Courtyard® By Marriott® Reno Sparks

Overnattingsstedets klasse: 3
Hotell med innendørs basseng og restaurant i Sparks

Velg datoer for å se priser

Courtyard® By Marriott® Reno Sparks er et bra valg hvis du skal til Sparks. Innendørsbassenget kan friste med mye moro, og etterpå kan du spise god mat i kafeen eller bestille noe å drikke i baren.

Anmeldelser

8,4 av 10 –
Veldig bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
  • Treningsrom

Hovedfasiliteter (12)

  • Daglig rengjøring
  • Restaurant og bar/lounge
  • Innendørsbasseng
  • Frokost
  • Treningssenter
  • Kaffebar/kafé
  • Døgnåpent forretningssenter
  • Forretningssenter
  • 2 møterom
  • Møterom
  • Døgnåpen resepsjon
  • Aircondition

Føl deg som hjemme (6)

  • TV
  • Daglig rengjøring
  • Klesvaskfasiliteter
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Blendingsgardiner/gardiner
  • Heis
Den nåværende prisen er 1 768 kr
inkludert skatter og avgifter
2. okt.–3. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 17 av 17 rom

Rom, 1 kingsize-seng med sovesofa

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 sovesofa (dobbel)

Rom, 1 kingsize-seng med sovesofa, fjellutsikt

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 sovesofa (dobbel)

Rom, 1 kingsize-seng med sovesofa, tilpasset hørselshemmede

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 sovesofa (dobbel)

Rom, 1 kingsize-seng med sovesofa, tilpasset hørselshemmede, fjellutsikt

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 sovesofa (dobbel)

Rom, 1 kingsize-seng med sovesofa, tilpasset hørselshemmede (Roll-in Shower)

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 sovesofa (dobbel)

Rom, 1 kingsize-seng med sovesofa, tilpasset hørselshemmede, fjellutsikt (Roll-in Shower)

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 sovesofa (dobbel)

Rom, 2 queensize-senger

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Rom, 2 queensize-senger, fjellutsikt

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Rom, 2 queensize-senger, tilpasset hørselshemmede

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Rom, 2 queensize-senger, tilpasset hørselshemmede, fjellutsikt

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Rom, 2 queensize-senger, tilpasset hørselshemmede (Mobility Accessible with Bathtub)

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Rom, 2 queensize-senger, tilpasset hørselshemmede, fjellutsikt (Mobility Accessible with Bathtub)

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Rom, 2 queensize-senger, tilpasset bevegelseshemmede, badekar

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Rom, flere senger, tilpasset hørselshemmede

  • 1 soverom
  • Plass til 5 personer
  • 2 queensize-senger og 1 sovesofa (dobbel)

Rom, flere senger, tilpasset hørselshemmede (Mobility Accessible with Bathtub)

  • 1 soverom
  • Plass til 5 personer
  • 2 queensize-senger og 1 sovesofa (dobbel)

Suite, 1 soverom

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 sovesofa (dobbel)

Suite, 1 soverom, tilpasset bevegelseshemmede, badekar

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 sovesofa (dobbel)

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
505 USA Pkwy, Sparks, NV, 89434

Hva som finnes i nærheten

  • Truckee River - 15 min gange - 1.3 km
  • Gigafactory Nevada - 5 min kjøring - 6.4 km
  • Grand Sierra Resort Casino - 22 min kjøring - 37.5 km
  • Reno-Sparks konferansesenter - 26 min kjøring - 43.2 km
  • Peppermill - 27 min kjøring - 42.2 km

Transport

  • Reno Tahoe internasjonale lufthavn (RNO) – 31 min. med bil
  • Reno Station - 23 med bil

Restauranter

  • ‪Panasonic Cafeteria - ‬7 min kjøring
  • ‪Roots Indian Restaurant & Bar - ‬7 min gange
  • ‪Burger King - ‬4 min gange
  • ‪Taco Bell - ‬5 min gange
  • ‪Shanghai Express - ‬7 min gange

Om dette overnattingsstedet

Courtyard® By Marriott® Reno Sparks

  • Courtyard® By Marriott® Reno Sparks er et bra valg hvis du skal til Sparks. Innendørsbassenget kan friste med mye moro, og etterpå kan du spise god mat i kafeen eller bestille noe å drikke i baren.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 125 rom
    • Består av 4 etasjer

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Det kreves at gjester laster ned overnattingsstedets Marriott Bonvoy-mobilapp før innsjekking
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Barn

    • Ingen babysenger (barnesenger)

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter))

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering utendørs på stedet
    • Rullestolvennlig parkering og parkering for kassebil på stedet

