9 Hostel - Hostel
Overnattingsstedets klasse: 1.5
Vandrerhjem med praktisk avstand til Tha Phae-porten
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av 9 Hostel - Hostel





9 Hostel - Hostel ligger bare 5 minutter med bil fra Tha Phae-porten og Chiang Mai nattbasar. Det tar dessuten bare 5 minutter å gå til Nimmanhaemin-veien og MAYA Lifestyle kjøpesenter.
Anmeldelser
7,87,8 av 10 –
Bra
Populære fasiliteter
- Wi-fi inkludert
- Vaskeritjenester
Hovedfasiliteter (8)
Hovedfasiliteter (8)
- Daglig rengjøring
- Terrasse
- Vask av klær
- Vask av klær på egenhånd
- Bagasjeoppbevaring
- Resepsjon med begrensede åpningstider
- Tour-/billettassistanse
- Sykkelutleie
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Tilgjengelige filtre for rom
Viser 9 av 9 rom
Åpne alle bildene av Standard Twin Room with Fan

Standard Twin Room with Fan
- 14 m²
- 2 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 enkeltseng ELLER 2 enkeltsenger
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Standard Twin Room with A/C

Standard Twin Room with A/C
- 14 m²
- 2 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 enkeltseng ELLER 2 enkeltsenger
- Wi-fi inkludert
Standard Double Room with A/C
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 dobbeltseng
- Wi-fi inkludert
Standard Double Room with Fan
- 2 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 dobbeltseng
- Wi-fi inkludert
4 Beds Mixed Dorm Fan
- 4 soverom
- Plass til 1 person
- 2 køyesenger (enkle)
- Wi-fi inkludert
6 Beds Mixed Dorm Fan
- 6 soverom
- Plass til 1 person
- 3 køyesenger (enkle)
- Wi-fi inkludert
8 Beds Mixed Dorm Fan
- 8 soverom
- Plass til 1 person
- 4 køyesenger (enkle)
- Wi-fi inkludert
4 Beds Mixed Dorm A/C
- 4 soverom
- Plass til 1 person
- 2 køyesenger (enkle)
- Wi-fi inkludert
4 Beds Female Dorm Fan
- 1 soverom
- Plass til 1 person
- 2 køyesenger (enkle)
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Friend's House Arak
Gamlebyen
Friend's House Arak
Gamlebyen
- Flyplasstransport
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
Prisen er 401 kr
401 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Moose Hotel Nimman
Nimman
Moose Hotel Nimman
Nimman
- Frokost inkludert
- Spa
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
8.8 av 10, Utmerket, 160 anmeldelser
8,8
Utmerket
160 anmeldelser
Prisen er 563 kr
563 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

U Nimman Chiang Mai
Chiang Mai
U Nimman Chiang Mai
Chiang Mai
- Basseng
- Frokost inkludert
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
9.4 av 10, Suverent, 1 002 anmeldelser
9,4
Suverent
1 002 anmeldelser
Prisen er 885 kr
885 kr
inkludert skatter og avgifter
13. sep.–14. sep.

Pleasant Chiangmai
Chiang Mai
Pleasant Chiangmai
Chiang Mai
- Basseng
- Kjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.4 av 10, Suverent, 11 anmeldelser
9,4
Suverent
11 anmeldelser
Prisen er 333 kr
333 kr
inkludert skatter og avgifter
21. sep.–22. sep.

The Nimman Hotel
Nimman
The Nimman Hotel
Nimman
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
7.6 av 10, Bra, 100 anmeldelser
7,6
Bra
100 anmeldelser
Prisen er 295 kr
295 kr
inkludert skatter og avgifter
27. aug.–28. aug.

Khum Phucome Hotel Chiang Mai
Chang Phueak
Khum Phucome Hotel Chiang Mai
Chang Phueak
- Basseng
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
8.2 av 10, Veldig bra, 133 anmeldelser
8,2
Veldig bra
133 anmeldelser
Prisen er 697 kr
697 kr
inkludert skatter og avgifter
23. sep.–24. sep.

