Brookvale Bed & Breakfast

Overnattingsstedets klasse: 3
Bed & breakfast i Wellingtonbridge

Velg datoer for å se priser

Velger du Brookvale Bed & Breakfast, tar det 15 minutter å kjøre til Tintern klosterkirke og Duncannon Beach. Gjestene kan se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering. Noen andre høydepunkter er en terrasse og en hage.

Anmeldelser

9,8 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Tilstøtende rom er tilgjengelige
  • Vaskeritjenester

Hovedfasiliteter (7)

  • Daglig rengjøring
  • Frokost
  • Terrasse
  • Hage
  • Vask av klær på egenhånd
  • Piknikområde
  • Bagasjeoppbevaring

Føl deg som hjemme (6)

  • Tilstøtende rom
  • Separat soverom
  • Hage
  • Terrasse
  • Daglig rengjøring
  • Klesvaskfasiliteter
Den nåværende prisen er 1 236 kr
inkludert skatter og avgifter
9. sep.–10. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom

Dobbeltrom – deluxe, hageutsikt, 1. etasje

  • Hageutsikt
  • 14 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

Rom – deluxe, 2 soverom, rom vegg-i-vegg, 1. etasje

  • Hageutsikt
  • 17 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – superior, hageutsikt

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • Hageutsikt
  • 27 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Brookvale, Wellingtonbridge, Co. Wexford, Y35W250

Hva som finnes i nærheten

  • Tintern klosterkirke - 14 min kjøring - 12.2 km
  • Abbey Par 3 Golf - 15 min kjøring - 15.6 km
  • Duncannon Beach - 19 min kjøring - 19.6 km
  • Irish National Heritage Park (museum) - 23 min kjøring - 25.4 km
  • John F. Kennedy Arboretum (arboret) - 24 min kjøring - 24.3 km

Transport

  • Waterford (WAT) – 59 min. med bil
  • Wexford O'Hanrahan jernbanestasjon - 21 med bil
  • Rosslare Europort Station - 30 med bil
  • Enniscorthy Station - 32 med bil

Restauranter

  • ‪Alice Bradeys - ‬10 min kjøring
  • ‪The Bridge Takeaway - ‬14 min gange
  • ‪Country Kitchen Restaurant - ‬10 min kjøring
  • ‪Micko's Bar - ‬10 min kjøring
  • ‪Mugshot coffee - ‬10 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Brookvale Bed & Breakfast

  • Velger du Brookvale Bed & Breakfast, tar det 15 minutter å kjøre til Tintern klosterkirke og Duncannon Beach. Gjestene kan se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering. Noen andre høydepunkter er en terrasse og en hage.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 2 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 17.00 til kl. 21.00
    • Kontaktløs innsjekking er tilgjengelig
    • Hurtigutsjekking tilgjengelig
    • Tidlig innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 11.00
    • Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
    • Gjestene vil motta en e-post innen 24 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner. Boenheten har egen inngang
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18
DONE

Barn

    • Ingen babysenger (barnesenger)
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
DONE

Annen informasjon

    • Egne røykeområder

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Komplett frokost (mot betaling) hver dag fra kl. 07.30 til kl. 10.00

Tjenester

  • Vaskeritjenester
  • Bagasjeoppbevaring

Fasiliteter

  • Hage
  • Piknikområde
  • Terrasse

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Godt opplyst inngangssti

Romfasiliteter

Underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Digitale kanaler

Hjemmekomfort

  • Oppvarming
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Vannkoker
  • Badekåper og tøfler
  • Strykejern/-brett (på forespørsel)

Fasiliteter

  • Individuelt innredet og dekorert

Selvpleie og baderom

  • Badekar eller dusj
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Hårføner
  • Håndklær

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert)
  • Strømadaptere/-ladere

Mat og drikke

  • Flaskevann (inkludert)

Mer

  • Daglig rengjøring
  • Tilstøtende rom
  • Guidebøker/anbefalinger
  • Lokale kart
  • Restaurantguide

Vilkår og avgifter

Valgfrie tillegg

  • Komplett frokost er tilgjengelig mot betaling og koster ca. EUR 15 for voksne og EUR 10.00 for barn

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: karbonmonoksidalarm, brannslukningsapparat og røykvarsler.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express, Discover og Diners Club
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Overnattingsstedsklasse

Dette overnattingsstedet har ikke fått noen offisiell rangering av turistnemnda i Irland. For å gjøre vurderingen lettere for kundene våre har vi oppgitt en rangering basert på rangeringssystemet vårt.

Også kjent som

Brookvale Bed & Breakfast Wellingtonbridge
Brookvale Wellingtonbridge
Brookvale & Wellingtonbridge
Brookvale Bed Breakfast
Brookvale & Wellingtonbridge
Brookvale Bed & Breakfast Bed & breakfast
Brookvale Bed & Breakfast Wellingtonbridge
Brookvale Bed & Breakfast Bed & breakfast Wellingtonbridge

Ofte stilte spørsmål

Tilbyr Brookvale Bed & Breakfast gratis avbestilling og full refusjon?

Ja, Brookvale Bed & Breakfast har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.

Er det tillatt med kjæledyr på Brookvale Bed & Breakfast?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Brookvale Bed & Breakfast parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Brookvale Bed & Breakfast?

Innsjekkingen er fra kl. 17.00 til kl. 21.00. Du må sjekke ut innen kl. 11.00. Ekspress-utsjekking, kontaktløs innsjekking og kontaktløs utsjekking er tilgjengelig.

Hva kan man gjøre på Brookvale Bed & Breakfast og i nærheten?

Brookvale Bed & Breakfast tilbyr piknikområde og hage.