Saltdal Turistsenter - Campground

Overnattingsstedets klasse: 2

Velg datoer for å se priser

Saltdal Turistsenter - Campground er et bra valg hvis du skal til Saltdal. Gjestene kan dessuten se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering samt aktivitetsmuligheter som gang-/sykkelstier. En snackbar/delikatesseforretning, en terrasse og en hage er noen andre høydepunkter her.

Anmeldelser

6,8 av 10 –
Bra

Populære fasiliteter

  • Vaskeritjenester
  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Restaurant

Hovedfasiliteter (12)

  • 20 overnattingsplasser er røykfrie
  • Daglig rengjøring
  • Restaurant
  • Frokost
  • Transport til nærliggende områder
  • Terrasse
  • Aircondition
  • Hage
  • Storkiosk
  • Snackbar/delikatesseforretning
  • Vask av klær på egenhånd
  • Møterom

Føl deg som hjemme (6)

  • Lekeplass på stedet
  • Ekstrasenger (mot betaling)
  • Eget spiseområde
  • Separat sitteområde
  • TV
  • Hage

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom

Hytte – basic, delt bad

  • Utsikt mot ås
  • 20 m²
  • Plass til 3 personer
  • 3 enkeltsenger

Hytte, 1 soverom, terrasse

  • Elveutsikt
  • 30 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 5 personer
  • 5 enkeltsenger

Dobbeltrom – standard

  • Utsikt mot resort
  • 10 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng ELLER 1 enkeltseng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Storjord, Saltdal, 8255

Hva som finnes i nærheten

  • Junkerdalselven gangbro - 12 min gange - 1.0 km
  • Saltfjellet-Svartisen nasjonalpark - 8 min kjøring - 11.1 km
  • Junkerdal Turistsenter - 11 min kjøring - 17.6 km
  • Polarsirkelsenteret - 26 min kjøring - 40.7 km
  • Blodveimuseet - 30 min kjøring - 47.1 km

Transport

  • Bodø (BOO) – 104 min. med bil
  • Lønsdal togstasjon - 10 med bil
  • Røkland togstasjon - 17 med bil
  • Transport rundt i området (mot betalin)

Restauranter

  • ‪House Of Burger - ‬1 min gange

Om dette overnattingsstedet

Saltdal Turistsenter - Campground

  • Saltdal Turistsenter - Campground er et bra valg hvis du skal til Saltdal. Gjestene kan dessuten se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering samt aktivitetsmuligheter som gang-/sykkelstier. En snackbar/delikatesseforretning, en terrasse og en hage er noen andre høydepunkter her.

Overblikk

Overnattingsstedets størrelse

    • 20 overnattingsplasser

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 23.00
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 08.00 til kl. 23.00
    • Resepsjonen har begrensede åpningstider
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Barn

    • Ingen babysenger (barnesenger)

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt*

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
    • Rullestolvennlig parkering på stedet

Utenfor overnattingsstedet

    • Transport i området*

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Ski

  • Skimuligheter i nærheten

Internett

  • Wi-fi inkludert

Parkering og transport

  • Selvbetjent parkering på stedet
  • Rullestolvennlig parkering tilgjengelig
  • Transport rundt i området (mot betalin)

Familievennlig

  • Lekeplass

Mat og drikke

  • Kontinental frokost er tilgjengelig mot en avgift og serveres hver dag fra kl. 08.00 til kl. 10.00
  • En restaurant
  • Snackbar

Soverom

  • Ekstrasenger (inkludert)

Boarealer

  • Spiseområde
  • Sitteområde

Underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • spill

Utendørsområder

  • Terrasse
  • Grill
  • Hage
  • Piknikområde

Klesvask

  • Muligheter for klesvask

Arbeidsområder

  • Et møterom

Komfort

  • Aircondition
  • Oppvarming

Kjæledyr

  • Kjæledyrvennlig
  • NOK 200 per kjæledyr per opphold

Tilgjengelighet

  • Hvis du har behov for tilgjengelighetstilpasninger, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Rullestolvennlig
  • Rullestolvennlig parkering
  • Røykfritt hotell

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Tur-/billettassistanse
  • Daglig rengjøring
  • Aviser i lobbyen (mot betaling)
  • Resepsjon (begrensede åpningstider)
  • Dagligvarebutikk/storkiosk
  • Gavebutikk/kiosk

Aktiviteter

  • Sykkelutleie på området
  • Turstier på området
  • Sykling i nærheten
  • Fisking i nærheten
  • Gang-/sykkelstier i nærheten

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Generelt

  • 20 rom

Høydepunkter

Spisesteder

Spisested på området - kafé/restaurant spesialiserer seg på lokale retter, og serverer frokost, lunsj, middag, og lette måltider. Gjestene kan nyte drinker i baren. Åpen hver dag

Vilkår og avgifter

Obligatoriske gebyrer

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
  • Gebyr for sengetøy: NOK 150 per person, per opphold

Valgfrie tillegg

  • Transport til nærliggende områder tilbys mot et tillegg

Kjæledyr

  • Kjæledyr tillates mot et tillegg på 200 NOK per kjæledyr per opphold

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard og Diners Club
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Saltdal Turistsenter Cabin
Turistsenter Cabin
Saltdal Turistsenter
Saltdal Turistsenter Campground Campsite
Saltdal Turistsenter Campground
Turistsenter Campground
Saltdal Turistsenter - Campground Saltdal
Saltdal Turistsenter - Campground Campsite
Saltdal Turistsenter - Campground Campsite Saltdal

Ofte stilte spørsmål

Tilbyr Saltdal Turistsenter - Campground gratis avbestilling og full refusjon?

Ja, Saltdal Turistsenter - Campground har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.

Er det tillatt med kjæledyr på Saltdal Turistsenter - Campground?

Ja, kjæledyr er velkomne. Det koster NOK 200 per kjæledyr per opphold.

Har Saltdal Turistsenter - Campground parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Saltdal Turistsenter - Campground?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 23.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Hva kan man gjøre på Saltdal Turistsenter - Campground og i nærheten?

Ha det gøy i de varmere månedene med aktiviteter som gåturer. Benytt deg av fasilitetene som for eksempel piknikområde og hage.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av Saltdal Turistsenter - Campground?

Ja, stedet har en restaurant som tilbyr lokale retter.

Hvordan er området Saltdal Turistsenter - Campground ligger i?

Saltdal Turistsenter - Campground ligger bare 8 minutter til fots fra Junkerdalselven gangbro.