Feriebolig

StayAU Expansive 7BR Villa Warrandyte

Overnattingsstedets klasse: 2.5
Villa i en forstad i Melbourne og med utendørs basseng

Velg datoer for å se priser

Denne villaen er et bra valg hvis du skal til Melbourne. Gjestene kan ta en dukkert i utendørsbassenget, og wi-fi og ubetjent parkering er andre frynsegoder å se frem til. Overnattingsstedet har dessuten vaskemaskin/tørketrommel og Flatskjerm-TV.

Anmeldelser

7,0 av 10 –
Bra

Hele ferieboligen

7 soveromPlass til 14 personer

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Vaskeritjenester
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Røykfritt

Hovedfasiliteter (3)

  • Utendørsbasseng
  • Vask av klær på egenhånd
  • Bagasjeoppbevaring

Føl deg som hjemme (6)

  • 7 soverom
  • Vaskemaskin/tørketrommel
  • Flatskjerm-TV
  • Selvbetjent parkering (inkludert)
  • Utendørs svømmebasseng
  • Servise for barn

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
5 Shelagh Ct, Warrandyte, VIC, 3113

Hva som finnes i nærheten

  • Currawong Bush Park - 7 min gange - 0.6 km
  • Long Leaf Box Hill Reserve - 12 min gange - 1.0 km
  • Tindals Wildflower Reserve - 14 min gange - 1.2 km
  • Naughton Avenue Reserve - 15 min gange - 1.3 km
  • Warrandyte State Park - 3 min kjøring - 1.9 km

Transport

  • Melbourne, VIC (MEB-Essendon) – 38 min. med bil
  • Melbourne flyplass (MEL) – 41 min. med bil
  • Melbourne, VIC (AVV-Avalon) – 74 min. med bil
  • Flinders Street Station - 24 med bil
  • Southern Cross Station - 25 med bil
  • Dandenong Station - 27 med bil

Restauranter

  • ‪Nan Yang Kitchen Flavour - ‬5 min kjøring
  • ‪Down The Rabbit Hole - ‬5 min kjøring
  • ‪Beasley's Tea House - ‬2 min kjøring
  • ‪Cherry Hill Tavern - ‬4 min kjøring
  • ‪Chirpy CHIX - ‬5 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

StayAU Expansive 7BR Villa Warrandyte

  • Denne villaen er et bra valg hvis du skal til Melbourne. Gjestene kan ta en dukkert i utendørsbassenget, og wi-fi og ubetjent parkering er andre frynsegoder å se frem til. Overnattingsstedet har dessuten vaskemaskin/tørketrommel og Flatskjerm-TV.

Overblikk

Overnattingsstedets størrelse

    • Privat villa

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 23.00
    • Aldersgrense for innsjekking: 25 år
    • Utsjekking kl. 10.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
    • Gjestene vil motta en e-post innen 24 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner og en adgangskode. Boenheten har egen inngang
    • Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 48 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
    • Du må registrere deg på nettet før ankomst via en sikker link
    • Du blir bedt om å sende overnattingsstedet en kopi av legitimasjon med bilde etter bestilling
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 25

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 50+ mbps)

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering utendørs på stedet

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Basseng/spa

  • Utendørs svømmebasseng

Internett

  • Wi-fi med en hastighet på 50+ mbps inkludert

Parkering og transport

  • Selvbetjent parkering (inkludert) utendørs på stedet

Familievennlig

  • Høy barnestol
  • Servise for barn

Soverom

  • 7 soverom

Underholdning

  • Flatskjerm-TV

Klesvask

  • Vaskemaskin/tørketrommel
  • Muligheter for klesvask

Kjæledyr

  • Kjæledyr er ikke tillatt

Tilgjengelighet

  • Røykfritt hotell

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Guidebøker/anbefalinger
  • Strykejern/-brett
  • Bagasjeoppbevaring

Beliggenhet

  • I en forstad

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Vilkår og avgifter

Refunderbare depositum

  • Et skadedepositum på AUD 800 må betales før innsjekking

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.

Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.

Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.

Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.

Dette overnattingsstedet godtar kredittkort og debetkort. Ingen kontantbetalinger.

Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard

Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

StayAU Expansive 7BR Villa Warrandyte Villa

StayAU Expansive 7BR Villa Warrandyte Warrandyte

StayAU Expansive 7BR Villa Warrandyte Villa Warrandyte

Ofte stilte spørsmål

Har denne villaen basseng?

Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på denne villaen?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har denne villaen parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på denne villaen?

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 23.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.

Hva kan man gjøre på StayAU Expansive 7BR Villa Warrandyte og i nærheten?

StayAU Expansive 7BR Villa Warrandyte tilbyr utendørsbasseng.

Hvordan er området StayAU Expansive 7BR Villa Warrandyte ligger i?

StayAU Expansive 7BR Villa Warrandyte ligger i Warrandyte, bare 18 minutter til fots fra Warrandyte State Park.

Anmeldelser

Anmeldelser av StayAU Expansive 7BR Villa Warrandyte

7,0

Bra

7,0

Renhold

10

Fasiliteter

7,0

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

4/10 – Greit

Location is great and property is spacious. However, maintenance of the property needs to be improved.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent