Pousada Medeiros

Overnattingsstedets klasse: 4
Pousada i Monte Verde

Velg datoer for å se priser

Pousada Medeiros er et bra valg hvis du skal til Monte Verde. Noen frynsegoder er wi-fi, ubetjent parkering og frokostbuffé hver dag fra kl. 09.00 til kl. 10.00. Noen andre høydepunkter er en terrasse og en hage.

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Frokost inkludert
  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Døgnåpen resepsjon
  • Røykfritt

Hovedfasiliteter (8)

  • Daglig rengjøring
  • Terrasse
  • Døgnåpen resepsjon
  • Hage
  • Concierge-tjenester
  • Piknikområde
  • Bagasjeoppbevaring
  • Oppbevaringsbokser tilgjengelig

Føl deg som hjemme (6)

  • Privat bad
  • Betalingskanaler
  • Hage
  • Terrasse
  • Daglig rengjøring
  • Selvbetjent parkering (inkludert)
Den nåværende prisen er 1 168 kr
inkludert skatter og avgifter
25. sep.–26. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 6 av 6 rom

Alpehytte – elite, bakgårdsutsikt

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Alpehytte – superior, balkong, bakgårdsutsikt

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 kingsize-seng

Alpehytte – premium, balkong, bakgårdsutsikt

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 dobbeltseng

Familie-alpehytte, 2 soverom, hageutsikt, hageområde

  • Hageutsikt
  • 53 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Luksus-alpehytte, balkong, hageutsikt

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 enkeltseng og 1 kingsize-seng

Alpehytte – exclusive, bakgårdsutsikt

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng og 1 lang enkeltseng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
R. Bavária, 65, Monte Verde, MG, 37650-000

Hva som finnes i nærheten

  • Celeiro kjøpesenter - 18 min gange - 1.5 km
  • Arvore-plassen - 2 min kjøring - 1.1 km
  • Inverness kjøpesenter - 2 min kjøring - 1.1 km
  • Oak Plaza kjøpesenter - 2 min kjøring - 1.1 km
  • Monte Verde Baptistkirke - 2 min kjøring - 1.1 km

Transport

  • São Paulo (GRU-Guarulhos - Governor André Franco Montoro int.) – 162 min. med bil
  • São Paulo (CGH-Congonhas) – 175 min. med bil
  • Campinas (VCP-Viracopos - Campinas internasjonale flyplass) – 176 min. med bil
  • Sao Jose dos Campos (SJK – Sao Jose dos Campos-Professor Urbano Ernesto Stumpf) – 43,6 km

Restauranter

  • ‪Chocolateria Monte Verde - ‬19 min gange
  • ‪Casa Do Milho - ‬19 min gange
  • ‪Biergarten - ‬18 min gange
  • ‪Dona Mucama - Monte Verde/MG - ‬19 min gange
  • ‪Gressoney Chocolates - ‬18 min gange

Om dette overnattingsstedet

Pousada Medeiros

  • Pousada Medeiros er et bra valg hvis du skal til Monte Verde. Noen frynsegoder er wi-fi, ubetjent parkering og frokostbuffé hver dag fra kl. 09.00 til kl. 10.00. Noen andre høydepunkter er en terrasse og en hage.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 6 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til midnatt
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Barn

    • Foreldre må fremvise barns fødelseattest og ID-kort med foto*

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt (bare hunder, maksimalt 1, opptil 5 kg per dyr)*
    • Servicedyr er velkomne
    • Kun røykerom, med visse forbehold*
    • Kjæredyr må holdes under oppsyn
    • Tilgjengelig utstyr/tjenester: mat- og vannskåler

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter))

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokostbuffé inkludert hver dag fra kl. 09.00 til kl. 10.00
  • Privat piknik

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Concierge-tjenester
  • Bagasjeoppbevaring
  • Romantiske pakker

Fasiliteter

  • Hage
  • Piknikområde
  • Terrasse
  • Oppbevaringsskap
  • Ildsted
  • Område for utendørs underholdning
  • Hagemøbler

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Terskelfrie gulv på rommet

Romfasiliteter

Underholdning

  • 29 tommers smart-TV
  • Premium parabol-TV

Sov godt

  • Allergivennlig sengetøy
  • Lydisolering
  • Sengeoppredning

Fasiliteter

  • Individuelt innredet og dekorert

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Hårføner
  • Håndklær

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord for bærbar PC
  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter))

Mat og drikke

  • Champagneservering
  • Minikjøleskap

Mer

  • Daglig rengjøring
  • Guidebøker/anbefalinger
  • Lokale kart
  • Restaurantguide

Vilkår og avgifter

Barn og ekstrasenger

  • Foreldre eller foresatte som reiser med et barn under 18, må vise frem barnets fødselsattest og ID med bilde (for eksempel et pass) ved innsjekking. Ved internasjonale reiser fra Brasil: Hvis bare én av foreldrene reiser med barnet, må vedkommende i tillegg til barnets fødselsattest og ID med bilde vise frem et attestert reisesamtykke signert av den andre forelderen og en notar. Kan eller vil ikke den andre forelderen eller foresatte gi et slikt samtykke, må det vises frem en tillatelse fra en rettslig instans. Besøkende som planlegger å reise til Brasil med barn, bør kontakte et brasiliansk konsulat før reisen for mer informasjon.

Kjæledyr

  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
  • Kjæledyr tillates mot et tillegg på 100 BRL per kjæledyr (kan variere med oppholdets lengde)

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort og debetkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International og Carte Blanche
Overnattingsstedets registreringsnummer: 65.743.248/0001-98
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Pousada Medeiros ?

Ja, hunder er velkomne, men det er en grense på totalt 1 og en vektgrense på 5 kg per dyr. Det koster BRL 100 per kjæledyr per dag. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr. Mat- og vannskåler er tilgjengelig. Visse begrensninger kan gjelde. Kontakt overnattingsstedet for nærmere informasjon.

Har Pousada Medeiros parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Pousada Medeiros ?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til midnatt. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Hva kan man gjøre på Pousada Medeiros og i nærheten?

Pousada Medeiros tilbyr piknikområde og hage.

Hvordan er området Pousada Medeiros ligger i?

Pousada Medeiros ligger bare 18 minutter til fots fra Celeiro kjøpesenter og 19 minutter til fots fra Arvore-plassen.

Anmeldelser

Anmeldelser av Pousada Medeiros

10

Enestående

10

Renhold

10

Fasiliteter

10

Personale og service

10

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Muito conforto, café da manhã excelente, entregue no quarto, muita mordomia, equipe do local fantástica.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

I loved everything! The accommodation were cleaned and comfotrble. The staff are very helpful and friendly. We loved the stay.