Sitia Oceanides

Gjestehus med utendørs basseng i Sitia

Velg datoer for å se priser

Du får et flott opphold i Sitia hvis du velger Sitia Oceanides. Gjestene kan ta en dukkert i utendørsbassenget, og wi-fi og ubetjent parkering er andre frynsegoder å se frem til. Et barnebasseng og en terrasse tiltrekker seg mange gjester, i tillegg til romfasiliteter som kjøleskap med fryser og mikrobølgeovn.

Anmeldelser

9,6 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition

Hovedfasiliteter (8)

  • Nær stranden
  • Utendørsbasseng
  • Barnebasseng
  • Terrasse
  • Aircondition
  • Hage
  • Safe i resepsjonen
  • Piknikområde

Føl deg som hjemme (6)

  • Baby-/barneseng (inkludert)
  • Barnebasseng
  • 2 soverom
  • Kjøkken
  • Privat bad
  • Stue

Romalternativer

Leilighet, 2 soverom, sjøutsikt

  • Sjøutsikt
  • 50 m²
  • Plass til 4 personer
  • 1 dobbeltseng og 2 enkeltsenger

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Tripitos, Sitia, Crete, 72300

Hva som finnes i nærheten

  • Petras-stranden - 10 min gange - 0.9 km
  • Chiona-stranden - 28 min kjøring - 19.7 km
  • Vai palmelund - 36 min kjøring - 25.4 km
  • Vai-stranda - 36 min kjøring - 25.8 km
  • Lagada-stranden - 51 min kjøring - 37.1 km

Transport

  • Sitia (JSH) – 15 min. med bil
  • Heraklion (HER-Nikos Kazantzakis) – 127 min. med bil

Restauranter

  • ‪Καλάμια - ‬3 min kjøring
  • ‪Mitsakakis - ‬4 min kjøring
  • ‪Κρέμα Κανέλα - ‬4 min kjøring
  • ‪Sitia Beach Pizzeria - ‬4 min kjøring
  • ‪Scarlet Ladies Café - ‬4 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Sitia Oceanides

  • Du får et flott opphold i Sitia hvis du velger Sitia Oceanides. Gjestene kan ta en dukkert i utendørsbassenget, og wi-fi og ubetjent parkering er andre frynsegoder å se frem til. Et barnebasseng og en terrasse tiltrekker seg mange gjester, i tillegg til romfasiliteter som kjøleskap med fryser og mikrobølgeovn.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 4 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 13.00 til kl. 23.00
    • Kontaktløs innsjekking er tilgjengelig
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 12.00
    • Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Kjæledyr

    • Kjæledyr kan tas med uten ekstra kostnader
    • Servicedyr er velkomne
    • Kun spesifikke rom. Kjæledyrvennlige rom kan bestilles ved å kontakte overnattingsstedet på nummeret i bestillingsbekreftelsen. Restriksjoner gjelder*

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
    • Rullestolvennlig parkering på stedet

Overnattingsstedets fasiliteter

Reise med barn

  • Barnebasseng

Ting å gjøre

  • Nær stranden
  • Brettseiling i nærheten

Tjenester

  • Solsenger

Fasiliteter

  • 2 bygninger
  • Safe i resepsjonen
  • Hage
  • Piknikområde
  • Terrasse
  • Utendørsbasseng

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Tilgjengelighetstilpasset adkomst
  • Tilgjengelighetstilpasset parkering

Romfasiliteter

Underholdning

  • 21 tommers Flatskjerm-TV

Hjemmekomfort

  • Klimaanlegg
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Vannkoker
  • Strykejern/-brett

Sov godt

  • 2 soverom
  • Lydisolering
  • Barneseng (inkludert)
  • Sengetøy

Fasiliteter

  • Møblert balkong
  • Separat stue

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Kombinert dusj/badekar
  • Hårføner
  • Håndklær

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert)

Mat og drikke

  • Kjøleskap/fryseboks i full størrelse
  • Mikrobølgeovn
  • Kjøkken
  • Kokeplate
  • Stekeovn
  • Kjøkkenutstyr

Mer

  • Rengjøring med jevne mellomrom
  • Safe på rommet

Vilkår og avgifter

Obligatoriske gebyrer

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
  • De lokale myndighetene pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 0.50 per overnattingsenhet, per natt
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 2.00 per overnattingsenhet, per natt

Oppussing og stenging

Overnattingsstedet er stengt i mai.

Kjæledyr

  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet godtar.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard og American Express
Som følge av nasjonale reguleringer er det ikke mulig å betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for mer informasjon.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Sitia Oceanides
Sitia Oceanides Aparthotel
Oceanides Aparthotel
Oceanides
Sitia Oceanides Sitia
Sitia Oceanides Guesthouse
Sitia Oceanides Guesthouse Sitia

Ofte stilte spørsmål

Er Sitia Oceanides åpent for tiden?

Overnattingsstedet er stengt i mai.

Har Sitia Oceanides basseng?

Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng og et barnebasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Sitia Oceanides?

Ja, det koster ikke noe ekstra å ha med kjæledyr. Visse begrensninger kan gjelde. Kontakt overnattingsstedet for nærmere informasjon.

Har Sitia Oceanides parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Sitia Oceanides?

Innsjekkingen er fra kl. 13.00 til kl. 23.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00. Kontaktløs innsjekking og kontaktløs utsjekking er tilgjengelig.

Hva kan man gjøre på Sitia Oceanides og i nærheten?

I de varmere månedene kan du ha det gøy med aktiviteter i nærheten som for eksempel brettseiling. Ta deg en svømmetur i utendørsbassenget eller benytt deg av de andre fasilitetene som tilbys av dette gjestehuset, som for eksempel piknikområde eller hage.

Har Sitia Oceanides rom med kjøkken eller tekjøkken, slik at man kan lage mat selv?

Ja, hvert rom har et kjøkken med kaffetrakter/tekoker, kjøkkenutstyr og kjøleskap.

Har Sitia Oceanides private områder utendørs?

Ja, hvert rom har en møblert balkong.

Hvordan er området Sitia Oceanides ligger i?

Sitia Oceanides ligger bare 8 minutter til fots fra Petras-stranden.

Anmeldelser

Anmeldelser av Sitia Oceanides

9,6

Enestående

10

Renhold

7,0

Beliggenheten

9,4

Personale og service

8,0

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Schöne Appartmentanlage

Maria hat uns unkompliziert in den Appartments empfangen, nachdem wir etwa 30 Minuten vor Ankunft angerufen hatten. Als wir sagten, dass wir in unserem Urlaub viel am Strand entspannen wollten, gab Maria uns sehr viele Tipps zu Stränden, die wirklich super schön waren! Sie konnte uns auch sehr viele, leckere Restaurants nennen. Rundum hat sie sich gut um uns gekümmert, Kaffee am Pool angeboten, einen Sonnenschirm geliehen... Die Appartmentanlage war sehr gepflegt mit vielen Blumen und Obstbäumen, z.B. Feigen-Bäume, an denen wir uns bedienen durften. Die Anlage umfasst zwei verschiedene Unterkünfte mit insgesamt 9 Appartments. Mit diesen wird sich der Pool geteilt. Manchmal war es etwas voller am Pool aber es war immer genug Platz, um sich hinzulegen. Der Pool war mit Meerwasser gefüllt und super erfrischend.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Quiet and comf. apartm.with great terrace and pool

very quiet place, clean apartment, you can find there all you need for your stay, great swimming pool, 5 minutes drive from Sitia town center where you can find many restaurants with typical greek food and not expensive (dinner for 2 for 30 euros, includig wine and raki at the end)
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra