Hele ferieboligen
Bright Comfortable Apt in Victoria Park
Overnattingsstedets klasse: 2
Feriebolig med praktisk avstand til Las Olas Boulevard
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Bright Comfortable Apt in Victoria Park





Denne ferieboligen ligger bare 10 minutter med bil fra Las Olas Boulevard og Las Olas-stranden. Bahia Mar Marina og Greater Fort Lauderdale-Broward County Convention Center ligger dessuten en kort kjøretur unna.
Anmeldelser
1010 av 10 –
Suverent
Hele ferieboligen
1 soverom1 badPlass til 2 personer
Populære fasiliteter
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
Hovedfasiliteter (2)
Hovedfasiliteter (2)
- 2 feriebolig
- Hage
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

Cordova Arms on the River by Rocketstay
East Fort Lauderdale
Cordova Arms on the River by Rocketstay
East Fort Lauderdale
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
9.4 av 10, Suverent, 221 anmeldelser
9,4
Suverent
221 anmeldelser
Prisen er 2 284 kr
2 284 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Green Island Inn
East Fort Lauderdale
Green Island Inn
East Fort Lauderdale
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
9.4 av 10, Suverent, 129 anmeldelser
9,4
Suverent
129 anmeldelser

The Blue Parrot
East Fort Lauderdale
The Blue Parrot
East Fort Lauderdale
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
8.6 av 10, Utmerket, 33 anmeldelser
8,6
Utmerket
33 anmeldelser

Awesome 1BR Apartment Sailboat
Fort Lauderdale sentrum
Awesome 1BR Apartment Sailboat
Fort Lauderdale sentrum
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
8.8 av 10, Utmerket, 3 anmeldelser
8,8
Utmerket
3 anmeldelser

921 Apartment 4 in Fort Lauderdale
East Fort Lauderdale
921 Apartment 4 in Fort Lauderdale
East Fort Lauderdale
- Wi-fi inkludert
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse

Beautiful 2 BR Apartment - Bright and Spacious
Fort Lauderdale sentrum
Beautiful 2 BR Apartment - Bright and Spacious
Fort Lauderdale sentrum
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse

Studio in Las Olas Near FL Beach
East Fort Lauderdale
Studio in Las Olas Near FL Beach
East Fort Lauderdale
- Wi-fi inkludert
Prisen er 1 586 kr
1 586 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Lovely Studio in the Heart of Victoria Park
East Fort Lauderdale
Lovely Studio in the Heart of Victoria Park
East Fort Lauderdale
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse
Prisen er 2 669 kr
2 669 kr
inkludert skatter og avgifter
4. sep.–5. sep.

Bright Stylish Apt in Las Olas Blvd Victoria Park
East Fort Lauderdale
Bright Stylish Apt in Las Olas Blvd Victoria Park
East Fort Lauderdale
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Dagligstue
10.0 av 10, Suverent, 4 anmeldelser
10
Suverent
4 anmeldelser

Victoria Park Unique Studio Close to Las Olas Blvd
East Fort Lauderdale
Victoria Park Unique Studio Close to Las Olas Blvd
East Fort Lauderdale
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
10.0 av 10, Suverent, 4 anmeldelser
10
Suverent
4 anmeldelser
Prisen er 1 814 kr
1 814 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

Fort Lauderdale, FL
Hva som finnes i nærheten
- Holiday Park - 9 min gange - 0.8 km
- Las Olas Boulevard - 14 min gange - 1.2 km
- The Galleria at Fort Lauderdale - 3 min kjøring - 1.7 km
- The Parker - 4 min kjøring - 1.7 km
- Riverwalk - 4 min kjøring - 2.0 km
Transport
- Hollywood internasjonale flyplass (FLL) – 17 min. med bil
- Boca Raton, Florida (BCT) – 31 min. med bil
- Miami, Florida (OPF-Opa Locka Executive) – 43 min. med bil
- Miami, Florida (MPB-Offentlig sjøflybase) – 48 min. med bil
- Miami internasjonale lufthavn (MIA) – 52 min. med bil
- Fort Lauderdale Brightline jernbanestasjon (FBT) - 10 med bil
- Hollywood Station - 16 med bil
- Fort Lauderdale Station - 17 med bil
Restauranter
- The Federal Bar & Restaurant - 20 min gange
- Talkin' Tacos Fort Lauderdale - 18 min gange
- Arby's - 15 min gange
- Tijuana Flats - 18 min gange
- Rocco's Tacos & Tequila Bar - 15 min gange
Om dette overnattingsstedet
Bright Comfortable Apt in Victoria Park
- Denne ferieboligen ligger bare 10 minutter med bil fra Las Olas Boulevard og Las Olas-stranden. Bahia Mar Marina og Greater Fort Lauderdale-Broward County Convention Center ligger dessuten en kort kjøretur unna.
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- Privat feriebolig
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 17.00
- Aldersgrense for innsjekking: 25 år
- Utsjekking kl. 11.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Gjestene må kontakte overnattingsstedet for å få informasjon om innsjekking
- Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
- Du må registrere deg på nettet før ankomst via en sikker link
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 25
Kjæledyr
- Kjæledyr tillatt
- Servicedyr er velkomne
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
- Rullestolvennlig parkering på stedet
- En garasje er tilgjengelig på stedet
Overnattingsstedets fasiliteter
Internett
- Wi-fi inkludert
Parkering og transport
- Selvbetjent parkering på stedet
- Rullestolvennlig parkering tilgjengelig
- Parkeringsalternativer på stedet inkluderer en garasje
Soverom
- 1 soverom
Bad
- 1 bad
Utendørsområder
- Hage
Kjæledyr
- Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
- Kjæledyrvennlig
Tilgjengelighet
- Hvis du har behov for tilgjengelighetstilpasninger, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
- Ingen heiser
- Rullestolvennlig parkering
Sikkerhetstiltak
- Karbonmonoksidalarm er installert (verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet)
- Røykvarsler er installert (verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet)
Generelt
- 2 rom
Vilkår og avgifter
Kjæledyr
- Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Det er ikke tillatt å arrangere fester eller andre samlinger på stedet.
Verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet.
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club og JCB International
Et obligatorisk rengjøringsgebyr er inkludert i overnattingsstedets leiepris.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
Bright Comfortable Apt in Victoria Park Fort Lauderdale
Bright Comfortable Apt in Victoria Park Private vacation home
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på denne ferieboligen?
Ja, kjæledyr er velkomne.
Har denne ferieboligen parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad. Parkeringsmulighetene på stedet inkluderer en garasje.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på denne ferieboligen?
Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 17.00. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.
Hva kan man gjøre på Bright Comfortable Apt in Victoria Park og i nærheten?
Bright Comfortable Apt in Victoria Park tilbyr hage.
Hvordan er området Bright Comfortable Apt in Victoria Park ligger i?
Bright Comfortable Apt in Victoria Park ligger bare 14 minutter til fots fra Las Olas Boulevard og 11 minutter til fots fra Holiday Park.