Woolpack Hotel Tumut

Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell med restaurant og bar/lounge i Tumut

Velg datoer for å se priser

Du får et flott opphold i Tumut hvis du velger Woolpack Hotel Tumut. Restauranten har mye godt å velge mellom, og vil du ha en drink etter en lang dag, er det bare å ta turen til baren.

Anmeldelser

8,4 av 10 –
Veldig bra

Populære fasiliteter

  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
  • Bar

Hovedfasiliteter (2)

  • Daglig rengjøring
  • Restaurant og bar/lounge
Den nåværende prisen er 616 kr
inkludert skatter og avgifter
27. aug.–28. aug.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom

Enkeltrom

8,0 av 10
Veldig bra
(3 anmeldelser)
  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 1 enkeltseng

Tomannsrom – basic

8,0 av 10
Veldig bra
(1 anmeldelse)
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Rom – basic, 1 kingsize-seng

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
36 Wynyard St, Tumut, NSW, 2720

Hva som finnes i nærheten

  • Stockwell Gardens - 3 min gange - 0.3 km
  • Bila Park - 5 min gange - 0.5 km
  • Tumut og omegn historiesamfunns museum - 7 min gange - 0.6 km
  • Tumut River Brewing Co - 14 min gange - 1.2 km
  • Tumut Golf Club - 3 min kjøring - 1.6 km

Transport

  • Wagga Wagga, New South Wales (WGA) – 70 min. med bil
  • Canberra, ACT (CBR-Canberra internasjonale flyplass) – 147 min. med bil

Restauranter

  • ‪Commercial Hotel - ‬4 min gange
  • ‪Woolpack Hotel - ‬1 min gange
  • ‪Tumut Star Hotel - ‬4 min gange
  • ‪Hippy Cowgirl - ‬9 min gange
  • ‪McDonald's - ‬3 min gange

Om dette overnattingsstedet

Woolpack Hotel Tumut

  • Du får et flott opphold i Tumut hvis du velger Woolpack Hotel Tumut. Restauranten har mye godt å velge mellom, og vil du ha en drink etter en lang dag, er det bare å ta turen til baren.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 8 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til kl. 21.00
    • Utsjekking kl. 10.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
    • Verten tar imot gjestene ved ankomst
    • Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Restaurant
  • Bar/lounge

Romfasiliteter

Hjemmekomfort

  • Termostatstyrt klimaanlegg og oppvarming

Selvpleie og baderom

  • Delt bad
  • Håndklær

Mer

  • Daglig rengjøring

Vilkår og avgifter

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort og debetkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Overnattingsstedets registreringsnummer: 11008409229
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Woolpack Hotel Tumut Hotel
Woolpack Hotel Tumut Tumut
Woolpack Hotel Tumut Hotel Tumut

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Woolpack Hotel Tumut?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Woolpack Hotel Tumut parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Woolpack Hotel Tumut?

Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til kl. 21.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av Woolpack Hotel Tumut?

Ja, det finnes en restaurant på stedet.

Hvordan er området Woolpack Hotel Tumut ligger i?

Woolpack Hotel Tumut ligger bare 17 minutter til fots fra Tumut River Brewing Co og 8 minutter til fots fra Tumut og omegn historiesamfunns museum.