Sunset Agafay

Overnattingsstedets klasse: 3
Resort med restaurant og bar/lounge i Agafay

Velg datoer for å se priser

Når du skal til Agafay, bør du vurdere Sunset Agafay. Kafeen har mye godt på menyen, og etter at du har utforsket det sesongbaserte utendørsbassenget, kan du bestille noe godt å drikke i baren. En terrasse og en hage er noen andre høydepunkter her.

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Frokost inkludert
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Bar

Hovedfasiliteter (9)

  • Daglig rengjøring
  • Restaurant og bar/lounge
  • Sesongbasert utendørs basseng
  • Kaffebar/kafé
  • Terrasse
  • Hage
  • Concierge-tjenester
  • Resepsjon med begrensede åpningstider
  • Oppbevaringsbokser tilgjengelig

Føl deg som hjemme (5)

  • Hage
  • Terrasse
  • Daglig rengjøring
  • Selvbetjent parkering (inkludert)
  • Sesongbasert utendørsbasseng
Den nåværende prisen er 2 285 kr
inkludert skatter og avgifter
27. sep.–28. sep.

Romalternativer

Dobbelt- eller tomannsrom – deluxe, ørkenutsikt

  • Ørkenutsikt
  • 42 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 lange enkeltsenger

Luksusvilla, ørkenutsikt

  • Ørkenutsikt
  • 133 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 kingsize-senger

Dobbelt- eller tomannsrom – deluxe, ørkenutsikt

  • Ørkenutsikt
  • 42 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 lange enkeltsenger

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Agafay desert, Marrakech, Camp, Agafay, Marrakech-Safi, 40254

Hva som finnes i nærheten

  • Oasiria vannpark - 38 min kjøring - 37.2 km
  • Menara-hagen - 41 min kjøring - 32.4 km
  • Avenue Mohamed VI - 41 min kjøring - 33.2 km
  • Menara kjøpesenter - 43 min kjøring - 34.3 km
  • Jemaa el-Fnaa - 46 min kjøring - 35.7 km

Transport

  • Marrakech (RAK-Menara) – 40 min. med bil
  • Marrakech sentralstasjon - 34 med bil

Restauranter

  • ‪Alkamar Camp - ‬4 min kjøring
  • ‪Boheme - ‬4 min kjøring
  • ‪Agafay - ‬7 min kjøring
  • ‪Sunset Agafay - ‬1 min gange
  • ‪Kal Tenere Agafay Luxuery - ‬4 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Sunset Agafay

  • Når du skal til Agafay, bør du vurdere Sunset Agafay. Kafeen har mye godt på menyen, og etter at du har utforsket det sesongbaserte utendørsbassenget, kan du bestille noe godt å drikke i baren. En terrasse og en hage er noen andre høydepunkter her.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 5 enheter

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 22.00
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 08.00 til kl. 22.00
    • Resepsjonen har begrensede åpningstider
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 14.00
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr eller servicedyr er tillatt

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 25+ mbps)

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet

Annen informasjon

    • Egne røykeområder

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Komplett frokost inkludert hver dag fra kl. 07.30 til kl. 09.30
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Kaffebar/kafé

Tjenester

  • Resepsjon (begrensede åpningstider)
  • Concierge-tjenester

Fasiliteter

  • Hage
  • Terrasse
  • Sesongbasert utendørsbasseng
  • Oppbevaringsskap
  • Hagemøbler

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Ingen heis (alt på én etasje)
  • Godt opplyst inngangssti

Romfasiliteter

Sov godt

  • Sengeoppredning

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 25+ mbps)

Mer

  • Daglig rengjøring
  • Safe på rommet

Vilkår og avgifter

Refunderbare depositum

  • Depositum: MAD 1500 per overnattingsenhet per opphold

Obligatoriske gebyrer

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: MAD 5.50 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.
  • Turistavgift: MAD 5.50 per person per natt

Basseng, spa og treningsrom (hvis tilgjengelig)

  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 10.00 og kl. 20.00
  • Det sesongbaserte bassenget er åpent fra april til november

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express, JCB International og Union Pay
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Har Sunset Agafay basseng?

Ja, overnattingsstedet har et sesongbasert utendørsbasseng. Gjestene kan bruke bassenget fra kl. 10.00 til kl. 20.00.

Er det tillatt med kjæledyr på Sunset Agafay?

Kjæledyr og servicedyr er dessverre ikke tillatt.

Har Sunset Agafay parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Sunset Agafay?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 22.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Hva kan man gjøre på Sunset Agafay og i nærheten?

Sunset Agafay tilbyr sesongbasert utendørsbasseng og hage.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av Sunset Agafay?

Ja, det finnes en restaurant på stedet.