RANZ HOTEL

Overnattingsstedets klasse: 3
Hotell med restaurant i Shenzhen

Velg datoer for å se priser

Når du skal til Shenzhen, bør du vurdere RANZ HOTEL. Noen av frynsegodene er wi-fi og frokostbuffé hver dag fra kl. 07.30 til kl. 10.30. Du kan gå til kollektivtransport: Det tar 6 minutter å gå til Sea World stasjon og 7 minutter å gå til Shuiwan stasjon.

Anmeldelser

7,4 av 10 –
Bra

Populære fasiliteter

  • Frokost inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Vaskeritjenester
  • Døgnåpen resepsjon

Hovedfasiliteter (9)

  • Daglig rengjøring
  • Restaurant
  • Døgnåpen resepsjon
  • Felles oppholdsrom
  • Kjøleskap på fellesområdet
  • Vanndispenser
  • Vask av klær
  • Vask av klær på egenhånd
  • Bagasjeoppbevaring

Romalternativer

Enkeltrom – comfort, byutsikt

  • Byutsikt
  • 20 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
No. 59 Taizi Road,, Nanshan District, No. 59 Taizi Road, Nanshan District, Shenzhen, GuangDong Province, 518051

Hva som finnes i nærheten

  • Shenzhen Bay - 2 min gange - 0.2 km
  • Sea World - 6 min gange - 0.6 km
  • Shenzhen Bay havn - 9 min kjøring - 5.5 km
  • Window of the World (temapark) - 10 min kjøring - 10.3 km
  • Luohu havn - 29 min kjøring - 29.5 km

Transport

  • Hongkong internasjonale flyplass (HKG) – 46 min. med bil
  • Shenzhen (SZX-Shenzhen internasjonale flyplass) – 38 min. med bil
  • Hongkong Siu Hong stasjon - 17 med bil
  • Hongkong Yuen Long stasjon - 18 med bil
  • Hongkong Tuen Mun stasjon - 18 med bil
  • Sea World stasjon – 6 min. gange
  • Shuiwan stasjon – 7 min. gange
  • Sea World T-banestasjon – 15 min. gange

Restauranter

  • ‪探鱼 - ‬4 min gange
  • ‪The Boathouse Shekou - ‬3 min gange
  • ‪Chill's Bar Shekou - ‬7 min gange
  • ‪비원 - Biwon 神秘园 Korean BBQ - ‬3 min gange
  • ‪Masala Bites - ‬2 min gange

Om dette overnattingsstedet

RANZ HOTEL

  • Når du skal til Shenzhen, bør du vurdere RANZ HOTEL. Noen av frynsegodene er wi-fi og frokostbuffé hver dag fra kl. 07.30 til kl. 10.30. Du kan gå til kollektivtransport: Det tar 6 minutter å gå til Sea World stasjon og 7 minutter å gå til Shuiwan stasjon.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 118 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 13.30 til kl. 14.00
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 14.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 14.00
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 25+ mbps)

Parkering

    • Ingen parkering på stedet

Annen informasjon

    • Egne røykeområder

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokostbuffé inkludert hver dag fra kl. 07.30 til kl. 10.30
  • Restaurant
  • Felles kjøleskap
  • Vanndispenser

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Renseri-/vaskeritjenester
  • Bagasjeoppbevaring

Fasiliteter

  • Felles oppholdsrom

Romfasiliteter

Hjemmekomfort

  • Tøfler
  • Strykejern/-brett
  • Vaskemaskin/tørketrommel
  • Vindusgitter
  • Vaskemiddel

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Dusj
  • Såpe og sjampo
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 25+ mbps)
  • Printer
  • Strømadaptere/-ladere

Mer

  • Daglig rengjøring

Vilkår og avgifter

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Mastercard og Union Pay
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Overnattingsstedsklasse

Rangeringssystemet vårt bestemmer overnattingsstedets klasse, som er basert på type overnattingssted, fasiliteter og tjenester.

Også kjent som

RANZ HOTEL Hotel
RANZ HOTEL Shenzhen
RANZ HOTEL Hotel Shenzhen

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på RANZ HOTEL?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har RANZ HOTEL parkering?

Nei, det er dessverre ingen parkering ved RANZ HOTEL.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på RANZ HOTEL?

Innsjekkingen er fra kl. 13.30 til kl. 14.00. Du må sjekke ut innen kl. 14.00.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av RANZ HOTEL?

Ja, det finnes en restaurant på stedet.

Hvordan er området RANZ HOTEL ligger i?

RANZ HOTEL ligger bare 6 minutter til fots fra Sea World stasjon og 6 minutter til fots fra Sea World.

Anmeldelser

Anmeldelser av RANZ HOTEL

7,4

Bra

8,0

Renhold

6,0

Fasiliteter

7,0

Personale og service

8,0

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

4/10 – Greit

Ne pas reserver avec Hotels.com cet hotel ne connais pas ce site. J'ai du repayé une fois sur place. Hotels.com m'a bien sûr remboursé. La chambre n'est tres insonorisée, on entend le métro qui passe sous l'immeuble. La chambre est vieillotte. Heureusement que le personnel fait bien le job.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra