Hotel Clover Patong Phuket

Overnattingsstedets klasse: 4.5
Hotell i svært luksuriøs stil, ved stranden, med utendørsbasseng og nær Patong-stranden

Velg datoer for å se priser

På Hotel Clover Patong Phuket kan du besøke stranden og slappe av på en solseng, samtidig som du bare vil være 5 minutter til fots fra Patong-stranden. Et utendørsbasseng byr på mye moro her, og i spaavdelingen kan du skjemme bort deg selv med blant annet massasje. Det er flott å ta en drink på stedets takterrassebar, og The Shore byr på lokale og internasjonale retter og serverer både frokost, lunsj og middag. En bassengbar, et treningssenter og et barnebasseng er bare noe av det du kan glede deg til hvis du bestiller overnatting på dette hotellet i luksuriøs stil. Bassenget og den vennlige betjeningen får mye skryt fra andre reisende.

Anmeldelser

9,2 av 10 –
Fantastisk

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Spa
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition

Hovedfasiliteter (12)

  • Daglig rengjøring
  • Nær stranden
  • Restaurant og bar/lounge
  • Utendørsbasseng
  • Frokost
  • Treningssenter
  • Solsenger
  • Barnebasseng
  • Bassengbar
  • Romservice
  • Kaffebar/kafé
  • Spatjenester

Føl deg som hjemme (6)

  • Barnebasseng
  • Privat bad
  • TV
  • Terrasse
  • Daglig rengjøring
  • Klesvaskfasiliteter
Den nåværende prisen er 959 kr
inkludert skatter og avgifter
9. okt.–10. okt.

Derfor er vi begeistret for dette overnattingsstedet

Beach access paradise
Sandy shores await at this hotel with direct beach access. Surf, lounge on beach chairs, or explore nearby water activities like snorkeling and parasailing.
Work meets leisure
This hotel in a vibrant district features a business center and meeting space. Guests can unwind at the spa, bar, or poolside after work.
Diverse dining choices
Experience local and international cuisine at the restaurant. Couples can enjoy private dining options. The hotel offers a cafe, bar, and buffet breakfast.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 10 av 10 rom

Deluxe Family Room

8,0 av 10
Veldig bra
(1 anmeldelse)
  • 26 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng ELLER 2 enkeltsenger

Superior Balcony

9,2 av 10
Fantastisk
(64 anmeldelser)
  • 26 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng ELLER 2 enkeltsenger

Deluxe Jacuzzi

8,8 av 10
Utmerket
(9 anmeldelser)
  • 35 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng ELLER 2 enkeltsenger

Signature Suite

  • 52 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Premier Balcony room

9,6 av 10
Suverent
(24 anmeldelser)
  • Byutsikt
  • 26 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng ELLER 2 enkeltsenger

Superior Room, 2 Bedrooms, City View

8,0 av 10
Veldig bra
(6 anmeldelser)
  • Byutsikt
  • 52 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 kingsize-seng og 2 enkeltsenger

Deluxe Studio

9,0 av 10
Fantastisk
(2 anmeldelser)
  • Byutsikt
  • 28 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng ELLER 2 enkeltsenger

Rom

  • Plass til 10 personer

Rom

  • Plass til 1 person

Rom

  • Plass til 1 person

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
162/8-11 Taweewong Rd, Patong, Phuket, 83150

Hva som finnes i nærheten

  • Bangla-veien - 2 min gange - 0.2 km
  • Patong-stranden - 5 min gange - 0.5 km
  • Jungceylon kjøpesenter - 9 min gange - 0.8 km
  • Central Patong - 10 min gange - 0.9 km
  • Paradise-komplekset - 10 min gange - 0.9 km

Transport

  • Phuket (HKT - Phuket int.) – 54 min. med bil
  • Transport rundt i området (mot betalin)

Restauranter

  • ‪Kudo Beach Club - ‬2 min gange
  • ‪Sultan's Grill - ‬1 min gange
  • ‪McDonald's (แมคโดนัลด์) - ‬1 min gange
  • ‪The Coffee Club - ‬1 min gange
  • ‪Amritsr - ‬2 min gange

