Xinchuan Shouzuo Hotel
Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell i Mianyang
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Xinchuan Shouzuo Hotel





Når du skal til Mianyang, bør du vurdere Xinchuan Shouzuo Hotel.
Populære fasiliteter
- Flyplasstransport
- Parkering tilgjengelig
Hovedfasiliteter (4)
Hovedfasiliteter (4)
- Henting på flyplassen (inkludert)
- Ubetjent parkering (mot et tillegg)
- Hage
- Piknikområde
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Tilgjengelige filtre for rom
Viser 9 av 9 rom
Åpne alle bildene av Superior Queen Room

Superior Queen Room
- Plass til 2 personer
- 1 queensize-seng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Superior 2-bed Room

Superior 2-bed Room
- Plass til 2 personer
- 2 enkeltsenger
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Executive Queen Room

Executive Queen Room
- Plass til 2 personer
- 1 kingsize-seng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Business Queen Room

Business Queen Room
- Plass til 2 personer
- 1 queensize-seng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Deluxe Suite

Deluxe Suite
- Plass til 2 personer
- 1 kingsize-seng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Comfortable Big Bed Room

Comfortable Big Bed Room
- Plass til 2 personer
- 1 queensize-seng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Comfortable Double Bed Room

Comfortable Double Bed Room
- Plass til 2 personer
- 2 enkeltsenger
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Family-friendly 2-bed Room

Family-friendly 2-bed Room
- Plass til 2 personer
- 2 enkeltsenger
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Memory Selected Cozy Room

Memory Selected Cozy Room
- Plass til 2 personer
- 1 queensize-seng ELLER 2 enkeltsenger
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Four Points By Sheraton Mianyang
Fucheng-distriktet
Four Points By Sheraton Mianyang
Fucheng-distriktet
10.0 av 10, Suverent, 5 anmeldelser
10
Suverent
5 anmeldelser
Prisen er 615 kr
615 kr
inkludert skatter og avgifter
28. aug.–29. aug.

Mianzhou Hotel
Fucheng-distriktet
Mianzhou Hotel
Fucheng-distriktet

Ziyun Hotel
Fucheng-distriktet
Ziyun Hotel
Fucheng-distriktet
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Vaskeritjenester
- Røykfritt
Prisen er 233 kr
233 kr
inkludert skatter og avgifter
27. aug.–28. aug.

Canfitez Hotel
Fucheng-distriktet
Canfitez Hotel
Fucheng-distriktet
- Flyplasstransport
- Parkering tilgjengelig
- Internettilgang
- Treningsrom
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

No.86 Mianxing East Road, Mianyang, Sichuan
Hva som finnes i nærheten
- Mianyang folkepark - 6 min kjøring - 6.9 km
- Mianyang nye stadion - 7 min kjøring - 7.6 km
- Helligvann tempel - 8 min kjøring - 8.3 km
- Bishui-tempelet - 8 min kjøring - 9.2 km
- Vitenskapsby - 10 min kjøring - 10.5 km
Transport
- Mianyang (MIG) – 15 min. med bil
- Chengdu (CTU-Shuangliu internasjonale flyplass) – 121 min. med bil
- Transport fra flyplassen er inkludert
Restauranter
- Starbucks 星巴克 - 13 min kjøring
- McDonald's 麦当劳 - 6 min kjøring
- Pizza Hut 必胜客 - 7 min kjøring
- 六月雪干锅 - 14 min gange
- 火焰山烧烤
Om dette overnattingsstedet
Xinchuan Shouzuo Hotel
- Når du skal til Mianyang, bør du vurdere Xinchuan Shouzuo Hotel.
Overblikk
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
Parkering
- Selvbetjent parkering på stedet (mot tillegg)
Transport fra/til flyplassen
- Inkludert transport fra flyplassen
Overnattingsstedets fasiliteter
Fasiliteter
- Hage
- Piknikområde
Vilkår og avgifter
Parkering
- Ubetjent parkering er tilgjengelig mot betaling
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Overnattingsstedsklasse
Rangeringssystemet vårt bestemmer overnattingsstedets klasse, som er basert på type overnattingssted, fasiliteter og tjenester.
Også kjent som
Xinchuan Shouzuo Hotel Mianyang
Xinchuan Shouzuo Mianyang
Xinchuan Shouzuo
Xinchuan Shouzuo Hotel Hotel
Xinchuan Shouzuo Hotel Mianyang
Xinchuan Shouzuo Hotel Hotel Mianyang
Ofte stilte spørsmål
Har Xinchuan Shouzuo Hotel parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig på stedet (mot betaling).
Tilbyr Xinchuan Shouzuo Hotel flyplasstransport?
Ja, henting på flyplassen er inkludert.
Hva kan man gjøre på Xinchuan Shouzuo Hotel og i nærheten?
Xinchuan Shouzuo Hotel tilbyr piknikområde og hage.