Hele ferieboligen
A Sea Escape 1 Bedroom Villa
Overnattingsstedets klasse: 3
Villa med kjøkken og nær Carolina Beach promenade
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av A Sea Escape 1 Bedroom Villa





Fra denne villaen tar det bare 5 minutter å kjøre til Carolina Beach (strand) og Carolina Beach promenade. Villaene kan friste med både kjøkken og wi-fi inkludert.
Hele ferieboligen
1 soverom1 badPlass til 4 personer
Populære fasiliteter
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
Hovedfasiliteter (3)
Hovedfasiliteter (3)
- Nær stranden
- Utendørsbasseng
- Grill
Føl deg som hjemme (5)
Føl deg som hjemme (5)
- Kjøkken
- Kaffetrakter/tekoker
- Badekar eller dusj
- Grill
- Utendørs svømmebasseng
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

Sea Colony by Carolina Retreats
Wilmington Beach
Sea Colony by Carolina Retreats
Wilmington Beach
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
9.0 av 10, Fantastisk, 4 anmeldelser
9,0
Fantastisk
4 anmeldelser

Tropical Winds by Carolina Retreats
Carolina Beach
Tropical Winds by Carolina Retreats
Carolina Beach
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Wi-fi inkludert

Paradise Towers by Carolina Retreats
Carolina Beach
Paradise Towers by Carolina Retreats
Carolina Beach
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
6.0 av 10, 1 anmeldelse
6,0
1 anmeldelse

Sand Pebbles by Carolina Retreats
Carolina Beach
Sand Pebbles by Carolina Retreats
Carolina Beach
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
10.0 av 10, Suverent, 2 anmeldelser
10
Suverent
2 anmeldelser

Winds by Carolina Retreats
Carolina Beach
Winds by Carolina Retreats
Carolina Beach
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse

The Sweet Spot by Carolina Retreats
Carolina Beach
The Sweet Spot by Carolina Retreats
Carolina Beach
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert

1 Mi to Ocean: Modern Carolina Beach Townhome
Carolina Beach
1 Mi to Ocean: Modern Carolina Beach Townhome
Carolina Beach
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse

A Place At The Beach #1D by Carolina Retreats
Carolina Beach
A Place At The Beach #1D by Carolina Retreats
Carolina Beach
- Basseng
- Kjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert

Condo w/ Pool Access - Walk to Beach!
Carolina Beach
Condo w/ Pool Access - Walk to Beach!
Carolina Beach
- Basseng
- Kjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
10.0 av 10, Suverent, 3 anmeldelser
10
Suverent
3 anmeldelser
Prisen er 2 807 kr
2 807 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Beach Bliss 1 Bedroom Condo by RedAwning
Carolina Beach
Beach Bliss 1 Bedroom Condo by RedAwning
Carolina Beach
- Basseng
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Wi-fi inkludert
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

1610 Carolina Beach Ave. N Unit A5, Carolina Beach, NC, 28428
Hva som finnes i nærheten
- Carolina Beach (strand) - 1 min gange - 0.1 km
- Carolina Beach fiskebrygge - 4 min gange - 0.4 km
- Freeman Park - 8 min gange - 0.7 km
- Carolina Beach Yacht Club and Marina - 13 min gange - 1.1 km
- Carolina Beach promenade - 7 min kjøring - 2.8 km
Transport
- Wilmington, North Carolina (ILM-Wilmington internasjonale flyplass) – 32 min. med bil
Restauranter
- Circle K - 10 min kjøring
- McDonald's - 4 min kjøring
- Cook Out - 14 min kjøring
- The Sandspur - 5 min kjøring
- K38 Baja Grill - 5 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
A Sea Escape 1 Bedroom Villa
- Fra denne villaen tar det bare 5 minutter å kjøre til Carolina Beach (strand) og Carolina Beach promenade. Villaene kan friste med både kjøkken og wi-fi inkludert.
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- Privat villa
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen starter kl. 16.00
- Aldersgrense for innsjekking: 25 år
- Utsjekking kl. 10.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Gjestene vil motta en e-post innen 5 dager før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner og en adgangskode
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 25
Kjæledyr
- Kjæledyr tillatt
- Servicedyr er velkomne
Internett
- Wi-fi på rommene inkludert
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Strand
- Nær stranden
Basseng/spa
- Utendørs svømmebasseng
- Offentlig basseng
Internett
- Wi-fi inkludert
Kjøkken
- Kjøleskap
- Stekeovn
- Kaffetrakter/tekoker
Soverom
- 1 soverom
Bad
- 1 bad
- Badekar eller dusj
- Håndklær
- Sjampo
Utendørsområder
- Grill
Klesvask
- Vaskemaskin og tørketrommel
Komfort
- Oppvarming
Kjæledyr
- Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
- Kjæledyrvennlig
Tilgjengelighet
- Røykfritt hotell
Tjenester og bekvemmeligheter
- Strykejern/-brett
Beliggenhet
- Ved havet
- Ved sjøen
Sikkerhetstiltak
- Karbonmonoksidalarm er installert (verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet)
- Røykvarsler er installert (verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet)
Generelt
- Overnattingsstedet tillater ikke barn
Vilkår og avgifter
Kjæledyr
- Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
- Kjæledyr tillates mot et tillegg
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet.
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar betalingskort.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club og JCB International
Kontantløse transaksjoner er mulig.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Ofte stilte spørsmål
Har denne villaen basseng?
Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng.
Er det tillatt med kjæledyr på denne villaen?
Ja, kjæledyr er velkomne. Du må betale et gebyr for å ha med kjæledyr. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på denne villaen?
Innsjekking er mulig fra kl. 16.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.
Hva kan man gjøre på A Sea Escape 1 Bedroom Villa og i nærheten?
A Sea Escape 1 Bedroom Villa tilbyr utendørsbasseng.
Har A Sea Escape 1 Bedroom Villa et kjøkken eller tekjøkken?
Ja, det finnes et kjøkken med kaffetrakter/tekoker og kjøleskap.
Hvordan er området A Sea Escape 1 Bedroom Villa ligger i?
A Sea Escape 1 Bedroom Villa ligger nær Carolina Beach (strand), bare 3 minutter til fots fra Carolina Beach fiskebrygge og 6 minutter til fots fra Freeman Park.