Leilighetshotell
Luxe Maui Beach Retreat Walk to Kamaole Beach
Overnattingsstedets klasse: 3.5
Leilighetshotell med kjøkken i Kihei
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Luxe Maui Beach Retreat Walk to Kamaole Beach





Velger du dette leilighetshotellet, tar det 15 minutter å kjøre til Wailea Beach. Leilighetene her byr på blant annet tørketrommel og mikrobølgeovn.
Leilighetshotell
1 soverom1 badPlass til 4 personer
Populære fasiliteter
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
Hovedfasiliteter (3)
Hovedfasiliteter (3)
- Utendørsbasseng
- Aircondition
- Grill
Føl deg som hjemme (6)
Føl deg som hjemme (6)
- Kjøkken
- Privat bad
- TV
- Heis
- Badekar eller dusj
- Grill
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

Maui Beach Vacation Club
Nord-Kihei
Maui Beach Vacation Club
Nord-Kihei
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
8.4 av 10, Veldig bra, 934 anmeldelser
8,4
Veldig bra
934 anmeldelser

Waiohuli Beach Hale Ocean View Condos with Parking
Sentral-Kihei
Waiohuli Beach Hale Ocean View Condos with Parking
Sentral-Kihei
- Basseng
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
- Aircondition
9.8 av 10, Suverent, 6 anmeldelser
9,8
Suverent
6 anmeldelser
Prisen er 4 889 kr
4 889 kr
inkludert skatter og avgifter
26. aug.–27. aug.

Oceanfront Maui Point Condo Sleeps 4 - Unit A3 1 Bedroom Condo
Lahaina
Oceanfront Maui Point Condo Sleeps 4 - Unit A3 1 Bedroom Condo
Lahaina
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

2575 South Kihei Road, Kihei, HI, 96753
Hva som finnes i nærheten
- Kamaole Beach Park 2 - 3 min gange - 0.3 km
- Kamaole Beach Park 3 - 7 min gange - 0.6 km
- Kamaole Beach Park - 10 min gange - 0.9 km
- Charley Young Beach - 14 min gange - 1.2 km
- Keawakapu Beach North - 2 min kjøring - 1.9 km
Transport
- Kahului, HI (OGG) – 27 min. med bil
- Kapalua, HI (JHM-West Maui) – 55 min. med bil
- Hana, HI (HNM) – 150 min. med bil
Restauranter
- Loulu - 7 min kjøring
- Nalu's South Shore Grill - 7 min kjøring
- Monkeypod Kitchen by Merriman - 5 min kjøring
- Island Vintage Coffee - 7 min kjøring
- Tradewinds Poolside Cafe - 16 min gange
Om dette overnattingsstedet
Luxe Maui Beach Retreat Walk to Kamaole Beach
- Velger du dette leilighetshotellet, tar det 15 minutter å kjøre til Wailea Beach. Leilighetene her byr på blant annet tørketrommel og mikrobølgeovn.
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- 1 leilighet
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 20.00
- Utsjekking kl. 10.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Du må sjekke inn et annet sted: [We will send you the instructions]
- Gjestene må kontakte overnattingsstedet for å få informasjon om innsjekking
- Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 72 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
- Gratis parkering i nærheten
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Basseng/spa
- Utendørs svømmebasseng
Internett
- Wi-fi inkludert
Parkering og transport
- Selvbetjent parkering på stedet
- Gratis parkering i nærheten av overnattingsstedet
Kjøkken
- Komfyrtopp
- Mikrobølgeovn
- Stekeovn
- Oppvaskmaskin
- Gryter og panner/tallerkner/kjøkkenutstyr
Soverom
- 1 soverom
- Medfølgende sengetøy
Bad
- 1 bad
- Badekar eller dusj
Underholdning
- TV med kabel-kanaler
Utendørsområder
- Grill
Klesvask
- Tørketrommel
Arbeidsområder
- Skrivebord for bærbar PC
Komfort
- Aircondition
- Oppvarming
Kjæledyr
- Kjæledyr er ikke tillatt
Tilgjengelighet
- Heis
- Røykfritt hotell
Tjenester og bekvemmeligheter
- Strykejern/-brett
Sikkerhetstiltak
- Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
- Røykvarsler er installert (verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet)
Vilkår og avgifter
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Ofte stilte spørsmål
Har dette leilighetshotellet basseng?
Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng.
Er det tillatt med kjæledyr på dette leilighetshotellet?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har dette leilighetshotellet parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på dette leilighetshotellet?
Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 20.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.
Hva kan man gjøre på Luxe Maui Beach Retreat Walk to Kamaole Beach og i nærheten?
Luxe Maui Beach Retreat Walk to Kamaole Beach tilbyr utendørsbasseng.
Har Luxe Maui Beach Retreat Walk to Kamaole Beach et kjøkken eller tekjøkken?
Ja, det finnes et kjøkken med kjøkkenutstyr og mikrobølgeovn.
Hvordan er området Luxe Maui Beach Retreat Walk to Kamaole Beach ligger i?
Luxe Maui Beach Retreat Walk to Kamaole Beach ligger bare 3 minutter til fots fra Kamaole Beach Park 2 og 6 minutter til fots fra Kamaole Beach Park 3.