Quality Inn Blackwell I-35

Overnattingsstedets klasse: 2.5
Hotell i Blackwell

Velg datoer for å se priser

Du får et flott opphold i Blackwell hvis du velger Quality Inn Blackwell I-35. Gjestene kan benytte seg av et treningssenter for å få litt mosjon og glede seg over frynsegoder som wi-fi, ubetjent parkering og kontinental frokost hver dag fra kl. 07.00 til kl. 09.00.

Anmeldelser

8,6 av 10 –
Utmerket

Populære fasiliteter

  • Frokost inkludert
  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Treningsrom

Hovedfasiliteter (6)

  • Treningssenter
  • Døgnåpent forretningssenter
  • Forretningssenter
  • Døgnåpen resepsjon
  • Aircondition
  • Salgsautomat
Den nåværende prisen er 810 kr
inkludert skatter og avgifter
14. okt.–15. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 14 av 14 rom

Suite, 1 kingsize-seng, ikke-røyk

  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom, 1 kingsize-seng, tilgjengelighetstilpasset, ikke-røyk

  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom – standard, 2 queensize-senger, ikke-røyk

8,6 av 10
Utmerket
(9 anmeldelser)
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Suite, 2 queensize-senger, ikke-røyk

8,0 av 10
Veldig bra
(1 anmeldelse)
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Rom – standard, 1 kingsize-seng, ikke-røyk

  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom, 2 queensize-senger, tilgjengelighetstilpasset, ikke-røyk

8,0 av 10
Veldig bra
(1 anmeldelse)
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Rom, 1 kingsize-seng, tilgjengelighetstilpasset, ikke-røyk

9,2 av 10
Fantastisk
(5 anmeldelser)
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom – standard, 1 kingsize-seng, ikke-røyk

8,0 av 10
Veldig bra
(8 anmeldelser)
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom, 1 kingsize-seng, tilgjengelighetstilpasset, ikke-røyk

8,0 av 10
Veldig bra
(1 anmeldelse)
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom – standard, 2 queensize-senger, ikke-røyk

  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Rom – standard, 2 queensize-senger, ikke-røyk

  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Rom

  • Plass til 4 personer

1 King Bed Nonsmoking Accessible

  • 24 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 kingsize-seng

1 King Bed Nonsmoking Accessible

  • 24 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 dobbeltseng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
4545 W White Ave, Blackwell, OK, 74631

Hva som finnes i nærheten

  • Blackwell Municipal golfbane - 4 min kjøring - 3.3 km
  • Legion Park - 5 min kjøring - 5.5 km
  • Beatty-Rodgers Park - 6 min kjøring - 6.6 km
  • Top of Oklahoma Museum - 6 min kjøring - 6.6 km
  • Tonkawa Hotel And Casino - 8 min kjøring - 16.7 km

Transport

  • Wichita Dwight D. Eisenhower nasjonale lufthavn (ICT) – 63 min. med bil
  • Oklahoma City, Oklahoma (PWA-Wiley Post) – 98 min. med bil
  • Tulsa internasjonale flyplass (TUL) – 107 min. med bil
  • Will Rogers World Airport (OKC) – 103 min. med bil

Restauranter

  • ‪Prairie Smoke BBQ - ‬6 min kjøring
  • ‪Braum's - ‬9 min gange
  • ‪McDonald's - ‬8 min gange
  • ‪United Supermarkets - ‬5 min kjøring
  • ‪SONIC Drive In - ‬5 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Quality Inn Blackwell I-35

  • Du får et flott opphold i Blackwell hvis du velger Quality Inn Blackwell I-35. Gjestene kan benytte seg av et treningssenter for å få litt mosjon og glede seg over frynsegoder som wi-fi, ubetjent parkering og kontinental frokost hver dag fra kl. 07.00 til kl. 09.00.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 114 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 03.30
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 22.00
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt (bare hunder og katter)*
    • Servicedyr er velkomne

Internett

    • Wi-fi på rommene inkludert

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Kontinental frokost inkludert hver dag fra kl. 07.00 til kl. 09.00

Forretningsfasiliteter

  • Døgnåpent forretningssenter
  • Arbeidsområder

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon

Fasiliteter

  • Treningssenter

Romfasiliteter

Underholdning

  • TV

Hjemmekomfort

  • Klimaanlegg og oppvarming
  • Strykejern/-brett

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert)

Mer

  • Safe på rommet

Vilkår og avgifter

Kjæledyr

  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
  • Kjæledyr tillates mot et tillegg på 25.00 USD per overnattingsenhet (kan variere med oppholdets lengde)

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Quality Inn Hotel
Quality Inn Blackwell
Quality Inn Hotel Blackwell

Ofte stilte spørsmål

Tilbyr Quality Inn Blackwell I-35 gratis avbestilling og full refusjon?

