Leilighetshotell

illi Eme Tokyo-Toranomon

Overnattingsstedets klasse: 2
Leilighetshotell med praktisk avstand til Tokyo Tower

Velg datoer for å se priser

Velger du illi Eme Tokyo-Toranomon, tar det bare 5 minutter å kjøre til Tokyo Tower og Det keiserlige palass i Tokyo. Leilighetene kan friste med både kjøkken og wi-fi inkludert. Du kan gå fra overnattingsstedet til offentlig transport: Kamiyachō stasjon ligger like i nærheten, og det tar 6 minutter å gå til Toranomon Hills T-banestasjon.

Anmeldelser

9,6 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Kjøkken
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Kjøleskap

Hovedfasiliteter (2)

  • 2 leiligheter
  • Rengjøring (på forespørsel)

Føl deg som hjemme (5)

  • Kjøkken
  • Privat bad
  • Eget spiseområde
  • Klimaanlegg på rommet
  • Hårføner
Den nåværende prisen er 1 477 kr
30. aug.–31. aug.

Romalternativer

Studiosuite – superior

  • Byutsikt
  • 58 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 3 dobbeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Studiosuite – deluxe

  • Byutsikt
  • 58 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 3 dobbeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
5-1-4, Tokyo, Tokyo, 105-0001

Hva som finnes i nærheten

  • Azabudai Hills - 2 min gange - 0.2 km
  • teamLab Borderless: MORI Building DIGITAL ART MUSEUM - 6 min gange - 0.5 km
  • Suntory-hallen - 8 min gange - 0.7 km
  • Tokyo Tower - 11 min gange - 0.9 km
  • Shiba-parken - 15 min gange - 1.3 km

Transport

  • Tokyo (HND-Haneda) – 35 min. med bil
  • Tokyo (NRT - Narita int.) – 70 min. med bil
  • Shimbashi stasjon - 20 min gange
  • Hamamatsuchō stasjon - 23 min gange
  • Tamachi stasjon - 29 min gange
  • Kamiyachō stasjon – 2 min. gange
  • Toranomon Hills T-banestasjon – 6 min. gange
  • Roppongi-itchōme stasjon – 10 min. gange

Restauranter

  • ‪% Arabica - ‬4 min gange
  • ‪Starbucks - ‬1 min gange
  • ‪Starbucks - ‬7 min gange
  • ‪UCHU BREWING 虎ノ門 - ‬6 min gange
  • ‪Starbucks - ‬7 min gange

Om dette overnattingsstedet

illi Eme Tokyo-Toranomon

  • Velger du illi Eme Tokyo-Toranomon, tar det bare 5 minutter å kjøre til Tokyo Tower og Det keiserlige palass i Tokyo. Leilighetene kan friste med både kjøkken og wi-fi inkludert. Du kan gå fra overnattingsstedet til offentlig transport: Kamiyachō stasjon ligger like i nærheten, og det tar 6 minutter å gå til Toranomon Hills T-banestasjon.

Overblikk

DONE

Overnattingsstedets størrelse

    • 2 leiligheter
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til når som helst
    • Utsjekking kl. 10.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
    • Gjestene vil motta en e-post innen 24 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner og en adgangskode. Boenheten har egen inngang
    • Du må registrere deg på nettet før ankomst via en sikker link
    • Du blir bedt om å sende overnattingsstedet en passkopi etter bestilling
    • Gjestene kan få hjelp i den virtuelle resepsjonen
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
PETS

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt
WIFI

Internett

    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 250+ mbps (for 3-5 personer eller opptil 10 enheter))
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Ingen parkering på stedet

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Wi-fi med en hastighet på 250+ mbps (for 3-5 personer eller opptil 10 enheter) inkludert

Parkering og transport

  • Ingen parkering på stedet

Kjøkken

  • Kjøleskap
  • Komfyrtopp
  • Mikrobølgeovn
  • Gryter og panner/tallerkner/kjøkkenutstyr

Bad

  • Dusj
  • Bidé
  • Håndklær
  • Sjampo
  • Toalettpapir
  • Hårføner

Boarealer

  • Spiseområde

Inneklima

  • Klimaanlegg
  • Termostatstyrt oppvarming

Kjæledyr

  • Kjæledyr er ikke tillatt

Tilgjengelighet

  • Ingen heiser

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Rengjøring (på forespørsel)
  • Virtuell resepsjon

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
  • Brannslukningsapparat

Generelt

  • 2 rom

Vilkår og avgifter

Obligatoriske gebyrer

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
  • En turistskatt kan måtte betales på overnattingsstedet. Turistskatten er på JPY 100–10.000 per person, per natt, basert på prisen for rommet. Merk at ytterligere unntak kan gjelde. For mer informasjon, ta kontakt med overnattingsstedet ved hjelp av opplysningene i bekreftelsen du mottar etter bestilling.

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det japanske helse-, arbeids- og velferdsdepartementet krever at alle internasjonale besøkende fremlegger passnummer og bevis på statsborgerskap når de registrerer seg på overnattingssteder (gjestgiveri, hotell, motell osv.). I tillegg er eierne av slike steder pålagt å ta kopi av pass for registrering av alle gjester og beholde en kopi i sine arkiver.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Føl deg trygg med sikkerhetstiltak som brannslukningsapparat på stedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort og debetkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard og American Express
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på illi Eme Tokyo-Toranomon?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har illi Eme Tokyo-Toranomon parkering?

Nei, det er dessverre ingen parkering ved illi Eme Tokyo-Toranomon.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på illi Eme Tokyo-Toranomon?

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.

Har illi Eme Tokyo-Toranomon et kjøkken eller tekjøkken?

Ja, det finnes et kjøkken med kjøkkenutstyr, kjøleskap og mikrobølgeovn.

Hvordan er området illi Eme Tokyo-Toranomon ligger i?

Illi Eme Tokyo-Toranomon ligger bare 2 minutter til fots fra Kamiyachō stasjon og 10 minutter til fots fra Tokyo Tower.