Tru By Hilton Midland East

Overnattingsstedets klasse: 2.5
Hotell med døgnåpent treningssenter i Midland

Velg datoer for å se priser

Når du skal til Midland, bør du vurdere Tru By Hilton Midland East. Gjestene kan benytte seg av et døgnåpent treningssenter for å få litt mosjon og glede seg over frynsegoder som wi-fi, ubetjent parkering og frokostbuffé hver dag.

Anmeldelser

9,0 av 10 –
Fantastisk

Populære fasiliteter

  • Frokost inkludert
  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Treningsrom

Hovedfasiliteter (5)

  • Rengjøring én gang per opphold
  • Døgnåpent treningssenter
  • Døgnåpen resepsjon
  • Kaffe på fellesområdet
  • PC-stasjon

Føl deg som hjemme (6)

  • Blendingsgardiner/gardiner
  • Heis
  • Klimaanlegg på rommet
  • Kabel-TV
  • Begrenset rengjøring
  • Selvbetjent parkering (inkludert)
Den nåværende prisen er 936 kr
inkludert skatter og avgifter
1. okt.–2. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 11 av 11 rom

Rom, 1 kingsize-seng

9,0 av 10
Fantastisk
(8 anmeldelser)
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom, 1 kingsize-seng, tilpasset bevegelseshemmede, badekar

  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom, 1 kingsize-seng, tilgjengelighetstilpasset (Mobility & Hearing, Roll-In Shower)

  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom, 1 kingsize-seng, tilpasset hørselshemmede (Hearing)

  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom, 2 queensize-senger

9,0 av 10
Fantastisk
(2 anmeldelser)
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Rom, 2 queensize-senger, tilpasset bevegelseshemmede, badekar

  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Rom, 2 queensize-senger, tilpasset bevegelseshemmede (Roll-In Shower)

  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Rom, 2 queensize-senger, tilpasset hørselshemmede (Hearing)

  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

2 Queen Beds W/Walk In Shower

  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

1 King Mobility/Hearing Acc Roll In Shower

  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

1 King Hearing Accessible

  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
4100 North Big Spring Street, Midland, TX, 79705

Hva som finnes i nærheten

  • Scharbauer Sports Complex - 5 min gange - 0.5 km
  • Momentum Bank Ballpark - 7 min gange - 0.6 km
  • Astound Broadband Stadium - 8 min gange - 0.8 km
  • Midland Park Mall - 6 min kjøring - 7.2 km
  • The Horseshoe Midland County Multipurpose Facility - 8 min kjøring - 13.9 km

Transport

  • Midland, TX (MAF-Midland internasjonale flyplass) – 13 min. med bil

Restauranter

  • ‪Panda Express - ‬2 min kjøring
  • ‪Chick-fil-A - ‬3 min kjøring
  • ‪Back In The Day - ‬5 min kjøring
  • ‪Raising Cane's Chicken Fingers - ‬12 min gange
  • ‪Macarena’s Delicious Mexican Dishes And Bar - ‬4 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Tru By Hilton Midland East

  • Når du skal til Midland, bør du vurdere Tru By Hilton Midland East. Gjestene kan benytte seg av et døgnåpent treningssenter for å få litt mosjon og glede seg over frynsegoder som wi-fi, ubetjent parkering og frokostbuffé hver dag.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 102 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 01.00
    • Aldersgrense for innsjekking: 21 år
    • Utsjekking kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 21

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt (bare hunder, maksimalt 2, opptil 16 kg per dyr)*
    • Servicedyr er velkomne

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering utendørs på stedet
    • Rullestolvennlig parkering på stedet

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokostbuffé inkludert hver dag
  • Kaffe/te i fellesområdet

Forretningsfasiliteter

  • PC-stasjon

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon

Fasiliteter

  • Bygget i 2025
  • Døgnåpent treningssenter

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Skilt med punktskrift
  • Heis
  • Bredde på heisdør (cm): 173
  • Tilgjengelighetstilpasset parkering
  • 4 tilgjengelighetstilpasset parkering på stedet
  • Tilgjengelighetstilpasset resepsjon
  • Høyde på rullestovennlig registreringsskranke (cm): 91
  • Visuelle alarmer i gangene
  • Flisgulv i i fellesområder