Om dette overnattingsstedet

Hotel Clover Patong Phuket

  • På Hotel Clover Patong Phuket kan du besøke stranden og slappe av på en solseng, samtidig som du bare vil være 5 minutter til fots fra Patong-stranden. Et utendørsbasseng byr på mye moro her, og i spaavdelingen kan du skjemme bort deg selv med blant annet massasje. Det er flott å ta en drink på stedets takterrassebar, og The Shore byr på lokale og internasjonale retter og serverer både frokost, lunsj og middag. En bassengbar, et treningssenter og et barnebasseng er bare noe av det du kan glede deg til hvis du bestiller overnatting på dette hotellet i luksuriøs stil. Bassenget og den vennlige betjeningen får mye skryt fra andre reisende.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 213 rom
    • Består av 5 etasjer

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 14.30 til når som helst
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 12.00
    • Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Barn

    • Ingen babysenger (barnesenger)

Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr eller servicedyr er tillatt

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet

Utenfor overnattingsstedet

    • Transport i området*

Annen informasjon

    • Egne røykeområder

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokostbuffé (mot betaling) hver dag fra kl. 06.30 til kl. 10.30
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Bassengbar
  • Kaffebar/kafé
  • Privat matservering
  • Romservice på bestemte tidspunkter
  • Snackbar/delikatesseforretning

Reise med barn

  • Barnebasseng
  • Barnemeny

Ting å gjøre

  • Surfing/bodyboarding
  • Nær stranden
  • Paraseiling i nærheten
  • Dykking i nærheten

Forretningsfasiliteter

  • Forretningssenter
  • Møterom
  • PC-stasjon

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Concierge-tjenester
  • Tur-/billettassistanse
  • Renseri-/vaskeritjenester
  • Bagasjeoppbevaring
  • Solsenger
  • Solsenger
  • Romantiske pakker

Fasiliteter

  • 3 bygninger
  • Bygget i 2017
  • Safe i resepsjonen
  • Terrasse
  • Treningssenter
  • Utendørsbasseng
  • Spatjenester
  • Massasje-/behandlingsrom
  • Bankettsal

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Heis
  • Tilgjengelighetstilpasset resepsjon
  • Tilgjengelighetstilpasset basseng
  • Tilgjengelighetstilpasset restaurant
  • Tilgjengelighetstilpasset lounge
  • Håndtak nær toalettet
  • Godt opplyst inngangssti
  • Trappefri inngang

Romfasiliteter

Underholdning

  • 43 tommers TV
  • Kabel-TV

Hjemmekomfort

  • Klimaanlegg
  • Minibar
  • Vannkoker
  • Badekåper og tøfler
  • Strykejern/-brett (på forespørsel)

Sov godt

  • Blendingsgardiner/gardiner
  • Sengetøy

Fasiliteter

  • Individuelt innredet og dekorert

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Bidé
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Tannbørste og tannkrem
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Wi-fi (inkludert)
  • Telefon

Mat og drikke

  • Minikjøleskap
  • Flaskevann (inkludert)

Mer

  • Daglig rengjøring
  • Safe på rommet
  • Lokale kart

Høydepunkter

Spa

Gjestene kan skjemme seg bort i spaet på dette overnattingsstedet, som har 4 behandlngsrom. Tjenester inkluderer blant annet massasje.

Spisesteder

The Shore - restaurant spesialiserer seg på lokale og internasjonale retter, og serverer frokost, lunsj, og middag. En barnemeny er tilgjengelig. Åpen hver dag
Blu Bar: takterrassebar som ligger ved bassenget. Happy hour tilbys. Åpen hver dag

Vilkår og avgifter

Refunderbare depositum

  • Et skadedepositum på THB 3000 må betales før innsjekking

Valgfrie tillegg

  • Frokostbuffé er tilgjengelig mot betaling og koster ca. THB 450 for voksne og THB 225 for barn
  • Transport til nærliggende områder tilbys mot et tillegg

Basseng, spa og treningsrom (hvis tilgjengelig)

