Hele leiligheten

Two-Bedroom Suites by Kentrikon 1924 Boutique Hotel, Old Town

Overnattingsstedets klasse: 2
Leilighet i sentrum og i kort avstand fra Pafos havn

Velg datoer for å se priser

Velger du Two-Bedroom Suites by Kentrikon 1924 Boutique Hotel, Old Town, tar det bare 5 minutter å kjøre til Kongenes graver og Pafos havn. Smart-TV og wi-fi inkludert er noe du finner i alle leilighetene her.

Anmeldelser

9,8 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Vaskeritjenester
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Døgnåpen resepsjon

Hovedfasiliteter (4)

  • 5 leiligheter
  • Døgnåpen resepsjon
  • Aircondition
  • Bagasjeoppbevaring
Den nåværende prisen er 758 kr
inkludert skatter og avgifter
27. aug.–28. aug.

Romalternativer

Familieleilighet, delvis havutsikt

  • Delvis havutsikt
  • 68 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 1 queensize-seng, 2 enkeltsenger og 1 sovesofa (queensize)
  • Wi-fi inkludert

Familieleilighet, byutsikt

  • Byutsikt
  • 75 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 1 queensize-seng, 2 enkeltsenger og 1 sovesofa (queensize)
  • Wi-fi inkludert

Familieleilighet, byutsikt

  • Byutsikt
  • 57 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng og 2 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Familieleilighet, delvis sjøutsikt

  • Delvis sjøutsikt
  • 81 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 5 personer
  • 1 queensize-seng og 3 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
7 Galatias, Paphos, Paphos, 8046

Hva som finnes i nærheten

  • Bysantisk museum - 3 min gange - 0.3 km
  • Paphos Municipal Park - 3 min gange - 0.3 km
  • Agios Theodoros-katedralen - 3 min gange - 0.3 km
  • Kings Avenue kjøpesenter - 15 min gange - 1.3 km
  • Kongenes graver - 20 min gange - 1.6 km

Transport

  • Pafos (PFO - Pafos int.) – 25 min. med bil
  • Larnaka (LCA - Larnaka int.) – 96 min. med bil

Restauranter

  • ‪Caffè Nero - ‬3 min gange
  • ‪Cliff Social - ‬12 min gange
  • ‪McDonald's - ‬16 min gange
  • ‪San Gennaro Pizzeria - ‬10 min gange
  • ‪Omikron Brunch - ‬7 min gange

Om dette overnattingsstedet

Two-Bedroom Suites by Kentrikon 1924 Boutique Hotel, Old Town

  • Velger du Two-Bedroom Suites by Kentrikon 1924 Boutique Hotel, Old Town, tar det bare 5 minutter å kjøre til Kongenes graver og Pafos havn. Smart-TV og wi-fi inkludert er noe du finner i alle leilighetene her.

Overblikk

DONE

Overnattingsstedets størrelse

    • 5 leiligheter
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst
    • Utsjekking kl. 11.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Gjestene vil motta en e-post innen 72 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner og informasjon om nøkkelboksen. En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 72 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
    • Du må registrere deg på nettet før ankomst via en sikker link
    • Du blir bedt om å sende overnattingsstedet en passkopi etter bestilling
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
PETS

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 25+ mbps)
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Ingen parkering på stedet
VPN_KEY

Annen informasjon

    • Egne røykeområder (bøter pålegges)

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Wi-fi med en hastighet på 25+ mbps inkludert

Parkering og transport

  • Ingen parkering på stedet

Familievennlig

  • Høy barnestol

Mat og drikke

  • Teposer/pulverkaffe (inkludert)

Underholdning

  • 35-tommers smart-TV med førsteklasses TV-kanaler

Klesvask

  • Vaskemaskin

Komfort

  • Aircondition

Kjæledyr

  • Kjæledyr er ikke tillatt

Tilgjengelighet

  • Hvis du har behov for tilgjengelighetstilpasninger, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Ingen heiser
  • 3 trapper for adkomst til overnattingsstedet
  • Røykeområder (bøter pålegges)

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Bagasjeoppbevaring
  • Champagneservering
  • Døgnåpen resepsjon
  • Flaskevann (inkludert)

Beliggenhet

  • Nær flyplassen
  • I sentrum
  • I gamlebyen
  • Nær et spa
  • Nær et sykehus

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Generelt

  • 5 rom
  • Romantiske pakker

Vilkår og avgifter

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Kentrikon 1924 Suites Paphos
Kentrikon 1924 Suites Apartment
Kentrikon 1924 Suites Apartment Paphos

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Two-Bedroom Suites by Kentrikon 1924 Boutique Hotel, Old Town?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Two-Bedroom Suites by Kentrikon 1924 Boutique Hotel, Old Town parkering?

Nei, det er dessverre ingen parkering ved Two-Bedroom Suites by Kentrikon 1924 Boutique Hotel, Old Town.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Two-Bedroom Suites by Kentrikon 1924 Boutique Hotel, Old Town?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.

Hvordan er området Two-Bedroom Suites by Kentrikon 1924 Boutique Hotel, Old Town ligger i?

Two-Bedroom Suites by Kentrikon 1924 Boutique Hotel, Old Town ligger i Paphos bysentrum, bare 19 minutter til fots fra Kongenes graver og 16 minutter til fots fra Kings Avenue kjøpesenter.