Green Park Bologna Residence

Hotell med bar/lounge, nær FICO Eataly World

Velg datoer for å se priser

Green Park Bologna Residence ligger bare 10 minutter med bil fra BolognaFiere (konferansesenter) og FICO Eataly World. Du kan slappe av med en drink i baren og glede deg over frokostbuffé hver dag. Noen andre høydepunkter er en snackbar/delikatesseforretning og en hage.

Anmeldelser

7,8 av 10 –
Bra

Populære fasiliteter

  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Bar
  • Vaskeritjenester

Hovedfasiliteter (12)

  • Ukentlig rengjøring
  • Frokost
  • Bar/lounge
  • Forretningssenter
  • Møterom
  • Døgnåpen resepsjon
  • Hage
  • PC-stasjon
  • Safe i resepsjonen
  • Snackbar/delikatesseforretning
  • Vask av klær
  • Vask av klær på egenhånd

Føl deg som hjemme (6)

  • Privat bad
  • TV
  • Hage
  • Klesvaskfasiliteter
  • Heis
  • Badekar eller dusj

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom

Dobbelt- eller tomannsrom, hageutsikt

  • Hageutsikt
  • 18 m²
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Tremannsrom, hageutsikt

  • Hageutsikt
  • 22 m²
  • Plass til 3 personer
  • 3 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Studio

  • Hageutsikt
  • 24 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Via S. Donato, 3/3, Quarto Inferiore, Granarolo dell'Emilia, 40057

Hva som finnes i nærheten

  • Museum for anatomi av husdyr - 16 min gange - 1.4 km
  • Museum for patologisk anatomi og veterinær teratologi - 16 min gange - 1.4 km
  • Centro Agroalimentare di Bologna - 4 min kjøring - 3.6 km
  • BolognaFiere (konferansesenter) - 6 min kjøring - 4.7 km
  • Piazza Maggiore - 13 min kjøring - 9.0 km

Transport

  • Bologna flyplass (BLQ) – 17 min. med bil
  • BolognaFiere stasjon - 8 med bil
  • Bologna Rimesse stasjon - 9 med bil
  • San Lazzaro di Savena stasjon - 10 med bil

Restauranter

  • ‪Trattoria di Marano - ‬5 min kjøring
  • ‪Villa Meraville - ‬4 min kjøring
  • ‪Circolo ARCI "La Fattoria - ‬4 min kjøring
  • ‪Pasticceria Meraville - ‬4 min kjøring
  • ‪Gino Fabbri Pasticcere - ‬4 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Green Park Bologna Residence

  • Green Park Bologna Residence ligger bare 10 minutter med bil fra BolognaFiere (konferansesenter) og FICO Eataly World. Du kan slappe av med en drink i baren og glede deg over frokostbuffé hver dag. Noen andre høydepunkter er en snackbar/delikatesseforretning og en hage.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 22 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til midnatt
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 10.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
    • Gjester kan velge å enten gjøre rent overnattingsstedet selv før utsjekking eller betale et ekstra rengjøringsgebyr ved utsjekking (det nøyaktige beløpet kan variere)
    • Hvis du har spørsmål, kan du kontakte overnattingsstedet ved hjelp av kontaktinformasjonen på bestillingsbekreftelsen.
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18
DONE

Barn

    • Barn (3 år eller yngre) kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng)
    • Ingen babysenger (barnesenger)
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt (bare hunder, maksimalt 1, opptil 25 kg per dyr)*
    • Servicedyr er velkomne
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering utendørs på stedet
    • Begrenset parkering på stedet
DONE

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokostbuffé (mot betaling) hver dag fra kl. 07.30 til kl. 10.00
  • Bar/lounge
  • Snackbar/delikatesseforretning

Reise med barn

  • Overnatting for barn er inkludert (se mer informasjon)

Forretningsfasiliteter

  • Forretningssenter
  • Møterom
  • PC-stasjon

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Concierge-tjenester
  • Renseri-/vaskeritjenester
  • Bagasjeoppbevaring

Fasiliteter

  • 1 bygning
  • Safe i resepsjonen
  • Hage

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Heis

Romfasiliteter

Underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Parabol-TV

Hjemmekomfort

  • Termostatstyrt klimaanlegg og oppvarming

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Dypt avslapningsbadekar
  • Badekar eller dusj
  • Bidé
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Hårføner
  • Håndklær

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Wi-fi (inkludert)
  • Telefon

Mer

  • Ukentlig rengjøring (tilleggsgebyr)
  • Safe på rommet

Vilkår og avgifter

Valgfrie tillegg

  • Frokostbuffé er tilgjengelig mot betaling og koster ca. EUR 10 for voksne og EUR 10 for barn
  • Rengjøring tilbys mot et tillegg, som varierer basert på oppholdets lengde og størrelsen på boenheten
  • Sengetøy er tilgjengelig mot et tilleggsgebyr (gjester kan også ta med eget)

Barn og ekstrasenger

  • Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde

Kjæledyr

  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
  • Kjæledyr tillates mot et tillegg på 10 EUR per kjæledyr per natt

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat og førstehjelpsskrin.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express og Diners Club
Som følge av nasjonale reguleringer er det ikke mulig å betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for mer informasjon.
Merk at kulturelle normer og regler for gjester kan variere avhengig av land og overnattingssted. Det er overnattingsstedet som har bestemt reglene som er oppgitt.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Dependance Green Park Hotel BOLOGNA
Dependance Green Park Hotel
Depandance Green Park Hotel Granarolo dell'Emilia
Depandance Green Park Hotel
Depandance Green Park Granarolo dell'Emilia
Hotel Depandance Green Park Granarolo dell'Emilia
Granarolo dell'Emilia Depandance Green Park Hotel
Hotel Depandance Green Park
Dependance Green Park
Depandance Green Park
Green Park Bologna Residence Hotel
Green Park Bologna Residence Granarolo dell'Emilia
Green Park Bologna Residence Hotel Granarolo dell'Emilia

Ofte stilte spørsmål

Tilbyr Green Park Bologna Residence gratis avbestilling og full refusjon?

Ja, Green Park Bologna Residence har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.

Er det tillatt med kjæledyr på Green Park Bologna Residence?

Ja, hunder er velkomne, men det er en grense på totalt 1 og en vektgrense på 25 kg per dyr. Det koster EUR 10 per kjæledyr per natt. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr.

Har Green Park Bologna Residence parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad. Det kan være begrenset med parkeringsplasser.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Green Park Bologna Residence?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til midnatt. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.

Hva kan man gjøre på Green Park Bologna Residence og i nærheten?

Green Park Bologna Residence tilbyr hage.

Har Green Park Bologna Residence rom med private boblebad?

Ja, hvert rom har et dypt avslapningsbadekar.