  • Massasje må bestilles på forhånd, noe som kan gjøres ved å kontakte overnattingsstedet før ankomst på telefonnummeret som står oppført i bestillingsbekreftelsen

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat, røykvarsler, sikkerhetssystem og førstehjelpsskrin.
Navnet på kredittkortet som ble brukt ved innsjekking til å betale for tilfeldige utgifter, må være hovednavnet i reservasjonen av gjesterommet.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express og Union Pay
Dette overnattingsstedet forbeholder seg retten til å autorisere gjestenes kredittkort før ankomst.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Hotel Clover Phuket
Clover Patong Phuket
Clover Phuket

Ofte stilte spørsmål

Tilbyr Hotel Clover Patong Phuket gratis avbestilling og full refusjon?

Ja, Hotel Clover Patong Phuket har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.

Har Hotel Clover Patong Phuket basseng?

Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng og et barnebasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Hotel Clover Patong Phuket?

Kjæledyr og servicedyr er dessverre ikke tillatt.

Har Hotel Clover Patong Phuket parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Hotel Clover Patong Phuket?

Innsjekkingen er fra kl. 14.30 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 12.00. Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig.

Hva kan man gjøre på Hotel Clover Patong Phuket og i nærheten?

Ha det gøy i de varmere månedene med aktiviteter som surfing. Ta deg en svømmetur i utendørsbassenget eller benytt deg av de andre fasilitetene som tilbys av dette hotellet, som for eksempel treningssenter eller spatjenester.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av Hotel Clover Patong Phuket?

Ja, The Shore tilbyr lokale og internasjonale retter, havutsikt og servering ved bassenget.

Hvordan er området Hotel Clover Patong Phuket ligger i?

Hotel Clover Patong Phuket ligger nær Patong-stranden i Patong-stranden, bare 4 minutter til fots fra Bangla-veien og 8 minutter til fots fra Jungceylon kjøpesenter. Reisende elsker dette hotellets gode beliggenhet.

Anmeldelser

Anmeldelser av Hotel Clover Patong Phuket

9,2

Fantastisk

9,4

Renhold

9,2

Beliggenheten

9,4

Personale og service

9,2

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

服務人員熱情親切 早餐豐富多樣,每日會更換菜樣,房間整體乾淨,位置就在芭東市區
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Excelente ubicación e instalaciones
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Nice hotel, walking distance to everything and more.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Enjoyed my stay, friendly staff, great room
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Great place, perfect location
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

ビーチやバングラ通りにも近く、レストランやカフェ、ファストフードも多く便利でした。ショッピングモールのジャンセイロンは10分ほど歩きますが、移動は苦になりませんでした。ただし、パトンビーチ周辺には信号がないので、道を横断するのは少しスリルがあります。
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Fantastic hotel, great location and friendly staff
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Great location from beach and party area
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Everything about the property was outstanding the room was spotless,staff where always accommodating,amenities and pool where excellent and very diverse and inviting breakfast.All in all we would give this Hotel Clover10 out of 10.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

従業員の対応も良く楽しめました♪
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

The hotel and staff were very good.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Great location and clean room
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Very good location
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Utmärkt läge och fantastisk personal
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

スタッフ親切でとても快適でした
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Great food. Great friendly staff
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

The best hotel I’ve ever stayed in! The Place was in a great location, not too far from the main roads or activities but far enough to not be heard when you’re trying to rest. The staff is amazing and extremely considerate and helpful! The breakfast is always to look forward to thanks to the head chef and other staff there! Highly recommend to anyone thinking about staying at Hotel Clover
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

This is the best hotel in Patong Beach.The staff is there for your every need. I look forward for my next stay in Thailand.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Chambre, personnel, petit déjeuner, emplacement au top
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Excellent hotel. The price is really convenient and the location is great if you want any party around Patong.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Beautiful hotel with great facilities and great friendly staff very helpful rooms are very spacious with everything you want
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Very friendly. Great chef! Genius!
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Staff were warm and helpful. The hotel is centrally located, walking distance from thr beach, restaurants and bars.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Clean room, great breakfast, good servicd
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Great vacation spot.