Privat vert
Casa zued
Overnattingsstedets klasse: 1
Vandrerhjem med praktisk avstand til Chichen-Itza pre-spanske by
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Casa zued





Velger du Casa zued, tar det bare 5 minutter å kjøre til Chichen-Itza pre-spanske by og Kukulkan-pyramiden. Noen av frynsegodene er wi-fi og ubetjent parkering. Det tar dessuten bare 5 minutter å gå til De tusen søylers plass og El Caracol.
Anmeldelser
7,67,6 av 10 –
Bra
Populære fasiliteter
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
Hovedfasiliteter (2)
Hovedfasiliteter (2)
- Daglig rengjøring
- Aircondition
Føl deg som hjemme (4)
Føl deg som hjemme (4)
- Privat bad
- Terrasse
- Daglig rengjøring
- Selvbetjent parkering (inkludert)
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Tilgjengelige filtre for rom
Viser 2 av 2 rom
Åpne alle bildene av Dobbeltrom – basic

Dobbeltrom – basic
8,08,0 av 10
Veldig bra
1 anmeldelse
(1 anmeldelse)
- 16 m²
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 dobbeltseng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Tremannsrom – basic

Tremannsrom – basic
- 16 m²
- 1 soverom
- Plass til 3 personer
- 1 enkeltseng og 1 dobbeltseng
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

La Casa de las Lunas Hotel
Piste
La Casa de las Lunas Hotel
Piste
- Basseng
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse
Prisen er 537 kr
537 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Hotel DORALBA INN Chichén
Chichen Itza
Hotel DORALBA INN Chichén
Chichen Itza
- Basseng
- Frokost inkludert
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
7.8 av 10, Bra, 717 anmeldelser
7,8
Bra
717 anmeldelser
Prisen er 443 kr
443 kr
inkludert skatter og avgifter
5. sep.–6. sep.

Gayser Apartamentos
Valladolid
Gayser Apartamentos
Valladolid
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Røykfritt
8.8 av 10, Utmerket, 593 anmeldelser
8,8
Utmerket
593 anmeldelser
Prisen er 303 kr
303 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Hostal Gayser - Hostel
Valladolid
Hostal Gayser - Hostel
Valladolid
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
8.0 av 10, Veldig bra, 131 anmeldelser
8,0
Veldig bra
131 anmeldelser
Prisen er 160 kr
160 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Hotel Kuxtal
Valladolid
Hotel Kuxtal
Valladolid
- Basseng
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
9.4 av 10, Suverent, 180 anmeldelser
9,4
Suverent
180 anmeldelser
Prisen er 477 kr
477 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Casa Pakal
Valladolid
Casa Pakal
Valladolid
- Basseng
- Frokost inkludert
- Flyplasstransport
- Parkering tilgjengelig
9.0 av 10, Fantastisk, 190 anmeldelser
9,0
Fantastisk
190 anmeldelser
Prisen er 543 kr
543 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Hotel and Hostel 230
Valladolid
Hotel and Hostel 230
Valladolid
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
9.2 av 10, Fantastisk, 59 anmeldelser
9,2
Fantastisk
59 anmeldelser
Prisen er 393 kr
393 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Hotel Tunich Naj
Valladolid
Hotel Tunich Naj
Valladolid
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.4 av 10, Veldig bra, 81 anmeldelser
8,4
Veldig bra
81 anmeldelser
Prisen er 298 kr
298 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Hotel Hacienda Sanchez
Valladolid
Hotel Hacienda Sanchez
Valladolid
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.6 av 10, Utmerket, 324 anmeldelser
8,6
Utmerket
324 anmeldelser
Prisen er 447 kr
447 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Quinta Marciala Hotel Boutique
Valladolid
Quinta Marciala Hotel Boutique
Valladolid
- Basseng
- Flyplasstransport
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
9.0 av 10, Fantastisk, 447 anmeldelser
9,0
Fantastisk
447 anmeldelser
Prisen er 423 kr
423 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

4 x 13-b y 15, Pisté, Tinum, YUC, 97751
Hva som finnes i nærheten
- Chichen-Itza pre-spanske by - 5 min kjøring - 3.6 km
- Krigernes tempel - 5 min kjøring - 3.6 km
- El Caracol - 8 min kjøring - 6.7 km
- Cenote Ik kil - 10 min kjøring - 7.5 km
- Kukulkan-pyramiden - 17 min kjøring - 7.4 km
Transport
- Merida, Yucatan (MID-Manuel Crescencio Rejon internasjonale flyplass) – 105 min. med bil
Restauranter
- Pueblo Maya - 8 min gange
- Taco Maya - 4 min kjøring
- Hacienda Xaybe'h D'Camara - 3 min gange
- Chilam Balam - 12 min gange
- La Gran Chaya - 5 min gange
Om dette overnattingsstedet
Casa zued
- Velger du Casa zued, tar det bare 5 minutter å kjøre til Chichen-Itza pre-spanske by og Kukulkan-pyramiden. Noen av frynsegodene er wi-fi og ubetjent parkering. Det tar dessuten bare 5 minutter å gå til De tusen søylers plass og El Caracol.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 5 rom
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 23.00
- Aldersgrense for innsjekking: 18 år
- Utsjekking kl. 12.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
- Gjestene vil motta en e-post innen 48 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner. Verten tar imot gjestene ved ankomst
- Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
- Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 18
Barn
- Ingen babysenger (barnesenger)
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 25+ mbps)
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering utendørs på stedet
- Begrenset parkering på stedet (maks. 2 plasser per boenhet)
Romfasiliteter
Hjemmekomfort
- Klimaanlegg
- Takvifte
Sov godt
- Sengetøy
Fasiliteter
- Terrasse
Selvpleie og baderom
- Privat bad
- Dusj
- Såpe og sjampo
- Håndklær
- Toalettpapir
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Skrivebord
- Wi-fi (inkludert) (hastighet på 25+ mbps)
Mer
- Daglig rengjøring
Vilkår og avgifter
Refunderbare depositum
- Depositum for skader: 400 MXN per opphold
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en privat vert (som ikke har som jobb å tilby overnattingstjenester). EUs forbrukerlovgivning, inkludert retten til å trekke seg fra kjøpet, gjelder derfor ikke for bestillingen din. Det er den private vertens avbestillingsregler som gjelder.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Det er ikke noe varmtvann på stedet.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Også kjent som
Casa zued Tinum
Casa zued Hostel/Backpacker accommodation
Casa zued Hostel/Backpacker accommodation Tinum
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på Casa zued?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har Casa zued parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad. Det kan være begrenset med parkeringsplasser.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Casa zued?
Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 23.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.
Hva kan man gjøre på Casa zued og i nærheten?
Noen anbefalte steder å besøke er Chichen-Itza pre-spanske by (2,1 km) og Kukulkan-pyramiden (2,8 km), i tillegg til De tusen søylers plass (2,9 km) og El Caracol (3,3 km).
Har Casa zued private områder utendørs?
Ja, hvert rom har en terrasse.