med lokale retter er tilgjengelig mot betaling og koster ca. INR 199 for voksne og INR 99 for barn

Barn og ekstrasenger

  • Uttrekkbare senger er tilgjengelig mot et tillegg på 499 INR per natt

Basseng, spa og treningsrom (hvis tilgjengelig)

  • Massasje og spabehandlinger må bestilles på forhånd, noe som kan gjøres ved å kontakte overnattingsstedet før ankomst på telefonnummeret som står oppført i bestillingsbekreftelsen

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Overnattingsstedets registreringsnummer: 29AAXFN8107A1ZO
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Travel Inn Vijayapura?

Kjæledyr og servicedyr er dessverre ikke tillatt.

Har Travel Inn Vijayapura parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Travel Inn Vijayapura?

Innsjekkingen er fra kl. 11.00 til kl. 23.00. Du må sjekke ut innen kl. 11.30.

Hva kan man gjøre på Travel Inn Vijayapura og i nærheten?

Travel Inn Vijayapura tilbyr spa.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av Travel Inn Vijayapura?

Ja, det finnes en restaurant på stedet.

Anmeldelser

9,0

Fantastisk