Hele leiligheten
205 Les Eaux Unit 7
Overnattingsstedets klasse: 3.5
Leilighet med kjøkken og nær Mont-Tremblant skianlegg
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av 205 Les Eaux Unit 7





Denne leiligheten ligger bare 5 minutter med bil fra Mont-Tremblant skianlegg og Mont-Tremblant aktivitetssenter. Gjestene kan ta en dukkert i det sesongbaserte utendørsbassenget, og wi-fi og ubetjent parkering er andre frynsegoder å se frem til. Kjøkken, kjøleskap/fryser og mikrobølgeovn er noe av det du kan se frem til.
Anmeldelser
9,49,4 av 10 –
Suverent
Hele leiligheten
3 soveromPlass til 6 personer
Populære fasiliteter
- Basseng
- Kjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Dagligstue
Hovedfasiliteter (2)
Hovedfasiliteter (2)
- 2 leiligheter
- Sesongbasert utendørs basseng
Føl deg som hjemme (6)
Føl deg som hjemme (6)
- 3 soverom
- Kjøkken
- Eget spiseområde
- Separat sitteområde
- Klimaanlegg på rommet
- Selvbetjent parkering (inkludert)
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

Lago by Tremblant Platinum
Mont-Tremblant
Lago by Tremblant Platinum
Mont-Tremblant
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.0 av 10, Fantastisk, 46 anmeldelser
9,0
Fantastisk
46 anmeldelser

Le Plateau - RVMT
Mont-Tremblant
Le Plateau - RVMT
Mont-Tremblant
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
8.8 av 10, Utmerket, 72 anmeldelser
8,8
Utmerket
72 anmeldelser

Equinox - RVMT
Mont-Tremblant
Equinox - RVMT
Mont-Tremblant
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
8.6 av 10, Utmerket, 116 anmeldelser
8,6
Utmerket
116 anmeldelser

Tremblant-Les-Eaux – RVMT
Mont-Tremblant
Tremblant-Les-Eaux – RVMT
Mont-Tremblant
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
8.8 av 10, Utmerket, 30 anmeldelser
8,8
Utmerket
30 anmeldelser

Algonquin Chalets
Mont-Tremblant
Algonquin Chalets
Mont-Tremblant
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Skifasiliteter
8.8 av 10, Utmerket, 11 anmeldelser
8,8
Utmerket
11 anmeldelser
Prisen er 2 394 kr
2 394 kr
inkludert skatter og avgifter
12. sep.–13. sep.

Etoile du Matin by Tremblant Platinum
Versant Soleil
Etoile du Matin by Tremblant Platinum
Versant Soleil
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
8.6 av 10, Utmerket, 24 anmeldelser
8,6
Utmerket
24 anmeldelser

12 Versant Soleil
Versant Soleil
12 Versant Soleil
Versant Soleil
- Basseng
- Kjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
8.0 av 10, Veldig bra, 3 anmeldelser
8,0
Veldig bra
3 anmeldelser

Borealis - RVMT
Mont-Tremblant
Borealis - RVMT
Mont-Tremblant
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
9.8 av 10, Suverent, 14 anmeldelser
9,8
Suverent
14 anmeldelser

L'Aiglon - RVMT
Mont-Tremblant
L'Aiglon - RVMT
Mont-Tremblant
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
8.8 av 10, Utmerket, 45 anmeldelser
8,8
Utmerket
45 anmeldelser

Tremblant-Les-Eaux - RVMT
Tremblant-Les-Eaux
Tremblant-Les-Eaux - RVMT
Tremblant-Les-Eaux
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
9.4 av 10, Suverent, 57 anmeldelser
9,4
Suverent
57 anmeldelser
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

205 Chem. des Quatre-Sommets, Mont-Tremblant, QC, J8E 1C6
Hva som finnes i nærheten
- Cabriolet skiheis - 10 min gange - 0.9 km
- Mont-Tremblant skianlegg - 15 min gange - 1.3 km
- Mont-Tremblant aktivitetssenter - 15 min gange - 1.3 km
- Express gondolheis - 15 min gange - 1.3 km
- Skyline Luge Mont-Tremblant - 16 min gange - 1.4 km
Transport
- Mont-Tremblant, Quebec (YTM-Mont-Tremblant intl.) – 53 min. med bil
- Trudeau internasjonale flyplass (YUL) – 101 min. med bil
Restauranter
- Chalet Des Voyageurs - 13 min gange
- La Forge - 19 min gange
- Cabane à Sucre - 15 min gange
- Le Shack - 19 min gange
- Microbrasserie la Diable - 17 min gange
Om dette overnattingsstedet
205 Les Eaux Unit 7
- Denne leiligheten ligger bare 5 minutter med bil fra Mont-Tremblant skianlegg og Mont-Tremblant aktivitetssenter. Gjestene kan ta en dukkert i det sesongbaserte utendørsbassenget, og wi-fi og ubetjent parkering er andre frynsegoder å se frem til. Kjøkken, kjøleskap/fryser og mikrobølgeovn er noe av det du kan se frem til.
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- 2 leiligheter
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 23.00
- Aldersgrense for innsjekking: 25 år
- Utsjekking kl. 11.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
- Gjestene vil motta en e-post innen 24 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner og en adgangskode. Boenheten har egen inngang
- Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 25
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering utendørs på stedet
Overnattingsstedets fasiliteter
Basseng/spa
- Sesongbasert utendørs basseng
Internett
- Wi-fi med en hastighet på 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter) inkludert
Parkering og transport
- Selvbetjent parkering (inkludert) utendørs på stedet
Kjøkken
- Kjøleskap (i full størrelse)
- Komfyrtopp
- Mikrobølgeovn
- Stekeovn
- Oppvaskmaskin
- Gryter og panner/tallerkner/kjøkkenutstyr
Soverom
- 3 soverom
Bad
- Håndklær
- Sjampo
- Toalettpapir
- Hårføner
- Såpe
- Toalettartikler (inkludert)
Boarealer
- Spiseområde
- Sitteområde
Inneklima
- Klimaanlegg
- Termostatstyrt oppvarming
Kjæledyr
- Kjæledyr er ikke tillatt
Tilgjengelighet
- Ingen heiser
Sikkerhetstiltak
- Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
- Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
Generelt
- 2 rom
Vilkår og avgifter
Basseng, spa og treningsrom (hvis tilgjengelig)
- Det sesongbaserte bassenget er åpent fra juni til august
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard og American Express
Overnattingsstedets registreringsnummer: 316816, 2026-12-11
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
205 Les Eaux Unit 7 Condo
205 Les Eaux Unit 7 Mont-Tremblant
205 Les Eaux Unit 7 Condo Mont-Tremblant
Ofte stilte spørsmål
Har denne leiligheten basseng?
Ja, overnattingsstedet har et sesongbasert utendørsbasseng.
Er det tillatt med kjæledyr på denne leiligheten?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har denne leiligheten parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på denne leiligheten?
Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 23.00. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.
Hva kan man gjøre på 205 Les Eaux Unit 7 og i nærheten?
205 Les Eaux Unit 7 tilbyr sesongbasert utendørsbasseng.
Har 205 Les Eaux Unit 7 et kjøkken eller tekjøkken?
Ja, det finnes et kjøkken med kjøkkenutstyr, kjøleskap og mikrobølgeovn.
Hvordan er området 205 Les Eaux Unit 7 ligger i?
205 Les Eaux Unit 7 ligger bare 18 minutter til fots fra Mont-Tremblant skianlegg og 19 minutter til fots fra Mont-Tremblant aktivitetssenter.