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Engelsk frokost (mot betaling) fra kl. 06.00 til kl. 10.00 på hverdagene og fra kl. 07.00 til kl. 10.00 i helgene
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Kaffebar/kafé

Forretningsfasiliteter

  • Døgnåpent forretningssenter
  • 2 møterom
  • PC-stasjon
  • Arbeidsområder

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Vaskeritjenester

Fasiliteter

  • 1 bygning
  • Bygget i 2024
  • Treningssenter
  • Innendørsbasseng
  • Bankettsal
  • Tradisjonell stil

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Heis
  • Bredde på heisdør (cm): 107
  • Tilgjengelighetstilpasset parkering
  • 5 tilgjengelighetstilpasset parkering på stedet
  • Tilgjengelighetstilpasset parkering for større biler
  • Tilgjengelighetstilpasset resepsjon
  • Høyde på rullestovennlig registreringsskranke (cm): 86
  • Tilgjengelighetstilpasset restaurant
  • Gelender i trappene
  • Gelenderhøyde i trapp (cm): 86
  • Rullestolrampe ved hovedinngangen
  • TV-teksting
  • Forstørrelsesspeil
  • Godt opplyst inngangssti
  • Tynt teppegulv på rommet
  • Flisgulv på rommet

Romfasiliteter

Underholdning

  • 55 tommers TV
  • Kabel-TV

Hjemmekomfort

  • Klimaanlegg og oppvarming
  • Espressomaskin
  • Strykejern/-brett
  • Vindusgitter

Sov godt

  • Blendingsgardiner/gardiner
  • Sengetøy

Selvpleie og baderom

  • Badekar eller dusj
  • Såpe og sjampo
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter))
  • Lokale telefonsamtaler (inkludert)
  • Kontorstol

Mat og drikke

  • Flaskevann (inkludert)

Mer

  • Daglig rengjøring
  • Mobilnøkler

Vilkår og avgifter

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express og Discover
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Courtyard® By Marriott® Reno Sparks Hotel
Courtyard® By Marriott® Reno Sparks Sparks
Courtyard® By Marriott® Reno Sparks Hotel Sparks

Ofte stilte spørsmål

Tilbyr Courtyard® By Marriott® Reno Sparks gratis avbestilling og full refusjon?

Ja, Courtyard® By Marriott® Reno Sparks har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.

Har Courtyard® By Marriott® Reno Sparks basseng?

Ja, overnattingsstedet har et innendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Courtyard® By Marriott® Reno Sparks?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Courtyard® By Marriott® Reno Sparks parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Courtyard® By Marriott® Reno Sparks?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.

Finnes det et kasino på Courtyard® By Marriott® Reno Sparks?

Nei, dette hotellet har ikke kasino, men The Silverado Casino (18 min. med bil) og Legends Bay Casino (18 min. med bil) ligger begge i nærheten.

Hva kan man gjøre på Courtyard® By Marriott® Reno Sparks og i nærheten?

Courtyard® By Marriott® Reno Sparks tilbyr innendørsbasseng og treningssenter.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av Courtyard® By Marriott® Reno Sparks?

Ja, det finnes en restaurant på stedet.

Hvordan er området Courtyard® By Marriott® Reno Sparks ligger i?

Courtyard® By Marriott® Reno Sparks ligger bare 17 minutter til fots fra Truckee River.

Anmeldelser

Anmeldelser av Courtyard® By Marriott® Reno Sparks

8,4

Veldig bra

9,2

Renhold

8,2

Fasiliteter

8,6

Personale og service

9,0

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

All around excellent stay at this hotel.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Room was clean bar lounge area was great food wasnt all that but solid A- for my time there.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

I love it be back for sure next time
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Clean room and the staff are awesome
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

I would recommend to others
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Clean room
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Very nice location for me and my family whilst traveling. Good size room excellent service everything was very lovely
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Excellent location in serene surroundings
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Clean and nice staff

Great stay and clean!
Verifisert anmeldelse

4/10 – Greit

Power went out for over 3 hours
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Nice place
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Very good facility
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

It’s a very nice hotel in the middle of nowhere.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

The most amazing thing was suite place
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Place was clean and cozy, bed was very comfortable. Staff was friendly and helpful.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Everything was awesome.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

quiet and very clean
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

The staff and manager were extremely kind and helpful
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

It’s clean and has a very helpful and friendly staff
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

It was very modern and super comfortable. I will definitely be keeping this place in mind next time I'm in the area.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

A lot of cigarettes/ marijuana small, not comfortable environment for family with children and asthma patients. I don’t recommend this place because the hallway smells awful.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Super clean and friendly!
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

This property is awesome.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Very clean and easy to get to. Looking for a quick pit stop without all the distractions this is your place to stay.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Nice stay

Clean and comfortable. Nice indoor pool.