Days Inn & Suites by Wyndham Vicksburg

Overnattingssted med 2.0 stjerner
Hotell ved elven i Vicksburg og med utendørs basseng

Velg datoer for å se priser

Days Inn & Suites by Wyndham Vicksburg ligger bare 10 minutter med bil fra Vicksburg National Military Park og Mississippi-elven.

Anmeldelser

7,2 av 10 –
Bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering inkludert
  • Aircondition
  • Døgnåpen resepsjon

Hovedfasiliteter (6)

  • Daglig rengjøring
  • Utendørsbasseng
  • Døgnåpen resepsjon
  • Kaffe på fellesområdet
  • Safe i resepsjonen
  • Aviser i lobbyen (inkludert)

Føl deg som hjemme (6)

  • Mikrobølgeovn
  • Betalingskanaler
  • Daglig rengjøring
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Klimaanlegg på rommet
  • Selvbetjent parkering (inkludert)
Den nåværende prisen er 866 kr
inkludert skatter og avgifter
19. juli–20. juli

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 11 av 11 rom

Room, 1 King Bed, Bathtub Grab Bars, Non Smoking

  • Plass til 2 personer

Room, 1 Double Bed, Non Smoking

  • Plass til 2 personer

Room, 1 King Bed, Non Smoking

  • Plass til 2 personer

Rom, 1 dobbeltseng, ikke-røyk

  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Rom, 1 kingsize-seng, støttehåndtak i badekaret, ikke-røyk

8,0 av 10
Veldig bra
(2 anmeldelser)
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom, 1 kingsize-seng, ikke-røyk

8,0 av 10
Veldig bra
(14 anmeldelser)
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Studiosuite, 1 kingsize-seng, ikke-røyk

8,0 av 10
Veldig bra
(1 anmeldelse)
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom, 2 queensize-senger, ikke-røyk

7,0 av 10
Bra
(12 anmeldelser)
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Studiosuite, 2 queensize-senger, ikke-røyk

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Rom, 1 kingsize-seng, ikke-røyk, tekjøkken

  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom, 2 queensize-senger, ikke-røyk, tekjøkken

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
90 Warrenton Rd., Vicksburg, MS, 39180

Hva som finnes i nærheten

  • Warren County Welcome Center - 5 min gange - 0.5 km
  • Ameristar Casino Vicksburg - 11 min gange - 1.0 km
  • WaterView Casino & Hotel - 2 min kjøring - 2.2 km
  • Bally's Vicksburg Casino - 3 min kjøring - 2.9 km
  • Riverwalk Casino Hotel - 3 min kjøring - 3.3 km

Transport

  • Jackson, MS (JAN-Evers internasjonale flyplass) – 54 min. med bil
  • Monroe, Louisiana (MLU-Monroe regionale flyplass) – 71 min. med bil

Restauranter

  • ‪Shell - ‬2 min kjøring
  • ‪Circle K - ‬3 min kjøring
  • ‪Whataburger - ‬3 min kjøring
  • ‪McDonald's - ‬2 min kjøring
  • ‪Chick-fil-A - ‬3 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Days Inn & Suites by Wyndham Vicksburg

  • Days Inn & Suites by Wyndham Vicksburg ligger bare 10 minutter med bil fra Vicksburg National Military Park og Mississippi-elven.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 55 rom
    • Består av 2 etasjer
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst
    • Kontaktløs innsjekking er tilgjengelig
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 11.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt (bare hunder og katter)*
    • Servicedyr er velkomne
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
    • Inkludert bobil-/buss-/lastebilparkering på stedet

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Kaffe/te i fellesområdet

Ting å gjøre

  • Golf i nærheten

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Aviser i lobbyen (inkludert)

Fasiliteter

  • Safe i resepsjonen
  • Utendørsbasseng
  • Noen LED-lys

Romfasiliteter

Underholdning

  • 43 tommers LED-TV
  • Premium parabol-TV

Hjemmekomfort

  • Termostatstyrt klimaanlegg og oppvarming
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Strykejern/-brett

Sov godt

  • Sengetøy

Selvpleie og baderom

  • Kombinert dusj/badekar
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Hårføner
  • Håndklær

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Wi-Fi
  • Lokale telefonsamtaler (inkludert)
  • Kontorstol

Mat og drikke

  • Minikjøleskap
  • Mikrobølgeovn

Mer

  • Daglig rengjøring
  • Tilgang via ytre korridorer
  • LED-lyspærer
  • Gjenvinning

Vilkår og avgifter

Kjæledyr

  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
  • Kjæledyr tillates mot et tillegg på 20 USD per kjæledyr per natt

Basseng, spa og treningsrom (hvis tilgjengelig)

  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 09.00 og kl. 21.00

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat.
Navnet på kredittkortet som ble brukt ved innsjekking til å betale for tilfeldige utgifter, må være hovednavnet i reservasjonen av gjesterommet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express og Discover
Dette overnattingsstedet forbeholder seg retten til å autorisere gjestenes kredittkort før ankomst.
Uvaksinerte gjester må bruke munnbind i fellesområdene.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Days Inn Hotel Vicksburg
Days Inn Vicksburg
Days Inn Vicksburg Hotel
Days Inn Wyndham Vicksburg Hotel
Days Inn Wyndham Vicksburg
Days Inn Suites Vicksburg
Days Inn & Suites by Wyndham Vicksburg Hotel
Days Inn & Suites by Wyndham Vicksburg Vicksburg
Days Inn & Suites by Wyndham Vicksburg Hotel Vicksburg

Ofte stilte spørsmål

Tilbyr Days Inn & Suites by Wyndham Vicksburg gratis avbestilling og full refusjon?

