Deer Path Inn
Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell med restaurant, nær Lake Michigan
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Deer Path Inn





Fra Deer Path Inn tar det 5 minutter å kjøre til Lake Michigan. Gjestene kan bestille god mat på The English Room, som serverer frokost, lunsj og middag.
Anmeldelser
7,67,6 av 10 –
Bra
Populære fasiliteter
- Restaurant
Hovedfasiliteter (1)
Hovedfasiliteter (1)
- Restaurant
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Deluxe dobbeltrom
- Plass til 4 personer
- Wi-fi inkludert
Klassisk rom
- Plass til 2 personer
- Wi-fi inkludert
Executive-rom
- Plass til 4 personer
- Wi-fi inkludert
Premier-suite, 2 dobbeltsenger, utsikt mot hage
- Hageutsikt
- Plass til 4 personer
- Wi-fi inkludert
Premier-suite, 1 queensize-seng, utsikt mot hage
- Hageutsikt
- Plass til 2 personer
- Wi-fi inkludert
Premier-suite, 2 dobbeltsenger
- Plass til 4 personer
- Wi-fi inkludert
Premier-suite, 1 queensize-seng
- Plass til 2 personer
- Wi-fi inkludert
Premier-suite, 1 kingsize-seng
- Plass til 2 personer
- Wi-fi inkludert
Classic-suite, 1 dobbeltseng
- Plass til 4 personer
- Wi-fi inkludert
Presidentsuite
- Plass til 2 personer
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Illinois Beach Hotel
Zion
Illinois Beach Hotel
Zion
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
8.0 av 10, Veldig bra, 624 anmeldelser
8,0
Veldig bra
624 anmeldelser
Prisen er 1 436 kr
1 436 kr
inkludert skatter og avgifter
28. sep.–29. sep.

The Inn on Sheridan
Zion
The Inn on Sheridan
Zion
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
9.0 av 10, Fantastisk, 1 003 anmeldelser
9,0
Fantastisk
1 003 anmeldelser
Prisen er 865 kr
865 kr
inkludert skatter og avgifter
8. sep.–9. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

255 East Illinois Road, Lake Forest, IL, 60045
Hva som finnes i nærheten
- Market Square - 3 min gange - 0.3 km
- Lake Forest College - 11 min gange - 1.0 km
- Great Lakes marinebase - 9 min kjøring - 6.0 km
- Six Flags Great America - 22 min kjøring - 21.4 km
- Donald E. Stephens konferansesenter - 42 min kjøring - 43.3 km
Transport
- Chicago, Illinois (PWK-Chicago Executive) – 21 min. med bil
- Chicago O'Hare internasjonale flyplass (ORD) – 31 min. med bil
- Kenosha, Winconsin (ENW-Kenosha regionale flyplass) – 35 min. med bil
- Lake Bluff Station - 4 med bil
- East Lake Forest Station - 5 min gange
- Highland Park Fort Sheridan Station - 5 med bil
Restauranter
- Bluffington's Cafe - 4 min kjøring
- Sophia Steak - 14 min gange
- Hansa Coffee Roaster - 4 min kjøring
- Duffer’s Pub - 11 min gange
- Le Colonial - 4 min gange
Om dette overnattingsstedet
Deer Path Inn
- Fra Deer Path Inn tar det 5 minutter å kjøre til Lake Michigan. Gjestene kan bestille god mat på The English Room, som serverer frokost, lunsj og middag.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 55 rom
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen starter kl. 15.00
- Utsjekking kl. 11.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
Barn
- Barn kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng)
Overnattingsstedets fasiliteter
Mat og drikke
- Restaurant
Reise med barn
- Overnatting for barn er inkludert (se mer informasjon)
Romfasiliteter
Sov godt
- Sengetøy av topp kvalitet
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Telefon
Høydepunkter
Spisesteder
The English Room - Denne restaurant serverer frokost, brunsj, lunsj og middag.
White Hart Pub: pub som serverer middag.
Utmerkelser og tilknytninger
Deer Path Inn er oppført i Travel + Leisure 500 for 2021.
Vilkår og avgifter
Regler
Dette overnattingsstedet godtar.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express og Discover
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt overnattingsstedets avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnatting.
Også kjent som
Deer Inn
Deer Path Inn
Deer Path Inn Lake Forest
Deer Path Lake Forest
The Deer Path Hotel Lake Forest
The Deer Path Inn
Deer Path Inn Inn
Deer Path Inn Lake Forest
Deer Path Inn Inn Lake Forest
Ofte stilte spørsmål
Tilbyr Deer Path Inn gratis avbestilling og full refusjon?
Ja, Deer Path Inn har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Deer Path Inn?
Innsjekking er mulig fra kl. 15.00. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.
Finnes det et kasino på Deer Path Inn?
Nei, dette hotellet har ikke kasino, men The Temporary by American Place (14 min. med bil) og American Place Casino (14 min. med bil) ligger begge i nærheten.
Finnes det restauranter på eller i nærheten av Deer Path Inn?
Ja, restauranten The English Room ligger på stedet.
Hvordan er området Deer Path Inn ligger i?
Deer Path Inn ligger bare 5 minutter til fots fra East Lake Forest Station og 12 minutter til fots fra Lake Forest College.