Leilighetshotell

Les Villages Nature Paris

Overnattingsstedets klasse: 4
Leilighetshotell for familier med 6 restauranter, i nærheten av Davy Crockett Adventure

Velg datoer for å se priser

Les Villages Nature Paris har et badeland (inkludert) og ligger 5 minutter med bil fra Davy Crockett Adventure. Her kan gjestene skjemme bort seg selv med massasje i spaavdelingen og velge mellom 6 restauranter. Et innendørsbasseng og et utendørsbasseng er noe av det du kan glede deg til her, og leilighetene har fasiliteter som kjøleskap og mikrobølgeovn.

Anmeldelser

7,6 av 10 –
Bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Tekjøkken
  • Vaskeritjenester
  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert

Hovedfasiliteter (12)

  • 150 leiligheter er røykfrie
  • 6 restauranter og bar/lounge
  • Spa med full service
  • Innendørsbasseng og utendørsbasseng
  • Elvebane
  • Badeland (inkludert)
  • Badstue
  • Barnebasseng
  • Vannsklie
  • Bassengbar
  • Terrasse
  • Hage

Føl deg som hjemme (6)

  • Barnebasseng
  • Lekeplass på stedet
  • Tekjøkken
  • Privat bad
  • Eget spiseområde
  • TV
Den nåværende prisen er 3 156 kr
inkludert skatter og avgifter
20. sep.–21. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom

Leilighet (VIP with 3 rooms, 2 bedrooms)

  • Delvis innsjøutsikt
  • 67 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng, 2 enkeltsenger og 1 sovesofa (lang enkel)

Leilighet – premium (with 2 rooms, 1 bedroom)

  • Delvis innsjøutsikt
  • 37 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 sovesofa (lang enkel)

Leilighet – premium (MX5)

  • Delvis innsjøutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 5 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 sovesofa (lang enkel)

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Route de Villeneuve, Villeneuve-le-Comte, Seine-et-Marne, 77174

Hva som finnes i nærheten

  • Aqualagon - 7 min gange - 0.7 km
  • Davy Crockett Adventure - 5 min kjøring - 1.7 km
  • La Vallée Village - 10 min kjøring - 7.5 km
  • Val d'Europe kjøpesenter - 10 min kjøring - 7.5 km
  • Disneyland® Paris - 14 min kjøring - 8.0 km

Transport

  • Roissy - Charles de Gaulle flyplass (CDG) – 37 min. med bil
  • Orly flyplass (ORY) – 39 min. med bil
  • Paris (BVA-Beauvais) – 87 min. med bil
  • Paris (XCR-Chalons-Vatry) – 100 min. med bil
  • Montry – Condé stasjon - 9 med bil
  • Esbly stasjon - 10 med bil
  • Paris Couilly Saint-Germain Quincy stasjon - 10 med bil

Restauranter

  • ‪Pret A Manger - ‬6 min kjøring
  • ‪Ladurée - ‬6 min kjøring
  • ‪Sushi Bar - ‬6 min kjøring
  • ‪Les Délices de la Ferme - ‬16 min gange
  • ‪Crockett's Saloon - ‬19 min gange

Om dette overnattingsstedet

Les Villages Nature Paris

  • Les Villages Nature Paris har et badeland (inkludert) og ligger 5 minutter med bil fra Davy Crockett Adventure. Her kan gjestene skjemme bort seg selv med massasje i spaavdelingen og velge mellom 6 restauranter. Et innendørsbasseng og et utendørsbasseng er noe av det du kan glede deg til her, og leilighetene har fasiliteter som kjøleskap og mikrobølgeovn.

Overblikk

Overnattingsstedets størrelse

    • 150 leiligheter

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til midnatt
    • Kontaktløs innsjekking er tilgjengelig
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 10.00
    • Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 09.00 til kl. 19.00
    • Resepsjonen har begrensede åpningstider
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
    • Gjester som planlegger å besøke Disneyland® Paris, må registrere billetter eller kjøpe daterte parkbilletter før de reiser på grunn av parkens begrensede kapasitet. Inngangsbilletter til parken er ikke tilgjengelige for kjøp på stedet. Gjestene får tilsendt en e-post med fullstendige detaljer etter bestilling.

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Barn

    • Ingen babysenger (barnesenger)

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt*
    • Servicedyr er velkomne

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
    • Begrenset parkering på stedet

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Basseng/spa

  • Utendørs svømmebasseng
  • Innendørs svømmebasseng
  • Solsenger
  • Parasoller
  • Badstue
  • Spa med full service
  • Spa (åpent daglig)
  • Massasje

Internett

  • Wi-fi inkludert

Parkering og transport

  • Selvbetjent parkering på stedet
  • Begrenset parkering på stedet

Familievennlig

  • Barnebasseng
  • Lekeplass
  • Spill for barna

Restauranter på stedet

  • Aqualagon Café
  • Cépages
  • PUR etc
  • Vapiano
  • Les Delices de la Ferme

Tekjøkken

  • Kjøleskap
  • Mikrobølgeovn
  • Oppvaskmaskin
  • Vannkoker
  • Kaffetrakter/tekoker