Ja, Quality Inn Blackwell I-35 har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.

Er det tillatt med kjæledyr på Quality Inn Blackwell I-35?

Ja, hunder og katter er velkomne. Det koster USD 25.00 per overnattingsenhet per opphold. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr.

Har Quality Inn Blackwell I-35 parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Quality Inn Blackwell I-35?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 03.30. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.

Finnes det et kasino på Quality Inn Blackwell I-35?

Nei, dette hotellet har ikke kasino, men Tonkawa Hotel And Casino (10 min. med bil) og Osage Casino (28 min. med bil) ligger begge i nærheten.

Hva kan man gjøre på Quality Inn Blackwell I-35 og i nærheten?

Hold formen ved like på treningssenteret.

Anmeldelser

Anmeldelser av Quality Inn Blackwell I-35

8,6

Utmerket

8,4

Renhold

8,4

Fasiliteter

9,0

Personale og service

8,2

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

The staff was amazing I had a ssue with hotels.com as the room was prepaid but they accommodated me still beds were super comfy room was clean
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Clean room and bathroom, friendly staff, and a very nice breakfast.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Nice
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Great room for the money.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Very nice staff. Breakfast was very good. Property is a little rundown. The rooms are showing their age.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

We talk to three team members during our stay and they were all great!
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

The front desk attendant was friendly and helpful. The rooms were clean, quiet comfortable and the breakfast was good.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Good value for the price. Rooms were clean, pool was clean. Breakfast was okay, cereal was stale, but the bagels were good. Staff were great.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Front desk staff very nice and helpful. Room was clean and comfortable.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Clean spacious rooms! Husband said it was the best a/c he’s ever had in a hotel room. Great staff and lots of parking. Right off the interstate with a Braums nearby! Casey’s is also down the street.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Nice hotel. The air conditioner was not working when we were there so it was really stuffy.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Staff was very helpful. Pool needs better maintained.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

We enjoyed our stay here, the staff was very friendly, and the heated pool was amazing. Our room was not the best, it had a strange smell and the shower head did not work but for the price and considering that we were able to keep our cat for the cat show the entire stay for $25 I would definitely recommend it for others
Verifisert anmeldelse

2/10 – Dårlig

Staff fails to relay message. Breakfast is one big pot of gravy I'm sure never gets changed out. Informed them of a package coming; was never told it arrived. Hour away on way home call property to cancel and return to sender; they tell me its been delivered since yesterday. Room service doesn't come everyday you gotta request it. They advertise business cente4 which does not exist. Terrible management. Even worse staff.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Could not believe the quality of this hotel for the price! Wonderful. Clean rooms. Friendly staff. Definitely recommend
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

The lady at the front desk was wonderful and so welcoming. Check in was quick and easy. The entry was nice and clean as were the hallways. I forgot to request a nonsmoking room so our room had a little odor. The breakfast was fresh and hot all the way up to closing time for breakfast. I highly recommend staying here!
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Excellnt stay
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

good
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

good
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Clean room, respectful staff amd courtesy to guest.
Verifisert anmeldelse

6/10 – Bra

Breakfast was great. Room needed some repairs, needed to be vacuumed around the room, and the bedskirt was dirty.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Great hotel
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Every time I come to Blackwell, I, and many of my family, ALWAYS stay at the Quality Inn. It's clean, comfortable, and the staff has always been amazing
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Friendly staff, room was very comfortable.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

You can hardly beat this place for the price- great room! Friendly staff! Very clean and the pool was fun and warm with a seating area outside to dry off. Our only complaint was that the wifi was down due to windy conditions. Not sure if that’s common in Oklahoma since wind is so common. But we did have decent phone reception in the area so it all worked out.