B2 Suthep Night Market Premier Resort
Chiang Mai
B2 Suthep Night Market Premier Resort
Chiang Mai
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
7.8 av 10, Bra, 61 anmeldelser
7,8
Bra
61 anmeldelser
Prisen er 238 kr
238 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

The Raintree Hotel Chiangmai
Chiang Mai
The Raintree Hotel Chiangmai
Chiang Mai
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.6 av 10, Utmerket, 36 anmeldelser
8,6
Utmerket
36 anmeldelser
Prisen er 429 kr
429 kr
inkludert skatter og avgifter
8. sep.–9. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

3/1-2 Ratchaphakinai Soi 1, Sriphumi, Mueang, Chiang Mai, 50200
Hva som finnes i nærheten
- Wat Chiang Man - 1 min gange - 0.0 km
- Chang Puak-port - 5 min gange - 0.5 km
- Chiang Mai bys kunst- og kultursenter - 9 min gange - 0.8 km
- Sunday gågatemarked - 12 min gange - 1.0 km
- Tha Phae-porten - 12 min gange - 1.0 km
Transport
- Chiang Mai (CNX-Chiang Mai internasjonale flyplass) – 10 min. med bil
- Chiang Mai jernbanestasjon - 12 med bil
- Saraphi stasjon - 26 med bil
- Lamphun Pa Sao stasjon - 34 med bil
Restauranter
- Zoe in Yellow - 6 min gange
- ข้าวขาหมูช้างเผือก (Kaw Kha Moo Chang Phuek) - 7 min gange
- The House by Ginger - 6 min gange
- Khao Soi @ Chang Pueak - 7 min gange
- The White Rabbit Bar - 4 min gange
Om dette overnattingsstedet
9 Hostel - Hostel
- 9 Hostel - Hostel ligger bare 5 minutter med bil fra Tha Phae-porten og Chiang Mai nattbasar. Det tar dessuten bare 5 minutter å gå til Nimmanhaemin-veien og MAYA Lifestyle kjøpesenter.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 27 rom
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 21.00
- Tidlig innsjekking avhenger av tilgjengelighet
- Aldersgrense for innsjekking: 18 år
- Utsjekking kl. 12.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 07.00 til kl. 22.00
- Gjester som planlegger å ankomme utenfor ordinær innsjekkingstid, må kontakte overnattingsstedet i forkant for å få innsjekkingsinstruksjoner og informasjon om nøkkelhenting. Resepsjonen har begrensede åpningstider
- Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
- Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 21.00
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 18
Barn
- Ingen babysenger (barnesenger)
Kjæledyr
- Ingen kjæledyr eller servicedyr er tillatt
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
- Wi-fi på rommene inkludert
Parkering
- Ingen parkering på stedet
Annen informasjon
- Egne røykeområder
Overnattingsstedets fasiliteter
Tjenester
- Resepsjon (begrensede åpningstider)
- Tur-/billettassistanse
- Renseri-/vaskeritjenester
- Bagasjeoppbevaring
- Sykkelutleie
Fasiliteter
- Terrasse
Romfasiliteter
Selvpleie og baderom
- Håndklær
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Wi-fi (inkludert)
Mat og drikke
- Flaskevann (inkludert)
Mer
- Daglig rengjøring
Vilkår og avgifter
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
9 Hostel Hostel Chiang Mai
9 Hostel - Hostel Chiang Mai
9 Hostel - Hostel Hostel/Backpacker accommodation
9 Hostel - Hostel Hostel/Backpacker accommodation Chiang Mai
Ofte stilte spørsmål
Tilbyr 9 Hostel - Hostel gratis avbestilling og full refusjon?
Ja, 9 Hostel - Hostel har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.
Er det tillatt med kjæledyr på 9 Hostel - Hostel?
Kjæledyr og servicedyr er dessverre ikke tillatt.
Har 9 Hostel - Hostel parkering?
Nei, det er dessverre ingen parkering ved 9 Hostel - Hostel.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på 9 Hostel - Hostel?
Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 21.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.
Hvordan er området 9 Hostel - Hostel ligger i?
9 Hostel - Hostel ligger bare 13 minutter til fots fra Tha Phae-porten og 9 minutter til fots fra Chiang Mai bys kunst- og kultursenter.