Mat og drikke

  • 6 restauranter
  • En bassengbar og en bar/lounge
  • Snackbar

Soverom

  • Medfølgende sengetøy

Bad

  • Håndklær
  • Hårføner

Boarealer

  • Spiseområde

Underholdning

  • TV
  • spillrom

Utendørsområder

  • Terrasse
  • Hage
  • Piknikområde

Klesvask

  • Muligheter for klesvask

Komfort

  • Oppvarming

Kjæledyr

  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
  • Kjæledyrvennlig
  • EUR 26 per kjæledyr per opphold

Tilgjengelighet

  • Hvis du har behov for tilgjengelighetstilpasninger, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Ingen heiser
  • Begrenset rullestoltilgang
  • Rullestolvennlig resepsjon
  • Røykfritt hotell

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Tur-/billettassistanse
  • Safe
  • Flerspråklig personale
  • Telefon
  • Bagasjeoppbevaring
  • Blendingsgardiner
  • Safe i resepsjonen
  • Shopping
  • Resepsjon (begrensede åpningstider)
  • Dagligvarebutikk/storkiosk

Beliggenhet

  • Nær flyplassen
  • Nær en togstasjon
  • I landlige omgivelser
  • I en delstatspark

Aktiviteter

  • Inkludert adgang til badeland
  • Vannsklie
  • Elvebane
  • Bueskyting på området
  • Sykkelutleie på området
  • Bowlingbane på området
  • Ridning i nærheten
  • Fornøyelsesparker i nærheten

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
  • Brannslukningsapparat

Generelt

  • 150 rom

Høydepunkter

Spa

Gjestene kan unne seg en deilig behandling på dette leilighetshotellet sitt spa med alle fasiliteter. Tjenester inkluderer blant annet massasje. Spaet er åpent daglig.

Spisesteder

Aqualagon Café - Denne bar ved bassenget serverer bare lette måltider. Åpen hver dag
Cépages: restaurant som spesialiserer seg på franske retter og serverer lunsj og middag. Gjestene kan nyte drinker i baren. Åpen hver dag
PUR etc - bistro spesialiserer seg på soul food. Åpen hver dag
Vapiano: restaurant som spesialiserer seg på italienske retter og serverer lunsj og middag. Åpen hver dag
Les Delices de la Ferme: bistro som spesialiserer seg på franske retter og serverer lunsj og lette måltider. Åpen hver dag

Vilkår og avgifter

Kjæledyr

  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
  • Kjæledyr tillates mot et tillegg på 26 EUR per kjæledyr per opphold

Basseng, spa og treningsrom (hvis tilgjengelig)

  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 09.30 og kl. 20.00

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Føl deg trygg med sikkerhetstiltak som brannslukningsapparat på stedet.
På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Som følge av nasjonale reguleringer er det ikke mulig å betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for mer informasjon.
Dette overnattingsstedet er profesjonelt rengjort.
Merk at kulturelle normer og regler for gjester kan variere avhengig av land og overnattingssted. Det er overnattingsstedet som har bestemt reglene som er oppgitt.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Villages Nature Paris Disney Nature Resort Bailly-Romainvilliers
Villages Nature Paris Disney Nature Resort
Villages Nature Paris Disney Nature Bailly-Romainvilliers
Villages Nature Paris Disney Nature
Villages Nature at Disney Nature Resort
Villages Nature Disney Nature Resort Bailly-Romainvilliers
Villages Nature Disney Nature Resort
Villages Nature Disney Nature Bailly-Romainvilliers
Villages Nature Disney Nature
Residence Villages Nature Paris a Disney Nature Resort
Villages Nature Paris Disney Nature Resort Bailly-Romainvilliers
Villages Nature Paris Disney Nature Bailly-Romainvilliers
Villages Nature at Disney Nature Resort
Villages Nature Paris Disney Nature Resort
Villages Nature Paris Disney Nature

Ofte stilte spørsmål

Tilbyr Les Villages Nature Paris gratis avbestilling og full refusjon?

Ja, Les Villages Nature Paris har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.

Har Les Villages Nature Paris basseng?

Ja, overnattingsstedet har et innendørsbasseng, et utendørsbasseng og et barnebasseng. Gjestene kan bruke bassenget fra kl. 09.30 til kl. 20.00.

Er det tillatt med kjæledyr på Les Villages Nature Paris?

Ja, kjæledyr er velkomne. Det koster EUR 26 per kjæledyr per opphold. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr.

Har Les Villages Nature Paris parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad. Det kan være begrenset med parkeringsplasser.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Les Villages Nature Paris?

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til midnatt. Du må sjekke ut innen kl. 10.00. Kontaktløs innsjekking og kontaktløs utsjekking er tilgjengelig.

Hva kan man gjøre på Les Villages Nature Paris og i nærheten?

Ha det gøy i de varmere månedene med aktiviteter som bueskyting. Ytterligere aktiviteter på stedet inkluderer bowling. Nyt deilige behandlinger på spaet og slapp av i innendørs- og utendørsbassengene. Les Villages Nature Paris har også lazy river, badstue og spillerom, i tillegg til piknikområde og hage.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av Les Villages Nature Paris?

Ja, stedet har 6 restauranter, med franske retter og servering ved bassenget.

Har Les Villages Nature Paris et kjøkken eller tekjøkken?

Ja, det finnes et tekjøkken med kjøleskap, oppvaskmaskin og mikrobølgeovn.

Hvordan er området Les Villages Nature Paris ligger i?

Les Villages Nature Paris ligger bare 8 minutter til fots fra Aqualagon og 20 minutter til fots fra Davy Crockett Adventure.