Qing Xian Homestay
Overnattingsstedets klasse: 2
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Qing Xian Homestay





Populære fasiliteter
- Parkering tilgjengelig
- Vaskeritjenester
- Ladestasjon for el-kjøretøy
Hovedfasiliteter (4)
Hovedfasiliteter (4)
- Ubetjent parkering (mot et tillegg)
- Vask av klær på egenhånd
- Flerspråklig personale
- Bagasjeoppbevaring
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Tilgjengelige filtre for rom
Viser 2 av 2 rom
Åpne alle bildene av Business Queen Room

Business Queen Room
- Plass til 2 personer
- 1 kingsize-seng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Deluxe 2-bed Room

Deluxe 2-bed Room
- Plass til 2 personer
- 2 dobbeltsenger
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Bac Ninh Royal Hotel
Vo Cuong
Bac Ninh Royal Hotel
Vo Cuong
- Frokost inkludert
- Spa
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
6.0 av 10, 1 anmeldelse
6,0
1 anmeldelse
Prisen er 248 kr
248 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Vinpearl Hotel Bac Ninh
Kinh Bac
Vinpearl Hotel Bac Ninh
Kinh Bac
- Basseng
- Frokost inkludert
- Spa
- Parkering inkludert
9.0 av 10, Fantastisk, 76 anmeldelser
9,0
Fantastisk
76 anmeldelser
Prisen er 1 103 kr
1 103 kr
inkludert skatter og avgifter
29. aug.–30. aug.

Sunshine Hotel BN
Vo Cuong
Sunshine Hotel BN
Vo Cuong
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Vaskeritjenester
- Døgnåpen resepsjon
Prisen er 177 kr
177 kr
inkludert skatter og avgifter
29. aug.–30. aug.

Royal Hotel & Spa Bac Ninh
Dong Nguyen
Royal Hotel & Spa Bac Ninh
Dong Nguyen
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Vaskeritjenester
Prisen er 176 kr
176 kr
inkludert skatter og avgifter
4. sep.–5. sep.

MingFang Hotel
Bac Ninh
MingFang Hotel
Bac Ninh
- Flyplasstransport
- Parkering tilgjengelig
- Vaskeritjenester
Prisen er 318 kr
318 kr
inkludert skatter og avgifter
29. aug.–30. aug.

LAVANDER HOTEL
Bac Ninh
LAVANDER HOTEL
Bac Ninh
- Parkering tilgjengelig
- Restaurant
- Vaskeritjenester
Prisen er 325 kr
325 kr
inkludert skatter og avgifter
5. sep.–6. sep.

X-Digital Hotel
Kinh Bac
X-Digital Hotel
Kinh Bac
- Spa
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.6 av 10, Suverent, 8 anmeldelser
9,6
Suverent
8 anmeldelser
Prisen er 564 kr
564 kr
inkludert skatter og avgifter
29. aug.–30. aug.

Adamo Hotel Hung Yen
Yen My
Adamo Hotel Hung Yen
Yen My
- Basseng
- Spa
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
8.6 av 10, Utmerket, 11 anmeldelser
8,6
Utmerket
11 anmeldelser
Prisen er 743 kr
743 kr
inkludert skatter og avgifter
11. sep.–12. sep.

AMY HOTEL
Kinh Bac
AMY HOTEL
Kinh Bac
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Vaskeritjenester
- Døgnåpen resepsjon
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse
Prisen er 347 kr
347 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Glory 3 Hotel Korea Street
Bac Ninh
Glory 3 Hotel Korea Street
Bac Ninh
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Restaurant
- Vaskeritjenester
Prisen er 443 kr
443 kr
inkludert skatter og avgifter
8. sep.–9. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

106, Hoang Hoa Street, Bac Ninh, Bac Ninh Province, 0
Hva som finnes i nærheten
- Nguyễn Văn Cừ-parkene - 13 min gange - 1.1 km
- Bac Ninh skulpturpark - 13 min gange - 1.2 km
- Vincom Bắc Ninh - 5 min kjøring - 1.9 km
- Him Lam kjøpesenter - 5 min kjøring - 1.9 km
- Hoan Kiem-sjøen - 44 min kjøring - 42.6 km
Transport
- Hanoi (HAN-Noi Bai internasjonale flyplass) – 34 min. med bil
- Hanoi Gia Lâm stasjon - 24 med bil
- Hanoi Long Biên stasjon - 27 med bil
- Hanoi jernbanestasjon - 29 med bil
Restauranter
- Anh Coffee Bắc Ninh - 13 min gange
- 복나라삼계탕 - 11 min gange
- Nhà Hàng Sienna Teppanyaki - 9 min gange
- Tân Lương Sơn Bắc Ninh - 14 min gange
- Trees Coffee - 3 min kjøring
Overblikk
Hotellets størrelse
- 8 rom
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen starter kl. 10.00
- Utsjekking kl. 12.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
Parkering
- Selvbetjent parkering på stedet (mot tillegg)
- Ladestasjon for elektrisk kjøretøy på stedet
Overnattingsstedets fasiliteter
Tjenester
- Vaskeritjenester
- Bagasjeoppbevaring
- Flerspråklig personale
Fasiliteter
- Bygget i 2025
Tilgjengelighetstilpasninger
- Heis
Romfasiliteter
Mat og drikke
- Felleskjøkken
Vilkår og avgifter
Parkering
- Ubetjent parkering er tilgjengelig mot betaling
Regler
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Alternativene for mobilbetaling inkluderer: Alipay og WeChat Pay.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt overnattingsstedets avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnatting.
Ofte stilte spørsmål
Har Qing Xian Homestay parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig på stedet (mot betaling).
Ladestasjon for elbiler er tilgjengelig.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Qing Xian Homestay?
Innsjekking er mulig fra kl. 10.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.
Hvordan er området Qing Xian Homestay ligger i?
Qing Xian Homestay ligger bare 16 minutter til fots fra Nguyễn Văn Cừ-parkene.