Boutique Hotel Piazza Grande Locarno

Overnattingsstedets klasse: 3
Bed & breakfast i sentrum i Locarno som har kort avstand til en tog-/t-banestasjon

Velg datoer for å se priser

Boutique Hotel Piazza Grande Locarno ligger nær en togstasjon og er et bra valg i Locarno.

Anmeldelser

9,2 av 10 –
Fantastisk

Populære fasiliteter

  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Røykfritt

Hovedfasiliteter (2)

  • Ukentlig rengjøring
  • Frokost

Føl deg som hjemme (6)

  • Kjøleskap
  • Privat bad
  • Heis
  • Klimaanlegg på rommet
  • Digital-TV
  • Begrenset rengjøring
Den nåværende prisen er 692 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom

Dobbeltrom – superior, 1 kingsize-seng med sovesofa, aircondition

8,0 av 10
Veldig bra
(2 anmeldelser)
  • 26 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 sovesofa (enkel)
  • Wi-fi inkludert

Dobbelt- eller tomannsrom – comfort, aircondition

10,0 av 10
Suverent
(2 anmeldelser)
  • 20 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – standard, 1 queensize-seng, aircondition

9,0 av 10
Fantastisk
(2 anmeldelser)
  • 16 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Studiosuite – junior, aircondition, byutsikt

8,0 av 10
Veldig bra
(1 anmeldelse)
  • Byutsikt
  • 35 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng og 1 sovesofa (queensize)
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Piazzetta de' Capitani, 7, Locarno, Ticino, 6600

Hva som finnes i nærheten

  • Gamlebyen - 1 min gange - 0.0 km
  • Piazza Grande - 2 min gange - 0.2 km
  • Casino Locarno - 3 min gange - 0.3 km
  • Locarno taubane stasjon - 5 min gange - 0.4 km
  • Castello Visconteo - 5 min gange - 0.4 km

Transport

  • Lugano (LUG-Agno) – 64 min. med bil
  • Muralto Locarno stasjon - 9 min gange
  • Locarno F.A.R.T jernbanestasjon - 9 min gange
  • Locarno (ZJI-Locarno jernbanestasjon) - 9 min gange

Restauranter

  • ‪Pizzeria Vesuvio - da Antonio - ‬5 min kjøring
  • ‪Al Porto - ‬8 min gange
  • ‪Ristorante Svizzero - ‬3 min gange
  • ‪Blu Restaurant and Lounge Bar - ‬16 min gange
  • ‪McDonald's - ‬7 min gange

Om dette overnattingsstedet

Boutique Hotel Piazza Grande Locarno

  • Boutique Hotel Piazza Grande Locarno ligger nær en togstasjon og er et bra valg i Locarno.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 11 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til midnatt
    • Utsjekking kl. 10.30
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
    • Gjestene vil motta en e-post innen 24 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner og en adgangskode. Boenheten har egen inngang
    • Du må registrere deg på nettet før ankomst via en sikker link
    • Du blir bedt om å sende overnattingsstedet en kopi av legitimasjon med bilde etter bestilling
    • Gjestene kan få hjelp i den virtuelle resepsjonen
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
DONE

Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr eller servicedyr er tillatt
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Parkering på stedet inkluderer alternativer utenom gateparkering
DONE

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokostbuffé (mot betaling) hver dag fra kl. 08.00 til kl. 10.30

Tjenester

  • Virtuell resepsjon

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Heis
  • Håndtak nær toalettet

Romfasiliteter

Underholdning

  • 32 tommers smart-TV
  • Digitale kanaler

Hjemmekomfort

  • Termostatstyrt klimaanlegg og oppvarming

Sov godt

  • Lydisolering

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Dusj
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))

Mat og drikke

  • Kjøleskap

Mer

  • Ukentlig rengjøring (tilleggsgebyr)
  • Safe på rommet

Vilkår og avgifter

Obligatoriske gebyrer

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: CHF 2.00 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 14 år.
  • Turistavgift: CHF 0.15 per person per natt

Valgfrie tillegg

  • Frokostbuffé koster CHF 9–25 for voksne og CHF 5–15 for barn
  • Rengjøring tilbys mot et tillegg på CHF 30 per dag

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard og JCB International
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Boutique Hotel Piazza Grande Locarno ?

Kjæledyr og servicedyr er dessverre ikke tillatt.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Boutique Hotel Piazza Grande Locarno ?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til midnatt. Du må sjekke ut innen kl. 10.30.

Finnes det et kasino på Boutique Hotel Piazza Grande Locarno ?

Nei, dette bed & breakfast-hotellet har ikke kasino, men Casino Locarno (5 min. til fots) ligger i nærheten.

Hvordan er området Boutique Hotel Piazza Grande Locarno ligger i?

Boutique Hotel Piazza Grande Locarno ligger i hjertet av Locarno, bare 9 minutter til fots fra Muralto Locarno stasjon og 4 minutter til fots fra Castello Visconteo.