Premier Inn Stockport Central

Overnattingsstedets klasse: 3
Hotell i Stockport

Velg datoer for å se priser

Velger du Premier Inn Stockport Central, tar det 15 minutter å kjøre til Trafford Centre og Peak District. Old Trafford og O2 Apollo Manchester ligger dessuten en kort kjøretur unna.

Anmeldelser

7,2 av 10 –
Bra

Populære fasiliteter

  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Døgnåpen resepsjon
  • Røykfritt

Hovedfasiliteter (3)

  • Rengjøring (på forespørsel)
  • Døgnåpen resepsjon
  • Bagasjeoppbevaring
Den nåværende prisen er 655 kr
inkludert skatter og avgifter
18. okt.–19. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 7 av 7 rom

Dobbeltrom – standard

  • 20 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Firemannsrom – familie

  • 20 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 dobbeltseng og 2 enkeltsenger

Tremannsrom – familie

  • 20 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng

Dobbeltrom – standard, tilgjengelighetstilpasset badekar

  • 20 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Accessible Double Lower Bath

  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Rom

  • Plass til 4 personer

Double

  • 15 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Churchgate, Stockport, England, SK1 1YG

Hva som finnes i nærheten

  • Old Town Dungeon & Court House - 3 min gange - 0.3 km
  • Stockport Air Raid Shelters - 6 min gange - 0.5 km
  • The Plaza - 7 min gange - 0.7 km
  • Reddish Vale Country Park - 12 min gange - 1.0 km
  • Edgeley Park - 17 min gange - 1.5 km

Transport

  • Manchester lufthavn (MAN) – 13 min. med bil
  • Liverpool (LPL-John Lennon) – 55 min. med bil
  • Manchester Heaton Chapel Station - 4 med bil
  • Stockport Station - 11 min gange
  • Manchester Davenport Station - 27 min gange

Restauranter

  • ‪Petersgate Tap - ‬5 min gange
  • ‪Saints Club - ‬5 min gange
  • ‪The Calverts Court (Wetherspoon) - ‬5 min gange
  • ‪Arden Arms - ‬4 min gange
  • ‪Rhode Island Coffee - ‬5 min gange

Om dette overnattingsstedet

Premier Inn Stockport Central

  • Velger du Premier Inn Stockport Central, tar det 15 minutter å kjøre til Trafford Centre og Peak District. Old Trafford og O2 Apollo Manchester ligger dessuten en kort kjøretur unna.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 46 rom
    • Består av 3 etasjer

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 00.00
    • Hurtigutsjekking tilgjengelig
    • Aldersgrense for innsjekking: 16 år
    • Utsjekking kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 16

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
    • Rullestolvennlig parkering på stedet
    • Begrenset parkering på stedet

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Bagasjeoppbevaring

Fasiliteter

  • Bygget i 1999

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Heis
  • Tilgjengelighetstilpasset parkering
  • Tilgjengelighetstilpasset offentlig toalett
  • Tilgjengelighetstilpasset adkomst til heis
  • Tilgjengelighetstilpasset resepsjon
  • Tilgjengelighetstilpasset restaurant
  • Tilgjengelighetstilpasset lounge
  • Gelender i gangene
  • Gelender i trappene
  • Rullestolrampe ved hovedinngangen

Romfasiliteter

Sov godt

  • Sengetøy

Mer

  • Rengjøring på forespørsel

Vilkår og avgifter

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard og American Express
Alternativene for mobilbetaling inkluderer: Google Pay og Apple Pay.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Premier Inn Stockport Hotel
Premier Inn Stockport
Premier Inn Stockport Central Hotel Stockport
Premier Inn Stockport Central Hotel Greater Manchester
Premier Inn Stockport Property
Premier Inn Stockport
Premier Inn Stockport Central Hotel
Premier Inn Stockport Central Stockport
Premier Inn Stockport Central Hotel Stockport

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Premier Inn Stockport Central?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Premier Inn Stockport Central parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad. Det kan være begrenset med parkeringsplasser.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Premier Inn Stockport Central?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 00.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00. Ekspress-utsjekking er tilgjengelig.

Hvordan er området Premier Inn Stockport Central ligger i?

Premier Inn Stockport Central ligger bare 9 minutter til fots fra The Plaza og 19 minutter til fots fra Edgeley Park.

Anmeldelser

Anmeldelser av Premier Inn Stockport Central

7,2

Bra

8,2

Renhold

6,4

Fasiliteter

8,0

Personale og service

7,6

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

2/10 – Dårlig

So the hotel isn’t up to a standard that is ok to rent out rooms, it has been turned into some kind of shelter, shame a was a quite ok hotel in the past
Verifisert anmeldelse

6/10 – Bra

We were supposed to get breakfast included, but the restaurant is closed down and we were still charged the same price.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Nice hotel with slightly larger family rooms in a separate building.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Loved it. Big bed, nice room, 5 minute walk to the market. Saw staff once, really friendly. Great shower. The place is a little run down but not that noticeable.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Tout était merveilleux, merci sheri .
Verifisert anmeldelse

4/10 – Greit

Very tired hotel
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

I had a very pleasant stay at the Premier Inn Stockport. The hotel was clean, comfortable, and well organized, and the location was very convenient. The staff were professional and welcoming throughout my stay. A special thank you to Sheri, who was extremely kind, supportive, and helpful. She made the experience even better with her positive attitude and great customer service. I highly recommend this hotel and would gladly stay here again.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Cleanest toilet

Booked a basic room over the weekend. Everything, including bathroom, was very clean. The bathroom door is just a sliding door (in case this is important to anyone). There was some muted noise from other guests but not too noisy even on the first floor. Staff was watchful and helpful. The hotel is also about a mile from a very big train station. Lots of stores within walking distance. The area is quiet and safe to walk around (though it was raining most of the time, so very few people were out). For those who are wheelchair bound, there are a lot of stairs.
Verifisert anmeldelse

6/10 – Bra

Die Internetverbindung war sehr schlecht - sie war instabil und zudem sehr langsam.
Verifisert anmeldelse

4/10 – Greit

We stayed two nights in early June ‘26. The rooms left much to be desired. They were worn out and dated. The bathroom definitely needs updating- dirty with peeling paint and the toilet would not flush on our last morning. Not much fun. There is no AC, so windows are open in every room making for a lot of noise from the parking lot and jets heading into MAN Airport (right in the flight path). Close the window and the room somehow gets extremely hot. Even with the windows open the room had a strange smell of a strong cleaner, but it was still rather dirty. The hotel itself is very noisy and you can hear conversations in the next room,so keep your voice down if talking and you don’t want to be heard. Any movement from rooms upstairs sounds like cattle walking up there. The bed was not a quality mattress, even though they have literature in the room trying to sell you that brand of mattress. Very strange. The restaurant was closed for renovation when we were there (no notice from the hotel), so check before you stay (please, don’t stay) or plan on breakfast at one of the lovely cafes in town. You can definitely find better accommodation anywhere. We do not recommend the Premier Inn Stockport Central. Not of even 3-star quality. Sorry, we were really hoping for better.