Ja, Days Inn & Suites by Wyndham Vicksburg har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.

Har Days Inn & Suites by Wyndham Vicksburg basseng?

Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng. Gjestene kan bruke bassenget fra kl. 09.00 til kl. 21.00.

Er det tillatt med kjæledyr på Days Inn & Suites by Wyndham Vicksburg?

Ja, hunder og katter er velkomne. Det koster USD 20 per kjæledyr per natt. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr.

Har Days Inn & Suites by Wyndham Vicksburg parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad. Inkludert bobil-/buss-/lastebilparkering er tilgjengelig.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Days Inn & Suites by Wyndham Vicksburg?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 11.00. Kontaktløs innsjekking er tilgjengelig.

Finnes det et kasino på Days Inn & Suites by Wyndham Vicksburg?

Nei, dette hotellet har ikke kasino, men Ameristar Casino Vicksburg (10 min. til fots) og WaterView Casino & Hotel (2 med bil) ligger begge i nærheten.

Hva kan man gjøre på Days Inn & Suites by Wyndham Vicksburg og i nærheten?

Days Inn & Suites by Wyndham Vicksburg tilbyr utendørsbasseng.

Hvordan er området Days Inn & Suites by Wyndham Vicksburg ligger i?

Days Inn & Suites by Wyndham Vicksburg ligger ved elven, bare 4 minutter til fots fra Mississippi-elven og 10 minutter til fots fra Ameristar Casino Vicksburg.

Anmeldelser

Anmeldelser av Days Inn & Suites by Wyndham Vicksburg

7,2

Bra

7,4

Renhold

6,4

Fasiliteter

8,2

Personale og service

6,8

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert

6/10 – Bra

Late arrival and the personnel at the desk was happy to see us and upbeat, great check in after a long travel day. The room seemed clean, but we found roaches in the restroom and on the towels, we could not get comfortable after that. Great location with beautiful view of the MS river, but the facility looks in poor conditions, it does not look like maintenance is last priority. Check out personnel at front desk was great as well.
Gabriel, reise på 1 natt
Verifisert

8/10 – Veldig bra

Do better with cleaning rooms
Ricky, reise på 1 natt
Verifisert

8/10 – Veldig bra

Clean, nice staff, pet friendly
april, reise på 1 natt
Verifisert

6/10 – Bra

We arrived late to get a good nights sleep while traveling. Room was relatively clean. Bed was comfy enough but someone sat outside in their car and blasted music ALL night. Little sleep was had.
Shana, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

Nice view of the bridge
Timothy, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

great receptionist and helpful at check in. nice room and had a bathtub with micro, frig, and great tv selection.
Kristina, reise på 1 natt
Verifisert

6/10 – Bra

Pool and hot tub was nasty, no area for my dog to use the restroom without walking to the road. Not there fault but no electricity for about three hours. Unless the price is dropped I will stay somewhere else next trip. Y'all were about forty dollars more than places I've stayed before in Vicksburg. I stayed there because the highway was close by.
BARNEY, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

Comfortable bed!
Edith Lynette, reise på 2 netter
Verifisert

10/10 – Suverent

Great service friendly staff
jose, reise på 14 netter
Verifisert

10/10 – Suverent

Very nice
Susie, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

good place to stay
Dennis, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

It was all nice
Cindy, reise på 1 natt
Verifisert

8/10 – Veldig bra

Overall this is a good place to stay and served our needs well. The staff is very friendly and helpful. This is a very simple hotel with excellent amentities.
Cristina, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

Great spot and super clean!!
Reise på 2 netter
Verifisert

8/10 – Veldig bra

Very clean. Pillows terrible. Coffee terrible. Staff helpful.
Susan, reise på 1 natt
Verifisert

6/10 – Bra

Tub drained slow.
Timothy, reise på 2 netter
Verifisert

10/10 – Suverent

Very clean
Ray, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

Nice clean motel. Beautiful view of the Mississippi River.
Angela, reise på 1 natt
Verifisert

8/10 – Veldig bra

The staff was amazing. The room was pretty clean.
Kelly, reise på 1 natt
Verifisert

6/10 – Bra

Day staff I had to call the day staff to come to office. There was no coffee pot and no hair dryer. The room was clean and neat
Tina, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

Very good lodge
Andrew, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

Lucky find

Very convenient to I-20.
Ben or Kathy, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

Great spot for money

It was a quick brief stay but room was clean bed was comfy and front drsk service excellent
nancy, reise på 1 natt
Verifisert

8/10 – Veldig bra

Adequate place to stay. Many people working jobs on the road staying there. Nice view of the bridge from upstairs room.
Robert, reise på 1 natt
Verifisert

6/10 – Bra

It said breakfast included. What it should have said was continental breakfast.
lisa, reise på 1 natt