Romfasiliteter

Underholdning

  • 50 tommers LCD-TV
  • Kabel-TV

Hjemmekomfort

  • Termostatstyrt klimaanlegg og oppvarming
  • Strykejern/-brett

Sov godt

  • Blendingsgardiner/gardiner
  • Sengetøy

Selvpleie og baderom

  • Toalettartikler (inkludert)
  • Hårføner
  • Håndklær

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert)
  • Telefon

Mer

  • Rengjøring én gang per opphold
  • Mobilnøkler

Vilkår og avgifter

Kjæledyr

  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
  • Kjæledyr tillates mot et tillegg på 50 USD per overnattingsenhet (kan variere med oppholdets lengde)

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express og Discover
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Tru By Hilton Midland East?

Ja, hunder er velkomne, men det er en grense på totalt 2 og en vektgrense på 16 kg per dyr. Det koster USD 50 per overnattingsenhet per opphold. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr.

Har Tru By Hilton Midland East parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Tru By Hilton Midland East?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 01.00. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.

Hva kan man gjøre på Tru By Hilton Midland East og i nærheten?

Hold formen ved like på det døgnåpne treningssenteret.

Hvordan er området Tru By Hilton Midland East ligger i?

Tru By Hilton Midland East ligger bare 6 minutter til fots fra Scharbauer Sports Complex og 7 minutter til fots fra Astound Broadband Stadium.

Anmeldelser

Anmeldelser av Tru By Hilton Midland East

9,0

Fantastisk

9,8

Renhold

9,4

Fasiliteter

9,6

Personale og service

9,8

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

6/10 – Bra

The hotel is listed
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

This place was an absolute dream
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Comfortable beds ,cl
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

We had a great stay, everything was great!
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Great stay at this hotel.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Nice hotel, good breakfast, rooms a little small but OK
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Todo aquí fue estupendo. Era tranquilo, limpio y silencioso. Las amaenidades muy adecuadas. Un lugar perfecto para descansar durante un viaje.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Small, but clean room. The whole hotel property was nice and clean and convenient to many locations.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

This hotel staff was so very nice and welcoming. The hotel was very nice great stay so quiet. A little out of the way from where we needed to go but it was ok worth the drive.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Your facility was very clean and your staff were very friendly and the air conditioner was just right
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Clean room, friendly staff. Little hiccup with getting my son checked in because he was under 21 but they worked it out
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

The hotel is clean and the staff were friendly and helpful. The room was very clean and the AC worked great. Definitely staying here again.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Easy parking. Great breakfast. Room was very cool! Clean rooms!
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Your facility was very clean. Your staff was real friendly, and the air conditioner were great!
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Being a new hotel, everything was in tip-top condition. Having a pool table in the lobby was a lot of fun.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Convenient location. New hotel with nice amenities and nice finishes. The desk clerk was efficient and courteous.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

One night stay was very comfortable, rooms and everything looks brand new. Very good breakfast in the morning. Friendly staff answered any questions.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Room was clean, staff was excellent and breakfast was really good! They even have bacon!!
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Pleasantly surprised with the cleanliness, comfort and convenience of this hotel concept. Would highly recommend the Tru Hilton stay to anyone! I looked up their other 300 plus locations for future travel plans. Dog friendly ...and people friendly!
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Beautiful room. Comfy bed. Large TV with many channels. Friendly and helpful staff.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Clean but right on a very busy and noisy road.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

This hotel is still in brand new condition. It was very clean and the downstairs hangout area with a pool table and game was a hit with the kids. I wish the rooms were slightly larger but I understand they were built that way to be eco friendly. Would stay here again!
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Location is excellent for when traveling through west Texas Starbucks across the street Breakfast is great Brand new property Bed is great sheets comfortable Clean amazing Gym is stacked great ! They also have snacks for sale at the lobby if you arrive late and a great selection Convenient parking easy and free
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Breakfast needs to be earlier on the weekend.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

It was well maintained