Hotiday Apartments Bormio
Hotell i Valdisotto
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Hotiday Apartments Bormio





Hotiday Apartments Bormio er et bra valg hvis du skal til Valdisotto. Gjestene kan se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering.
Anmeldelser
7,07,0 av 10 –
Bra
Populære fasiliteter
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
Hovedfasiliteter (2)
Hovedfasiliteter (2)
- Bagasjeoppbevaring
- Resepsjon med begrensede åpningstider
Føl deg som hjemme (4)
Føl deg som hjemme (4)
- Babyseng/barneseng (mot betaling)
- Kabel-TV
- Selvbetjent parkering (inkludert)
- Spisebord
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Tilgjengelige filtre for rom
Viser 1 av 1 rom
Åpne alle bildene av Leilighet, balkong

Leilighet, balkong
- 45 m²
- 1 soverom
- Plass til 4 personer
- 1 dobbeltseng og 1 sovesofa (dobbel)
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Palace Hotel Wellness & Beauty
Bormio
Palace Hotel Wellness & Beauty
Bormio
- Basseng
- Spa
- Flyplasstransport
- Kjæledyrvennlig
9.2 av 10, Fantastisk, 91 anmeldelser
9,2
Fantastisk
91 anmeldelser
Prisen er 1 427 kr
1 427 kr
inkludert skatter og avgifter
7. sep.–8. sep.

Cardo hotel
Valdidentro
Cardo hotel
Valdidentro
- Frokost inkludert
- Spa
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.4 av 10, Suverent, 10 anmeldelser
9,4
Suverent
10 anmeldelser
Prisen er 1 103 kr
1 103 kr
inkludert skatter og avgifter
13. sep.–14. sep.

Hotel San Carlo
Valdidentro
Hotel San Carlo
Valdidentro
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.8 av 10, Utmerket, 93 anmeldelser
8,8
Utmerket
93 anmeldelser
Prisen er 1 033 kr
1 033 kr
inkludert skatter og avgifter
3. sep.–4. sep.

Cristallo Hotel Residence
Bormio
Cristallo Hotel Residence
Bormio
- Frokost inkludert
- Spa
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
8.6 av 10, Utmerket, 103 anmeldelser
8,6
Utmerket
103 anmeldelser
Prisen er 1 699 kr
1 699 kr
inkludert skatter og avgifter
24. sep.–25. sep.

QC Grand Hotel Bagni Nuovi Bormio
Valdidentro
QC Grand Hotel Bagni Nuovi Bormio
Valdidentro
- Spa
- Flyplasstransport
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
9.2 av 10, Fantastisk, 195 anmeldelser
9,2
Fantastisk
195 anmeldelser
Prisen er 2 404 kr
2 404 kr
inkludert skatter og avgifter
9. sep.–10. sep.

Hotel Ginepro
Valdisotto
Hotel Ginepro
Valdisotto
- Frokost inkludert
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
7.6 av 10, Bra, 12 anmeldelser
7,6
Bra
12 anmeldelser
Prisen er 756 kr
756 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Hotel Interalpen
Valdidentro
Hotel Interalpen
Valdidentro
- Basseng
- Spa
- Flyplasstransport
- Kjæledyrvennlig
9.2 av 10, Fantastisk, 103 anmeldelser
9,2
Fantastisk
103 anmeldelser
Prisen er 1 166 kr
1 166 kr
inkludert skatter og avgifter
6. sep.–7. sep.

Olimpia Hotel
Bormio
Olimpia Hotel
Bormio
- Spa
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
9.0 av 10, Fantastisk, 46 anmeldelser
9,0
Fantastisk
46 anmeldelser
Prisen er 1 657 kr
1 657 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

CHALET LA RUGIADA
Valdisotto
CHALET LA RUGIADA
Valdisotto
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
10.0 av 10, Suverent, 5 anmeldelser
10
Suverent
5 anmeldelser
Prisen er 639 kr
639 kr
inkludert skatter og avgifter
20. sep.–21. sep.

Ostello Alpino
Bormio
Ostello Alpino
Bormio
- Frokost inkludert
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.4 av 10, Suverent, 50 anmeldelser
9,4
Suverent
50 anmeldelser
Prisen er 1 591 kr
1 591 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

Via Mulino, 7, Valdisotto, SO, 23030
Hva som finnes i nærheten
- Bormio - Bormio 2000 Gondola - 19 min gange - 1.6 km
- Stelvio nasjonalpark - 4 min kjøring - 2.2 km
- Bormio Ski - 4 min kjøring - 2.2 km
- Bormio Thermal Baths - 4 min kjøring - 2.1 km
- Bormio kirke - 4 min kjøring - 2.2 km
Transport
- St. Moritz (SMV-Samedan) – 100 min. med bil
- Bergamo Orio al Serio flyplass (BGY) – 169 min. med bil
- Malpensa internasjonale lufthavn (MXP) – 156,9 km
- Brusio stasjon - 37 med bil
- Poschiavo Le Prese stasjon - 43 med bil
- Poschiavo stasjon - 48 med bil
Restauranter
- Be White Après Ski & Restaurant - 3 min kjøring
- Caffè Cavour - 3 min kjøring
- Al Frodolfo - 6 min kjøring
- Vicolo Piazza - 3 min kjøring
- Clem Pub - 2 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Hotiday Apartments Bormio
- Hotiday Apartments Bormio er et bra valg hvis du skal til Valdisotto. Gjestene kan se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 2 rom
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 20.00
- Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
- Aldersgrense for innsjekking: 18 år
- Utsjekking kl. 10.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 08.00 til kl. 21.00
- Resepsjonen har begrensede åpningstider
- Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 20.00
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 18
Kjæledyr
- Kjæledyr tillatt*
- Servicedyr er velkomne
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 50+ mbps)
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering utendørs på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Tjenester
- Resepsjon (begrensede åpningstider)
- Bagasjeoppbevaring
Romfasiliteter
Underholdning
- 32 tommers smart-TV
- Kabel-TV
Sov godt
- Baby-/barnesenger (mot betaling)
- Sengetøy
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Wi-fi (inkludert) (hastighet på 50+ mbps)
Mat og drikke
- Spisebord
Mer
- Safe på rommet
- Guidebøker/anbefalinger
Vilkår og avgifter
Refunderbare depositum
- Depositum: EUR 50 per overnattingsenhet per opphold
Obligatoriske gebyrer
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 2.00 per person, per natt, opptil 7 netter. Avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.
Barn og ekstrasenger
- Barneseng er tilgjengelig mot et tillegg på 10 EUR per natt
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde
Kjæledyr
- Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
- Kjæledyr tillates mot et tillegg på 10 EUR per kjæledyr per natt
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard og American Express
Som følge av nasjonale reguleringer er det ikke mulig å betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for mer informasjon.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på Hotiday Apartments Bormio?
Ja, kjæledyr er velkomne. Det koster EUR 10 per kjæledyr per natt. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr.
Har Hotiday Apartments Bormio parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Hotiday Apartments Bormio?
Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 20.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.
Hvordan er området Hotiday Apartments Bormio ligger i?
Hotiday Apartments Bormio ligger bare 15 minutter til fots fra Kartdromo Mimo Villoresi.